Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Poznasi 01-02.2004 - vine vacanta!


Recommended Posts

Hello...Anybody there???

 

Mai, toate fetele se distreaza si nu mai au timp de PC??

Am avut un we plin-plin...cu musafiri...2 randuri:nepoti si veri. Dar cel mai important am avut-o o saptamana pe Bibica acasa[pk]. Ieri a plecat iar la bunici la tzara...ii place tare mult...nici n-a cracnit la plecare..[q]

Io m-am pricopsit cu un torticolis...merg ca lupul cu gatul intro parte....si nici o metoda(antinflamatoare, caldura) nu si-au facut efectul....se poate spune ca-s infumurata ...asa teapana merg[:-)))][:-)))]

Pup fetele si o saptamana placuta tuturor!

 

<<<dadi,mami de Anduta(14 sept.) si Bibica(14 febr.)>>>

NOI!

2006-2009

2004-2006

 

Blogul lui Mihaita

Blogul lui Bogdan

 

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 201
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Citat:
citat din mesajul lui dadi_t
Hello...Anybody there???Mai, toate fetele se distreaza si nu mai au timp de PC??Am avut un we plin-plin...cu musafiri...2 randuri:nepoti si veri. Dar cel mai important am avut-o o saptamana pe Bibica acasa[pk]. Ieri a plecat iar la bunici la tzara...ii place tare mult...nici n-a cracnit la plecare..[q]Io m-am pricopsit cu un torticolis...merg ca lupul cu gatul intro parte....si nici o metoda(antinflamatoare, caldura) nu si-au facut efectul....se poate spune ca-s infumurata ...asa teapana merg[:-)))][:-)))]Pup fetele si o saptamana placuta tuturor!<<<dadi,mami de Anduta(14 sept.) si Bibica(14 febr.)>>>NOI!2006-20092004-2006Blogul lui MihaitaBlogul lui Bogdan
align="right" id="quote2">No,ce bine ca nu te-am sunat in we sa ne vedem...Numa de noi nu mai aveai timp...Da tot ne auzim noi la un telefon...[pup]
[ruga]Port in suflet id="red">Povestea unui Licurici!id="black">[ruga]
Adlemiid="red"> si [pk]Andrei
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui adlemi


No,ce bine ca nu te-am sunat in we sa ne vedem...Numa de noi nu mai aveai timp...
Da tot ne auzim noi la un telefon...[pup]

[ruga]Port in suflet id="red">Povestea unui Licurici!id="black">[ruga]



Adlemiid="red"> si [pk]Andrei



align="right" id="quote2">

[mai],[mai]- si daca ce....ne vedeam noaptea la o baie nocturna [:D]...si tot ne vedeam...sunt suparici pe tine...na [q]



<<<dadi,mami de Anduta(14 sept.) si Bibica(14 febr.)>>>
NOI!
2006-2009
2004-2006

Blogul lui Mihaita
Blogul lui Bogdan


Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

felicitari, Andrei, pt ca o sa ai un dinte nou [pup]

 

Sally si Matei inca nu s-au intilnit, Matei merge in tabara de aeromodelism saptamina asta.

bine, doarme seara acasa, dar ajunge praf de oboseala, asa ca pastram momentul romantic pt weekend, sa-l poata savura [:D]

 

@

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui adlemi
A venit azi noapte...Uf ce de emotii...Nu va spun ca Albastrel nu-si mai incape in piele de bucurie ca e si el stirb...[:D][pup]Ioana
[ruga]Port in suflet id="red">Povestea unui Licurici!id="black">[ruga]
Adlemiid="red"> si [pk]Andrei
align="right" id="quote2">Inseamna ca noi am ramas ultimele, pe care sa le viziteze Zana maseluta![:)]Imelda[pup].Anca felicitari ptr achizitie...cred ca o sa fie extaziat Matei.[pk]<<<dadi,mami de Anduta(14 sept.) si Bibica(14 febr.)>>>NOI!,2006-2009,2004-2006Blogul lui MihaitaBlogul lui Bogdan
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...