Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

FIV la Sibiu (14)


Recommended Posts

  • Răspunsuri 224
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

draguta mea eu nu pot sa iti spun cati sa pui ca eu am baiatul facut natural ..dar stiu ca se pun in functie de varsta..eu am un copil si mai vreau 1 dar daca d-nezeu imi da 2 ii multumesc mult si ma bucur de ei..mai rau e cand nu e niciunul si se duc banii pe apa sambetei si altii nu mai vin ptr alt fiv...asa ca daca vrei sa reusesti macar cu 1 ,poate ar fi bine sa pui 2..si apoi daca se prind amandoi e bine ca si yarrina a pus si acum e ff fericita..si bubu la fel..sper sa fie bine si sa faci alegerea potrivita[pup]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Fetelor eu astazi am patru zile de cand am intrerupt marvelonul si tot nu a venit CM. Astept sa vina ca sa merg sa fac progesteronul. Eco pt chisturi am facut-o si totul este ok. Sper sa vina CM cat mai repede ca sa am unde face analiza. Deja maine este vineri, iar sambata sunt doar cateva laboratoare care recolteaza. Poate intarzia mai mult? Eu ma asteptam ca pana azi sa vina. llary eu sunt la primul Fiv si nu stiu practic cat m-a va costa pana in final. Depinde de organismul fiecareia, de tinerete.....iar costurile de la Sibiu sunt trecute pe prima pagina. Ca sa-ti faci o parere [pup] persi cum a fost la prima eco. Ne spui si noua?[pup] simo ce mai faci?[pup] florentina si tu ai facut inhibarea cu marvelon? Cum a fost la tine? Ce reactii ai avut si la cate zile de la intrerupere a venit CM? [pup] Pupici pt toate fetele[pup][pup][pup][pup] Anul acesta va fi un an roditor pentru mine[ruga]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

prima eco a fost marti si dupa spusele dr a fost totul ok.se pare ca am raspuns f bine la stimulare.azi a fost a doua eco iar totul a decurs la fel de bine.mai am ceva injectii de facut iar luni urmeaza punctia.sincer nu ma asteptam sa decurga totul asa de repede... referitor la costuri intreba cineva mai devreme la mine au fost in jur de 15 mil analizele cu trat antibiotic cu tot,31 mil trat pt stimulare si cam atat deocamdata...asta fara drumuri si cazare 2 nopti doar.multa bafta tuturor[pup]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

gabriela sper sa iti vina cat de curand ca daca nu iti vine mai repede te prind din urma..asa ca fugi cat mai repede ca vin si eu persi te asteptam luni cu vestea cea mare ..cate ai sa faci...(ovule)speram sa ne comunici si noua ilari cred ca totul ajunge cam la 150 de mil(cazare, drumuri, tratament, fivul in sine si analize)cam asa a dat si yarrina daca nu ma insel[pup]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

persi dar nu ne spui mai multe? Cati foliculi ai avut la primul eco si de ce dimensiuni? Tu acum mergi direct luni la punctie? Eu astazi declar Z1. Am un progesteron de 1.3 si astept sa vad cand incep stimularea. Fetelor este cam mare progesteronul pt ziua 1? Pupici pt toate fetele[pup][pup][pup] Anul acesta va fi un an roditor pentru mine[ruga]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

gabriela,daca ma crezi am avut atatea emotii de nu mai tin minte exact ce si cum a zis dr.i-am zis la al meu sot sa tina el minte ce tre sa fac.ce retin e ca a zis ca o sa am in jur de 12 ovocite si ca totul e ok.da luni o sa merg pt punctie.[pup]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...