Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

FIV la Sibiu (14)


Recommended Posts

Buna Camrynna, Ma bucur ca te avem printre noi si ne mai impartasesti din experintele tale. Imi pare nespus de rau de esecul tau dar sa nu renunti niciodata. Sa crezi ca aceste "incercari" vin de la Doamne Doamne, peste care tot el te ajuta sa treci. Eu sunt nou venita pe forum si incerc sa aflu mai multe despre FIV, pentru ca imi doresc nespus de mult sa am un bebe si singura mea sansa este ca cineva sa-mi doneze ovocite. Iti doresc numai bine si sa auzim vesti bune in curand. Luminika
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 224
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Buna seara, Hypnotic [flo]..eu am facut tratament cu Gonal F din ziua 2 a CM pana in ziua 13 ... Buna , Luminika ...sper din tot sufletul sa gasesti pe cineva sa-ti doneze ovocite ,,,eu nu sunt in tara ca altfel [bang] as fi donat ...eu la primul FIV am avut 7 ovocite , si la cel de-al doilea doar 5 [bang] mi se pare putin , oare sa fie medicul de vina ca mi-a dat o doza mai mica [box]... Va pup , ma duc la somn ..[nani] CM tot nu a venit [alcool] Camrynna , http://picasaweb.google.com/118095978199782018084/Camrynna#
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui hypnotic1978 stiti ceva de durata tratamentului cu gonal ptr inseminare?
Durata tratamentului cu gonal depinde doar de tine , de felul cum raspunzi la tratament.....pot fi 10 zile de stimulare sau chiar 13-14....o sa vada dr. cum raspunzi la stimulare si cat de repede ajung foliculii tai la dimensiunile optime pt. IA ( adica > 18 mm ) Succes !!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Felicitari proaspetelor gravidute [olala][pk] Ma bucur nespus cand vad cum creste lista reusitelor [pk] Multa bafta fetelor care urmeaza sa treaca pe lista reusitlor vara aceasta, am vazut citind printre randuri ca sunt fete care vor intra curand in focuri ![:)] [pup] Ruxi [mamica]super fericita de [copil]Alexandra Maria si [copil]Alexandru Andrei - 2 mai 2010
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...