Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

FIV la Sibiu (14)


Recommended Posts

  • Răspunsuri 224
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Mona tu pe la ce ora ai reusit sa vrb cu dr I. Eu am vrb cu Vichi pe la ora 13 30 si mi-a zis ca o sa ma contacteze dr mai tarziu. Voi stiti cam pana la ce ora stau ei acolo? Ca daca vad ca nu suna ei, sa mai incerc eu. Astept un raspuns. Cant a zis sa incepi Puregonul, si cate unitati pe zi? Anul acesta va fi un an roditor pentru mine[ruga]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

multumesc ptr pont daria..voi cum ati facut ?ati facut programare ptr perioada respectiva sau v-ati cazat direct cand v-ati dus acolo? gabrielaeu am sunat pe la 10 jumate si mi-a raspuns viki apoi am sunat pe la 13 si mi-a raspuns tot ea ..zicandu-mi ca a vb cu dr si ma contacteaza el ..si m-a sunat el pe la 14 si ceva si am vb apoi l-am sunat eu pe la 14 jumate si a raspuns el.. nu stiu ce program are dar daca e acolo sigur v-a vb cu voi mi-a dat puregon de 900 si 1 de 300..pe 9 fac dipherelinul si cam prin 19 ma duc la eco cu sonda endovaginala ca sa vada daca am chisturi si tot atunci incep si tratamantul care il fac pana la punctie...tu ce mai faci si cand? fetelor ..haideti cu noutati...[pup]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Fetelor stiti cumva daca eu am inceput tratamentul cu marvelon pt Fiv de 17 zile, dar intre timp am repetat cultura din col si a iesit iar un enterecoc prezent, dr o sa ma amane cu FIV-ul pana cand o sa scap de acest brontozaur? SSi cat? Vreau sa va spun ca sunt la al doilea tratament pt el si nici nu credeam ca nu voi scapa de el. Sunt foarte trista cand ma gandesc ca maine o sa-mi spuna dr ca trebuie sa opresc totul. Offfffff!!!!!! Nu stiu ce sa mai zic. I-am trimis mail d-lui dr si maine o sa primesc verdictul. Oare pot sa fac doua luni la rand inhibare cu marvelon, in acelasi timp un alt tratament pt enterococ si in auguast FIV-ul. Nu stiu, parca a picat cerul pe mine. Voi ce parere aveti? O sa ma amane, nu? Anul acesta va fi un an roditor pentru mine[ruga]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

sotului meu i s-a gasit in spermocultura un raufacator ..si ne-a dat tratament la amndoi 10 zile apoi am repetat eu cultura de col ptr ca se transmit raii astia de virusi sau bacterii ce sunt asa ca.. eu cred ca treb sa urmezi tratament ptr a scapa de el si tu si sotul si sa repeti dar nu stiu daca se intrerupoe tratamentul pe care il iei acum..iti v-a zice dr sigur maine ..dar de ce ai facut cultura din nou? ti-a zis el sa o faci sau ai vrut tu sau nu o aveai facuta?[pup]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Gabi eu cred ca te va amana pana rezolvi problema , dar sa nu fi suparata , mai bine scapi de nenorocirea aia de acolo decat sa incepi fivul si sa ai probleme pe urma. Eu zic ca nu-ti va intrerupe marvelonul....dar vezi tu maine ce-ti zice. Iti trimit un pupic , poate-ti mai trece supararea [pup]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Simo nu pot sta linistita. Stii cum este sa-ti faci niste planuri si dintr-o data sa se schimbe totul. Totul era pregatit pt luna iulie. Dar acest marvelon pana cand pot sa-l iau. Nu ar trebui sa-l intrerup ca sa-mi vina CM? Pot oare sa mai fac inca o luna inhibare, in acelas timp tratament pt enterococ si in luna august FIV-ul? Maine practic o sa aflu exact ce si cum. Anul acesta va fi un an roditor pentru mine[ruga]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...