Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

BIOGENESIS FERTILITY CENTER(17)


Recommended Posts

Ella [pup][flo][pup][flo][pup] Sufletel multumesc pt info. Bafta sa avem joi, sa fie intr-un ceas bun. Referitor la progesteron nu voi face nimic fara acordul Dl Dr.D, asta clar, doar ca asa cum am mai spus ma obesedeaza lipsa prog. Sunt nelamurita totusi: cum sa fie progesteronul 30 inainte de et cand progesteronul azi il aveam 0.9 fata de ieri 0.8.Cand mai tb verificat pt a fi siguri ca e ok? Ceva nu e in regula cu valoarea spusa de tine. In ziua hcg sau dupa 3-4 zile de la et, ma gandesc ca sarcina daca vrea sa se fixeze tb verificat pana in beta, oricum il voi intreba joi, nu fac decat cum spune. Estradiolul meu azi, 3833, 19 foliculi intre 16-29, probabil cel de 28 si 29 se vor sparge pana la punctie, dar nu-i bai , vor ramane destui pt fetita sau baietelul sau fetitele/baieteii, sau ce combinatie va vrea Dumnezeu sa ramana la mine in burtica! Va pup si va doresc toate cele bune tuturor! http://lt1f.lilypie.com/9DQWp3.png
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 189
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Buna! In primul rand, ce sa spun... felicitari tuturor gravidutelor si multa bafta celor in focuri! Desi va citesc din umbra de mult timp, indraznesc sa scriu... am facut si primul pas spre Fiv... sambata la 12 avem programare cu Dr D. Suntem nerabdatori, dar foarte increzatori. Ella iubita, te pup cu drag si tot binele din lume va doresc pentru ca meritati, are puiul vostru cu cine semana.. o mamica luptatoare! [flo] O zi frumoasa! Noi2 [url="http://picasaweb.google.com/livgabi.dobre/2008CelMaiIubitAn#"]POZELE NOASTRE[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna fetelor! Multa, multa bafta Cocolyso, Sufletel si Ina (sper ca am retinut corect) la punctii zilele astea, sa aveti outze multe si frumoase si embrioni de nota 10. Nu stiu de ce dar presimt ca va fi o luna plina de reusite [pk] Ella ce mai faci gravidutzo? [pup] Katya [pup] Noi2 sa fie de bun augur prima intrvedere cu dr greci, or sa iti placa [pup] Eu abia astept sa ma duc vineri [:D] Mutatia protrombinica (factor II)- genotip heterozigot si MTHFR A1298C heterozigot Sarcina pierduta la 5-6s in ian 2009
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna seara, Va deranjez cu o incurajare speciala pentru Cocolyso...la odiseea mea (Ghiocei de martie-aprilie2009) este vestit "Morcovul incurajator" pentru situatii importante. Asa ca, HAI COCOLYSO, te astept cu vesti de gemenuci[:D][olala][pup][flo][pk]
[majoreta]COCOLYSO[majoreta]
[majoreta][majoreta][majoreta][majoreta]
[majoreta][majoreta][majoreta][majoreta]
[majoreta][majoreta][majoreta][majoreta][majoreta]
[majoreta][majoreta][majoreta][majoreta][majoreta]
[majoreta][majoreta][majoreta][majoreta]
[majoreta][majoreta][majoreta][majoreta]
[majoreta][majoreta][majoreta]
[majoreta][majoreta][majoreta]
[majoreta][majoreta]
[majoreta][majoreta]
[majoreta]
[majoreta]
[majoreta]
_________________________ Gigelica ,mami de [bonjovi] Victor-Andrei - Pitonul[i]
[bis]30 martie 2009 [bis]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Noi2 iti vor fi pe plac , sunt sigura de asta! Ar fi bine sa faci un istoric in engleza pe care sa-l citeasca ei, sa-si faca o parere inainte de a rasfoi teancul de analize. Gata cu inseminarile la Dracea, haaaa?? A fost si asta o etapa din viata noastra[:)] Bafta multa, sunt convinsa ca ne vei aduce vesti ffff bune! Cum te vei numi atunci, Noi3 sau Noi4? Asta e dilema mea!!![8D] Sufletel, Coco, Inna tinem pumnii , sa aveti outze frumoase si multe la punctie! Noi maine avem prima eco, sunt cam varza de emotii, pana maine cred ca ma voi gandi la toate prostiile posibile. Sper insa sa fie bine, poate ma linistesc si eu cu creierii o perioada[:D]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Multa bafta si de la mine dragelor. Sa veniti cu outze multe si embrioni puternici si sanatosi. inna, coco, sufletel - Doamne ajuta! noi2 - bine ai venit si sedere cat mai scurta. Si eu iti spun acelasi lucru ca si ela. Un rezumat in engleza te-ar ajuta f mult. katiya, ella - maine este o zi mare...[:)]. Prima intalnire cu puiutzul vostru. Ma bucur din suflet si va doresc sarcina usoara. Va pup pe toate, una cate una . Catalina
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...