Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Constanta!!! (89)


Recommended Posts

Tania, bine ai zis, ce s-a mai inaltat Paul, ca el doar asta face, cu greutatea stam mai rau... Daca s-ar si ingrasa in acelasi timp ce bine ar fi... Sinzi, ca ai zis ca jucariile cu lumini au tinut putin, si noi i-am luat sabie din aia luminata si a tinut, dar i-am mai luat si un balon care in 3 minute s-a spart...uite asa am aruncat si noi banii prin satul de vacanta si mamaia, l-am mai dat si in toate prostiile alea, la masinute s-a lovit cu obrazul de volan, a cazut si si-a julit genunchiul, etc. Ei, asta e, acum a plecat sper sa ii mearga bine la bunici. Tatiana, multa bafta si sa reusiti in marele pas pe care vreti sa il faceti. Oricum ne mai scrii aici pe forum ca si Sinzi. Oana , mami de Paul (3 iulie 2002) [url="http://tickers.baby-gaga.com/t/bunbunabu20020703_2_My+child+is.png"]Ticker_Paul[/url] Opinions are like Birthdays; everyone has one but you only care if it's your own
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 299
  • Creat
  • Ultimul răspuns
neata si azi cald cald, la ora 8 erau 25 de grade. Fisun tinem pumnii. de ce sa nu ai sanse....incerci! nu ai nici o treaba cu Ege, de ce sa ii faci ecografie. unde plecati pana la urma? Oana hihihi lasa ca o mai pune si Paul ceva pe el....la un moment dat. nici voi nu sunteti niste grasi [:D] o zi frumoasa tuturor!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

neatza si de la noi [pup] Eu ma topesc incet ,incet dar sigur de caldura ,am zis ca rezist dar uite ca nu este asa ,este criminal [q]. Sunt inca in stres ,mai am un examen maine si gata sesiunea si anul acesta ,sper sa fac fata si la cel de maine caci ieri am avut unul si mai aveam putin si ma intindeam pe banci in clasa de cald [:D]. In rest munca ,munca si ..plimbari ,odihna . Tot zic in fiecare saptamana ca intru in prenatal ,dar uite ca nu ma indur ,tot se ivesc o gramada d efacut la birou si eu nu le mai termin ,iar altcineva.........[:D] nici gand . Ati vazut cumva o statuie sau macar un inceput de statuie ,un postament ? Or ridica astia in cinstea muncii mele prestate si a faptului ca din atatea gravide in firma am ramas cam singura pe aici ?!?!?[bang][bang] Va pup si va doresc racoare multa ..ca aveti nevoie ! Alina [gravi] 31+ si 3 zile "Nu exista funie sau lant care sa lege mai strans si mai iute decat itele dragostei!"
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

[hopsieu]Rox ,il invat pe copkil de mic cu munca si responsabilitatile ! [alcool][greutati] Sunt o [bruta] ,nu-i asa ? [flo][flo][flo] [pup] pentru tine ! Alina [gravi] 31+ si 3 zile "Nu exista funie sau lant care sa lege mai strans si mai iute decat itele dragostei!"
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Caldura mare, monsher! Bietele gravidutze, cit de greu trebuie sa le fie! Si eu am prins niste luni de vara cind eram bortzo, dar mi-am luat toate concediile posibile si nu mai ieseam decit seara din casa. Incercam si noi sa ne bucuram de vacanta - adica fii-mea, ca eu nu stiu daca pup vreo zi de concediu pina in septembrie. Alisia mea abia asteapta insa gradinita, mai ales ca vor avea o locatie noua si frumoasa. July, cum a fost in Ostereich? Teo e bine? Fii-mea a avut febra destul de mare acu' doua seri, nu stiu ce ciudatenie a mai fost si aia - a cedat la Nurofen si a doua zi era ca noua. Fetelor, daca aveti nevoie de bona, dati de stire, stiu pe cineva tare de treaba. Va pup, o zi usoara va doresc! gabi & alisia (5 sept.2002)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna dimineata! Oana iti multumesc! Bineinteles ca voi continua sa intru pe forum, vom tine legatura in continuare. De voi nu pot sa ma despart![flo] Eu am dus-o pe gaza la cresa azi. Se simte ok, tuseste foarte rar, iar astazi chiar deloc. A fost destul de greu s-o conving sa mearga dupa 4 zile de stat acasa cu mami. Aseara am fost in Mamaia si ne-am distrat pe cinste. Gaza s-a dat in toate draciile si la final s-a bagat in mare sa se racoreasca imbracata. Apoi alergam pe la tarabe sa imbracam copilu cu haine uscate...[:D] Fug sa mai fac una alta. Pup! Sa aveti o zi cat mai buna! http://community.webshots.com/user/TatianaS http://community.webshots.com/user/Tatiana333 Tatiana si Bia, gaza
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

buna dimineata de la o graviduta de Constanta care se chinuie cu caldura mare. V-am tot citit , dar abia acum am timp sa mai si scriu. Tatiana iti urez succes in State, ma bucur pentru tine, mi-a spus Marci ca iti urmezi sotul. Cristina tu ce mai faci? Mi-e dor de Mariuca, poate ne vedem la o inghetata in parc, ce zici? Vreau sa spun de fapt ca mi-e dor de toti copii, de Pati, de Bia, de Andrada, de toti cei pe care ii cunosc, dar sigur ne vom vedea prin parc sau la plaja. Eu am aflat ca voi avea o fetita , voi naste aproximativ in data de 09.10.2007 , deci voi trece toata vara cu burta mare, dar nu conteaza, suntem fericiti ca am reusit sa avem un copil al nostru. Va pup si va voi citi in continuare [gravi] +25 sap cu bebe Alexandra
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

alina, si eu am lucrat pana in ultima zi.si eu am trecut toata vara cu burta ca am nascut in noiembrie.mai aveam putin si ma duceam cu masina la spital sa nasc.in a mea nu mai incapeam doar in a mamei mele.si sa stii ca fi-miu e argint viu.asa ca....mai stai si linistita. roxana, eu ma pregatesc sa-i fac lui razvan vaccinul de 2, 6 ani.vroiam sa-l fac vineri dimineata si apoi sa-l duc la cresa.ce reactii are?ma gandeam sa-i duc niste supozitoare acolo si apoi sambata si duminica daca e ceva macar e acasa cu mine. [url="http://pg.photos.yahoo.com/ph/nastasie_adriana/my_photos"]albumul meu[/url] adriana&[copil]razvan 01.11.2004
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...