Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

FIV la Sibiu (14)


Recommended Posts

Buna fetelor!! V-am citit zilnic dar nu am mai scris ca nu am noutati. Yarinna - te pup,sarcina usoara si sa ai grija de voi. Bubu - felicitari!!! , multa sanatate si sa te bucuri de bb tai. Va pup pe toate si multa bafta celor care incep procedurile pt FIV. Mai vorbim!!!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 224
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Fetelor am primit astazi telefonul dr si mi-a zis sa merg mai departe cu marvelonul asa cum mi-a fost prescris, dar de luni sa incep si eu si sotul o alta cura de antibiotice pt ca cica mai am timp pana la punctie. Cica pana la punctie pe el nu il deranjeaza niciun medicament luat de mine. Doar dupa aceea nu mai am voie sa iau nimic. Astazi am mai repetat cultura din col la alt laborator, astept rezultatul de la antibiograma si de luni o sa-mi dea antibioticul. Am fost si la laboratorul la care am dat proba azi si am vrb cu dr biolog care lucreaza analiza mea sa o rog sa aiba mare grija la cum lucreaza si pt ce imi trebuie. Practic poate sa o responsabilizez putin mai mult. M-am saturat de rezultate eronate si tratamente facute in urma unor antibiograme facute aiurea. Putin mai m-am linistit ca pot merge practic mai departe cu tratamentul pt FIV si poate reusesc sa scap si de acest brontozaur dupa 10 zile de tratament. Cica antibioticul nu afecteaza stimularea mea. Anul acesta va fi un an roditor pentru mine[ruga]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

buna fetelor!de ieri am inceput si eu oficial cursa pt bebe!dr chicea mi-a recomandat 5 zile de puregon 100.nu stiu ce inseamna asta;adica ce fel de protocol urmez asa ca v-as ruga sa ma luminati si pe mine.multa bafta tuturor.[flo][pup]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

gabriela ma bucur ca nu trebuie sa opresti tratamentul si totul va fi bine persi cred ca faci cel scurt ptr ca eu fac stimularea cu puregon de 900 si de 300 .fac vreo 12-14 zile depinde de cat de bine rspund la stimulare..daca gresesc va rog fetelor sa ma corectati deci a avut dreptate bubu ca a zis ca suntem multe ptr luna iulie[pup]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

persi vrem mai multe amanunte. Cu ce faci inhibare? De cand incepi? faci puregon de 100 ui pe zi? Fetelor stiti cumva daca iau un antibiotic pana inainte de punctie cu trei zile, pot fi afectate ovocitele? Se mai pierde din calitatea lor? Daca poate sa-mi raspunda cineva. A mai trecut cineva prin asa ceva? Anul acesta va fi un an roditor pentru mine[ruga]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Bubu sa-ti traiasca cele doua bubustiune minunate, sa fie sanatosi si tot binele din lume[pup] yarinna ce repede mai zboara timpul. Deja ai 17 saptamani. Cand au trecut oare? Mai ai acele stari naspa? Mai vomiti?[pup] Dar proaspetele gravidute nu ne mai spun nimic? Vrem sa mai auzxim si de la ele vesti[pup][pup][pup] Anul acesta va fi un an roditor pentru mine[ruga]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...