Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

BIOGENESIS FERTILITY CENTER(17)


Recommended Posts

Inna [pup]. Sa dea Dumnezeu sa fie bine pt toate, sa dam vesti bune. Ale, eu cred ca sunt doua variante, foliculul nu s-a spart si de aceea intarzie, sau e o minune in burtica, asa ca te rugam sa mergi la un beta. Dl Dr nu avea cum sa vada, ca e prea devreme, daca ar fi fost sarcina. Beta lamureste toate dilemele si eu iti doresc sa fie ceea ce ne dorim cu toate. http://lt1f.lilypie.com/9DQWp3.png
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 189
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Fetelor, sper ca ma primiti inapoi la Biogenesis. Ma hotarasem sa merg la Polisano dar concediul doctorului Ispasoiu, concediile noastre prestabilite de militari si un FSH care creste ingrijorator de o jumatate de an (in februarie 9, in iunie... 12,5), m-au decis. O sa rog moderatorii sa aduca zuza de la sibieni la greci. Recunosc ca pe cat imi place modul transant al grecilor de a pune problema, calmul profesional, si asistentele care sunt painea lui Dumnezeu, pe atat sunt de sceptica fata de medicii romani. Nu mi-au facut nimic oamenii, cred ca sunt sechelele dupa cei 6 ani de diagnostice gresite ale "cremei" ginecologiei din Bucuresti. Cu scuzele de rigoare, nu le contest competenta dar asta sunt. De maine incep prima zi de Diphereline. Am niste emotii pana in cer si-napoi pentru ca nu imi pemit mai mult de un ciclu de stimulare. Cum o vrea Bunutu'.[indecis] "Flatter me, and I may not believe you. Criticize me, and I may not like you. Ignore me, and I may not forgive you. Encourage me, and I will not forget you." William Arthur Ward
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

katiya, sa-ti traiasca campionu', mamico![flo] Pai eu alerg juma' de ora pe stadion pentru pulsul acela![:D] (da, stiu ca e normal sa fie mai rapid la piticii din burtici) Cred ca e de nedescris bucuria de a-i auzi inimioara, dupa atatea eforturi... "Flatter me, and I may not believe you. Criticize me, and I may not like you. Ignore me, and I may not forgive you. Encourage me, and I will not forget you." William Arthur Ward
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Katiya felicitari pt inimioara![pup] Doamne ajuta, sarcina usoara si bebe sanatos[flo][flo][flo] Oria bine ai venit, vei fi f multumita de acesti medici, vei vedea. Azi m-au anuntat ca miercuri a fixat Dl Dr.Diakoumakos beta[olala][olala][olala][olala] Sa va spun cate emotii/teama/frica????? Imi pare tare rau ca Inna si Sufletel nu mai scriu, dar sper ca sunteti bine fetelor si poate ne vedem miercuri. Nu am nimic de semnalat, intepaturi numarate pe degete, dureri mai mult decat usoare, uneori cred ca mi se pare....sanii nu ma dor, ce mai.......ori e bebe foarte cuminte ori eu visez ca pot fi insarcinata. Goggy[pup] Catalina[pup] Ella te asteptam[pup] Ale, ai vreo veste pt noi? Adriana[pup] http://lt1f.lilypie.com/9DQWp3.png
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna fetelor! cocolyso, ce bine de tine ca faci miercuri... eu deja nu mai am rabdare deloc![bang] incerc sa stau cuminte, nu facem efort si mancam sanatos.. eu pt beta nu mai vin la buc ca pot face si aici analiza. oricum, eu am fost la o zi dupa tine, asa ca poate joi fac si eu! sa dea Dumnezeu sa fie un beta mareee la toate! katiya felicitari! [pup][pup][pup]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Cocolyso probabil cel mic iti pregateste o surpriza... Sa fie bucuria maxima! [bis] Doamne, fetelor, eu care sunt mama nerabdarii, va admir ca rezistati asa cuminti. Practic, asta cred ca e cea mai grea parte din FIV, asteptarea. "Flatter me, and I may not believe you. Criticize me, and I may not like you. Ignore me, and I may not forgive you. Encourage me, and I will not forget you." William Arthur Ward
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...