Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

FIV la Sibiu (14)


Recommended Posts

dragele mele ,acum sunt total in ceata...dupa un test de pp negativ un ciclu in toata regula ,am beta 56,8...ce mai inseamna si asta ca io deja m-am consolat ca nu a fost sa fie si am mers mai departe ...dar nu am pus utro decat inca vreo zi dupa

acum ma duc sa iau repede un test de pp care o sa iasa negativ si ce sa mai cred????ca am pierdut sarcinuca sau ce-o fi aia inainte de asti de ea?/

helppp

 

 

"intr-o noapte am visat un fluture care a adormit si m-a visat pe mine si nici acum nu stiu daca sunt eu sau fluturele care inca m-ar visa"

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 224
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

iaurasa sti ca eu am mai citit de o fata la fel. Sangera, dar beta crestea, crestea. Si toata lumea ii spunea sa nu intrerupa utrogestanul. Pana la urma sangerarea s-a oprit s de fapt ea este insarcimata. Cica ar fi fost un hematom, parca, de fapt era un folicul care nu a fost extras la puncti si s-a spart pana la urma. Si de acolo si sangerarea. Eu zic sa treci iar pe utrogestan si maine sa repeti beta si sa vezi daca mai creste. Chiar ieri am citit de aceasta situatie, asa ca mergi cat mai repede la analiza si vrb si cu dr. Pumnii sunt stransi pt tine[pup] Simo euam stimulare cu gonal de 225 pe zi. Tu pe ce schema de tratament mergi? Anul acesta va fi un an roditor pentru mine[ruga]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

si testul de pp negativ acum 10 min adica cum ma asteptam ...nici in cal nici in caruta...am sunat la sibiu si astept raspuns... beta l-am facut sambata cand imi incepea ciclul si de ieri nu ama mai pus utro.dar acum pun iar si iar ma amagesc un pic si iar cad de la inaltime si nu stiu ce sa mai cred... "intr-o noapte am visat un fluture care a adormit si m-a visat pe mine si nici acum nu stiu daca sunt eu sau fluturele care inca m-ar visa"
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Tie Iaura ce sa-ti mai spun ? [nervo] ai noroc ca nu stau aproape de tine......auzi , sa intrerupi tu tratamentul ..... Azi iei rezultatul la beta2 ? Astept !! [flo] [/quote] nu noroc ci pacat ca nu esti aproape de mine ca merit si io cate o bataita ca nu ascult de nimeni numai de instinctul meu care acum nici nu mai stiu daca functioneaza sau nu... din pacate ,cum ma asteptam ,beta <0,5 ,adica ma asteptam sa fie un pic mai mare dar in scadere...deci sunt mai in ceata ...si dr. adica vichi ,nu mai suna...[bang] asta e merg mai departe dar sa stiu pe cand fac transferul si daca sa ma mai" caut "de ceva [pup] fetele "intr-o noapte am visat un fluture care a adormit si m-a visat pe mine si nici acum nu stiu daca sunt eu sau fluturele care inca m-ar visa"
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...