Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

BIOGENESIS FERTILITY CENTER(17)


Recommended Posts

  • Răspunsuri 189
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Mi-a spus o vrabiutza ca luna asta au fost 12 reusite din 12, per total....din cauza asta am zis ca a fost procent de reusita de 100%. In general nici eu nu stiu procentajul dr Poiana. [gravi]17+ cu [fetita] MTHFR 1298c hetero si mutatia protrombinica hetero
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui goggy
Mi-a spus o vrabiutza ca luna asta au fost 12 reusite din 12, per total....din cauza asta am zis ca a fost procent de reusita de 100%. In general nici eu nu stiu procentajul dr Poiana. [gravi]17+ cu [fetita] MTHFR 1298c hetero si mutatia protrombinica hetero
Pe bune???? Ce minune! Eu stiam doar de dr D, nu stiam procentul pe clinica[pup]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

[pk] ella , katiya felicitari din suflet fetelor [flo][pk][pup] Felicitari si fetelor care au reusit dar nu scriu aici. Katiya , dupa ce nasti sa-i spui tipei aleia de facea pe mama omida ca DD a fost mai tare ca ea :)). Cocolyso , sufletel , inna va asteptam cu vesti la fel de bune. Dana ...... Doamne ,cuvintele noastre sunt de prisos. Multa putere va doresc. Cata ,Aditule pup tare.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Dana imi pare rau...cuvintele sunt de prisos...stiu ce simti... pogonici sunt convinsa ca moderatoarea ar fi facut modificarea cu mult timp in urma daca ar fi fost atentionata de noname. Poate uneori ar fi bine sa fim cu ceva mai putina initiativa... mamica de Rares 21.02.2010
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna fete dragi! In primul rand felicitari din tot sufletul gravidelor de luna asta Ella si Katya, care au fost niste fete ascultatoare si au intors roata norocului.... sa dea Dzeu sa fie totul perfect inca 8 luni[pup][pup] Coco, Sufletel si Ina mult noroc luna asta [pup] Goggy pup mamica de fetita frumoasa [pup] Ingeras sa nu te lasi fata draga , pt ca sigur Dzeu va trimite un fratior sau surioara pt Maya, si cine stie poate vom fi colege [pup] Catalina tu stii ce draga imi esti [pup] Luca ce mai faci? eu luna asta ma lupt cu o mica dereglare [pup] Pogonici asa cum ti-au zis si fetele, clinica are un procent mare de reusita, nu numai ce comunica ei, dar cunoscandu-ne de la masuratoarea de foliculi si estradioale, multe se intilnesc si la beta, asa ca stim una de alta asa in mare. Cu privire la vestea despre Noname sunt de acord cu Irina, poate moderatoarea a avut motivele ei sa nu modifice prima pagina, poate Noname a avut motivele ei sa nu spuna public pe forum durerea ei pentru moment, poate si unele dintre noi stiam, dar atita vreme cit Noname nu ne-a comunicat dorinta ei de a schimba prima pagina ne-am vazut de treaba noastra. O seara buna fetelor [pup] Mutatia protrombinica (factor II)- genotip heterozigot si MTHFR A1298C heterozigot Sarcina pierduta la 5-6s in ian 2009
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...