Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Poznasi 01-02.2004 - vine vacanta!


Recommended Posts

  • Răspunsuri 201
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Citat:
citat din mesajul lui arturicii
Tania, sa va fie de bine mutarea, sa va deschida porti noi si voua caci pt fete sigur o sa fie f bine.
Va trebuie ceva acte speciale ca sa puteti integra fetele in sist lor de invatamant? Dar sa fiti asigurati dpdv al sanatatii?
Ioanaid="red">,
id="Script MT Bold">
Philipid="blue">, Yannid="green">, id="Script MT Bold"> Sabinaid="purple"> - 3 Aprilie id="Script MT Bold">
align="right" id="quote2">

Uite aici relatii despre asigurarile medicale...e superok...poti sa nu muncesti..doar sa faci dovada ca locuiesti undeva cu chirie...gata!
Despre fete cu scoala...o sa dezvolt altadata...e cam tarziu...
http://romani.co.uk/index.php?option=com_content&task=view&id=51&Itemid=90

Anca,[pup]draguta ca de obicei! sa stii ca multi ani o consideram ca pe ...fetita mea.Cand am ramas gravida prima oara ma rugam sa am baiat, pentru ca fetita daca aveam n-as fi putut-o iubi ca pe nepotica mea...porecla de dadi/daditzu...ea mi-a dat-o de la 2 anisori...in loc de gabi/gabitzu(probabil)
<<<dadi,mami de Anduta(14 sept.) si Bibica(14 febr.)>>>
NOI!

Blogul lui Mihaita
Blogul lui Bogdan


Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Gata revederea cu puii, si am luat iar directii diferite. Dar lasa ca urmeaza si concediul cu ei, sa vezi atunci cum mai cer o pauza. Erau bine sanatosi si haiosi foc. Nebronzati, ca ii dadusem mamei crema cu factor 50. [:D] De azi baga si un munte, abia asteptau sa plece. Mama ce bucurie pe capul lor! Fii miu mi-a zis dimineata: tu sa pleci la servici la treaba, noi plecam la munte. [:D]

 

Eu ma pregatesc de team building, asa ca o sa lipsesc vreo cateva zile. Sa ne auzim cu bine, sanatosi si sa aveti un weekend super!

 

Rox, mamica Alexandrei si a lui Andrei id="blue">

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...