Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Aradence minunate! (73)


Recommended Posts

Miha imi pare tare rau de tine si de puii tai. Bine macar cu nu are diaree Tudor. E tare pleostit,tu seste , are muci a facut febra din nou azinopate, de abia astept sa-i treaca... simt ca ma lasa puterile. Si eu sunt varza , dar sunt intr-o stare amorfa... puiutii sint mai importanti. Ioana e bine, sper sa nu recidiveze. Clau, imi pare tare rau si de Raulica. De Diana de sa mai zic.. of domen, aproape toti puii bolnaviori. [pup] carmen Tudor a luat homeopate pentru imunizare in decembrie si nu am incheiat schema de tratament cum trebuie ca nu am mai mers la control[bang]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 309
  • Creat
  • Ultimul răspuns
Atatia copii bolnavi[bang]. Sanatate va doresc![pup] Multumesc la D-ze ca Steff pana aucm de cand am nascut o singura data a fost racit...de fapt a avut o laringita. Dr. a zis ca toamna sa luam Ribomunyl pentru sistemul imunitar. [url="http://community.webshots.com/album/555216832PuzLpH"]de-ale gurii[/url]
Stefan Peter[bonjovi](1 an si 7 luni)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Ioana, ai mei sunt bine acum, Tudor mai tuseste din cand in cand. Sper sa nu mai faca febra la noapte. Ma enerveaza ca e egoist si nu accepta sa imparta spatiul cu sora-sa. Acum o tin in scoica pentru ca altfel o cafteste daca umbla cu jucariile lui. Ii tot spun ca trebuie sa imparta tot cu ea dar degeaba.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Gabi ma bucur ca sunteti mai bine!Tin pumnii sa va treaca repede![pup] Faza cu jucariile....nashpa....la noi din fericire nu exista ca il "prelucrez" pe Alesio (ca trebuie sa imparta tot atat cu fratele lui cat si cu alti copii )de vreun an.... Acum deja stie "poezia" : " ce e al meu e si al lui Nicolas iar ce e al lui Nicolas e si al meu"[:D]! Flavia???????????????? [pup] Eu [url="http://www.pufymic.info/thumbnails-36.html"]Gandacii[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Ceau! Acum am venit de la Raul...ce sa va zic, nu pare a fi bolnavior, dar diaree mi-a facut doar o data si atunci dragutu meu s-a cerut. Initial a venit mai tare si apoi apa [bang] A vomat si o data, dar atunci mai mult pentur ca i-am dat Smecta iar cumnata-mea ca sa-l faca sa o bea i-a propus sa se intreaca care bea cel mai repede "sucu". Imediat ce a inghitit ultimu strop a si vomat. In rest e ok, putin marait dar altceva nu. Mi-a zis mami ca imediat ce am plecat a cerut banana si a mancat una si jumatate. Io sper din suflet sa nu fie ceva grav. Miha, mi-au zis si niste vecinute ca cica ar fi ceva epidemie prin oras [bang] offffff Miha sanatate multa si alor tai copilasi [pup] Gabi, ma bucur ca ccc copilasii tai sunt mai bine [pup] Si ca sa mai inveselim atmosfera [:D]....[bis][majoreta] HAI ROMANIA [majoreta][bis]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Doamne,e groaznic,nu se mai termina bolile astea?Bietii copilasi si parinti,ca si daca noi nu suntem bolnavi,ni se rupe sufletul de ei... [q][pup] ALexutul vad ca mi-a adormit singurel in patut,cu sticluta de ceai.Nu s-a mai intamplat de mult... Clau,ce figura e Raul cu broastele.[:-)))] Ada,te asteptam cu drag la plimbarica.[pup] Anca [mamica], mami de [copil] Alex [foto][url="http://community.webshots.com/user/ancapolgar"]Poze[/url][foto] "Devii ceea ce gandesti in majoritatea timpului." Nimic nu e imposibil pentru cei care privesc catre cer.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Eu nu mai suport reclamele astea care ti se baga in suflet aici pe forum. Sunt praf si eu, dureri musculare, febra. NU stiu cum ma voi descurca maine. Peste toate ma suna si femeia sa-mi spuna ca nu vine nici maine ca sta cu fica-sa la spital. Asa m-am enervat ca mi-a sarit si somnu. Spuneti voi daca sunt exagerata. Dimineata suna desteapta pe tanti ca are copilu febra, sa i-o trimita pe sora-sa sa mearga cu el la urgenta. Aia nu merge nicaieri cu copilu fara insotitor. II spun sa o cheme pe Marienut acasa sa nu mearga la urgenta ca aia automat o sa o interneze cu copilu si-i vor pune perfuzii. Desteapta nu ca ea merge ca ii e teama sa stea cu copilu acasa. Bineanteles ca i-au internat, i-au pus copilului perfuzii si bineanteles ca pruncu urla de dimineata intr-una. Pai pe caldurile astea daca tot zbiara nu ma mir ca face febra. Na a plecat tanti de la mine s-a dus la spital. 3 ia o pauzari au mosit un prunc ( mama-sa, bunica-sa si matusa-sa). Acum seara ma suna femeia ca tre sa stea si peste noapte si maine cu fica-sa ca nu se descurca cu copilu. Nu mai rezist, cat a fost fi-su in spital a lipsit cat a vrut , acum iara. Pe banii mei. Eu trebuie sa ma duc la lucru, ea nu stiu ce gandeste eu daca nu lucrez de unde naiba o platesc din alea 8 milioane?[toanerele[toanerele[toanerele[:(!][:(!] Na ca m-am descarcat. Ma duc sa ma bag inapoi in pat. Gabi cum adica o cafteste?[:0]Nu-i mai da jucariile pentru care face crize. Eu asa procedez cu jucariile pe care nu se pot imparti. Am o lada cu confiscari. Si ei chiar cred ca-s a mele[:-)))]. Dar oricum n-am vazut niciodata nici un gest de agresivitate fata de Matia. Nu trebuie sa tolerezi asa ceva. De ce sa pedepsesti fata sa o ti in scaun, in loc sa-l pedepsesti pe el? Daria- 29.01.1999[zana] Alex - 07.02.2003[bonjovi] Matia - 31.10.2006[bebic] [foto][url="http://new.photos.yahoo.com/somleac/albums/"]POZE[/url][foto]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Miha, ce rau imi pare de voi. Doamne cat de greu trebuie sa-ti fie si tu tot gasesti puterea sa faci haz de necaz. Te admir foarte mult sa stii. Pupam copilasii sa se faca bine repede. Gabi, dar tu cu Cipri cum sunteti? Clau imi pare rau si de Raul si sper sa fie ceva usor si nu uratenie de viroza. Ioana, abia acum am culcat copilul. Si m-a lovit si o stare ca nu am chef de nimeni si nimic. Bogdi era adormit deja cand am terminat de trecut strada si a dormit 2 ore. Vad ca si-a schimbat programul, din 3 reprize de somn in 2. V-a scris Veronica ca ne-am vazut. Stefan a fost in permanenta miscare cat l-am vazut. Cu asa plimbaret nu am apucat sa stam prea mult de vorba. Ada, poate mai ai nr meu, dar ti-l trimit pe PM oricum. Nico, Cristina M, Cristina???
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...