Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

FIV la Sibiu (14)


Recommended Posts

  • Răspunsuri 224
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

persi multa, multa bafta luni la punctie si la ET. Sa vii cu vesti bune de la Sibiu. Pumnii sunt stransi pentru tine. Si eu din seara asta am inceput injectatul. Si nu am de gand sa ma opresc pana nu vad doua liniute in fata ochilor. Gata am intrat si eu in linie dreapta. Sa avem bafta toate! Pupici pentru toate fetele[pup][pup][pup][pup][pup] Anul acesta va fi un an roditor pentru mine[ruga]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Se pare ca cm la mine a venit mai repede si la tine gabriela mai tz si cred ca ne vom intalni.....fetelor....yarrina....salvati-ma !,mi-a venit ieri, am facut dipherelinul pe 9. Si nu stiu cand incep injectiile.la voi cum a fost? Se pare ca nu conteaza ziua cm pentru ca dr.i mi-a zis sa ma duc sa imi faca eco ptr chisturi dupa cm...oricum il sun maine
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Nu conteaza cand vine CM. Trebuie sa respecti schema de stimulare pe care ti-a dat-o dr. Si mie mi-a intarziat o zi si am sunat la dr si mi-a zis ca nu conteaza....sa respect schita. Si eu am facut eco in Z3 sa vad de chisturi si cati folicululi am. [gravired]fericita!! 18+ [fetita] si [baietel]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Dragi fete, am citit toate paginile care sunt la "FIV la Sibiu" - eu am 40 ani si m-am hotarat sa merg si eu la Sibiu la un control. Sunt tare curioasa sa vad ce zice dr. I (pentru ca la el mi-am facut programare). Nu prea dati detalii despre modul cum sunt cei de-acolo, cum s-au purtat cu voi, conditiile cum sunt...Va mai astept cu mai multe detalii de acest gen (pentru incepatoare foarte importante). Si, apropo, pentru cele care sunt din alt oras pe unde v-ati cazat. Va pup pe toate!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...