Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

FIV la Sibiu (14)


Recommended Posts

danaisa draguta ca de obicei cu sfaturi bune, merci[flo] Am sunat la clinica si asistenta mi-a spus sa trimit eco pe fax si o sa il intrebe pe dr. Eu sunt din Ploiesti si cu toata parerea de rau in Ploiesti nu gasesti un ginecolog de incredere. Asa ca eu la Bucuresti merg , dar pana la a consulta medicul din Buc am vrut un sfat de la Sibiu, sa stiu macar pe moment ce sa fac. O sa imi fac o programare in iulie la Polisano, dar pana atunci poate imi recomanda ceva. Tu cum te simti , cum e sarcina la 20 de saptamani, banuiesc ca destul de vizibila:) Ai cam ajuns la jumatatea perioadei, nu?[pup]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 224
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Citat:
citat din mesajul lui michelle99
danaisa draguta ca de obicei cu sfaturi bune, merci[flo] Am sunat la clinica si asistenta mi-a spus sa trimit eco pe fax si o sa il intrebe pe dr. Eu sunt din Ploiesti si cu toata parerea de rau in Ploiesti nu gasesti un ginecolog de incredere. Asa ca eu la Bucuresti merg , dar pana la a consulta medicul din Buc am vrut un sfat de la Sibiu, sa stiu macar pe moment ce sa fac. O sa imi fac o programare in iulie la Polisano, dar pana atunci poate imi recomanda ceva. Tu cum te simti , cum e sarcina la 20 de saptamani, banuiesc ca destul de vizibila:) Ai cam ajuns la jumatatea perioadei, nu?[pup]
Bravo Michelle! Bine ca ai sunat! Sigur te va anunta asistenta imediat ce are raspuns de la dl doctor! Vei vedea pana in iulie scapi de chisturile astea uracioase! Multumesc de intrebare , eu sunt inca acasa in CM pana in 22 iunie! Burtica se vede cat de cat...(am eu grija sa o scot in fata cand zic altii ca "nici nu se observa"...[gravired]) Nici nu imi vine sa cred ca am ajuns la jumatate, dar sunt putin tristutza ca nu o simt si eu pe micuta, inca. Ceva ceva parca ar fi pe acolo, dar nu sunt sigura ca e ea...[bibe] Pe 21 iunie avem de trecut un hop - morfologia fetala la Bucuresti! Sa ne dea DD sanatate la toate! Sa ne anunti ce zice dl doctor![pup] danaisa20 fericita [gravi] 20+ cu [fetita]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Gabri-ela si eu tot cu marvelon si gonal f 225 ui pe zi! A fost totul ok, fara reactii adverse! Vis-a-vis de progesteron si valoarea lui ti-a raspuns Simonette! SI eu l-am facut in ziua a doua! Si tot atunci vei face un eco sa vezi ca nu e vreun chistulet! danaisa20 fericita [gravi] 20+ cu [fetita]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Gabita mult succes!! Da, cu viza de la Casa de Sanatate ai reducere dar cica tre sa astepti luni intregi pana iti aproba dosarul. Citisem si eu la un moment dat ca se poate dar ca te lasi la mana ta pana iti aproba...ca au un plafon pe luna...Dar te poti interesa. Eu am fost in Z5 de stimulare la prima eco. [pup] [gravired]fericita!! cu [baietel] si...[baietel] sau [fetita]...cand se va plictisi de stat in cap si ne va arata
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna fetelor, Ati putea va rog sa-mi spuneti cam cat dureaza sa fac o programare la dl.dr.Ispasoiu daca dau un telefon zilele astea? Iar analizele ar trebui sa fie nu mai vechi de un an, nu? Acum la inceputul lunii am avut sarcina biochimica (al 5-lea ET), dupa un FET si as vrea sa merg sa cer si o alta parere. Va multumesc din suflet! Bafta la toate fetele in focuri si felicitari burticutzelor[pup]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Broscuta suna si vezi. In mod normal te programeaza imediat dar daca pleaca in concediu peste cateva zile s-ar putea sa te programeze cand se intoarce. Suna si vorbeste cu Viki, e super draguta. Da, analizele pe care le ai ia-le cu tine la prima intalnire. Daca nu-s mai vechi de un an nu te pune sa le repeti. Multa bafta! PS: mi-e dor si mie de doctorelul meu. [:D] [gravired]fericita!! 13+ cu [baietel] si...[baietel] sau [fetita]...cand se va plictisi de stat in cap si ne va arata
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna, fetelor. Simo, Gabi, Yarrina, deci pe-aici umblati, [pup] Simo si Gabi, va doresc mult succes. Yarrina, felicitari pt gemenasi! Am vazut mai demult cum ai scris ca a aparut si ce-l de-al 2-lea bebe, dar n-am avut timp sa scriu. Deja vad ca ai si aflat sexul unuia. Doamne, ce-a mai trecut timpul! [pup] Optimista... pana la lacrimi [:D]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...