Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Deva-Hunedoara sau apropiere ...2


Recommended Posts

Neata! Ce faceti fetelor,nu mai scrieti deloc? abia v-am gasit pe pagina 3.. Mi-ka noi am revenit din concediu joi,pe 19...de maine incepem iar serviciul,au trecut cam repede cele 2 saptamani [alcool] Voi ce mai faceti,ce fac fetele? Va las o cafea,poate apareti [cafea][cafea] [pup] Dana,mami de Miruna Andreea(01.10.2007)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 79
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Ceau danuta 36, bine ati revenit din concediu. Cum a fost? Eu mai ca am uitat deja cum a fost [:D]. Fetele mele sunt bine, Alexia a fost toata saptamana la Brad, la bunici si numai maine mergem dupa ea ca vin ploile si nu o sa mai aiba ce face acolo, iar la Deiuta i-am facut marti vaccinul ROR si astept sa vad de maine incolo daca va face febra sau nu..sper ca nu... Rodica, ne-ai uitat de tot de nu mai intri pe la noi??? Sper ca sunteti bine [flo] Va pupam dulce, dulce [pup] Mamica fericita cu cele doua printese:Alexia (12 sept.2006) si Andreea (11 mai 2009)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Neata! O cafea aromata [cafea] doriti? La noi ploua ,asa ca stam pe acasa..eu sunt schimbul 2 saptamana asta.Pe Miru n-o dam inca la gradinita,poate de la anul,caci mi-e groaza de imbolnaviri,plus ca n-as trezi-o asa dimineata...ea doarme si pana la 9-9,30 [:D] Bine ai venit David Lucian![flo] Restul fetelor,ce mai ziceti,ce mai faceti? [pup] Dana,mami de Miruna Andreea(01.10.2007) [url="http://community.webshots.com/user/bogdan_mihaisidana"]poze[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna, mamici![pup] Nu am mai intrat de un secol, eu activez mai des la ghioceii de martie 2009. Acum vreau sa va cer voua o parere, sper sa gasesc printre voi pe cineva din DEVA, in cunostinta de cauza[flo] Piciul meu are 1 an si jumatate, cand implineste 2 ani eu musai sa incep serviciul, deci vreau/nu vreau trebuie sa gasesc o gradinita in Deva pentru el. Inca nu m-am hotarat si nici nu le stiu pe toate. Ar fi gradinita de langa noi, care apartine de biserica baptista, am mai auzit de o gradinita particulara si cam atat. In ultima vreme, am vazut reclame la gradinita Prichindel. Stie cineva mai multe, imi puteti recomanda ceva bun? Multumesc.[flo] [url="http://s924.photobucket.com/albums/ad83/aditapop/Razvan/"] POZE NAZDRAVAN [/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Ceau. Luna viitoare puiutul va merge la gradi privata de pe Kogalniceanu. Te tin la curent cu detalii, acum nu stiu prea multe. Am inteles ca e 2 mil. pana la 12, fara mancare. In schimb vor invata engleza si nu numai. Juniorul implineste 2 ani in ianuarie:) Daca ti-e mai usor pe mess : monibujanovschi. O zi frumoasa !!!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

aditapop, cred ca suntem vecine [:D]. Si noi stam langa gradinita baptista de pe Kogalniceanu si foarte des mergem si la joaca acolo in curte [:)] La anul in mai si piticuta noastra cea mica va implini 2 ani si musai sa-i gasesc o gradinita particulara, dar pana la ora 16.30 - 17 din cauza serviciului...Asa ca si pe mine ma foarte intereseaza subiectul... .Am auzit de o gradi buna undeva pe la liceul de chimie in sus, o sa ma interesez mai mult maine si va spun. Eu m-am gandit ca de la 2 la 3 ani sa o dau pe cea mica la particular, iar apoi la gradi de la Patria unde este deja si surioara mai mare . Mamica fericita cu cele doua printese:Alexia (12 sept.2006) si Andreea (11 mai 2009)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Mi-ka,am uita sa-ti spun...a fost fain la bulgari,o experienta noua...dar cam scump,noroc ca am avut all inclusive..[alcool]La anul ne orientam catre altceva.. Io-s cam in urma cu somnul,sper sa recuperez diseara si maine sa iesim cu Miru in parc,ca tot e sarbatoare si nu facem treaba [:D] Va pupam [pup] Dana,mami de Miruna Andreea(01.10.2007) [url="http://community.webshots.com/user/bogdan_mihaisidana"]poze[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Participă la discuție

Poți posta acum și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.
Notă: postarea ta va necesita aprobarea moderatorului înainte de a fi vizibilă.

Oaspete
Răspunde la acest subiect...

×   Lipire ca text formatat.   Lipește ca text simplu în schimb

  Sunt permise doar 75 de emoji.

×   Linkul tău a fost încorporat automat..   Afișează în schimb ca link

×   Conținutul tău anterior a fost restaurat.   Șterge editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini dintr-un URL.

Se încarcă...

×
×
  • Adaugă...