Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Targoviste (8)


Recommended Posts

Buna dimineata!

Eu tot ca si voi pana peste urechi de ocupata. Eu repar la aparate si altii le folosesc. Deja am un car de draci - Doamne iarta-ma - ca azi i-am zis unuia de ce a pus mostre intr-o masinarie si zice pai daca merge... Deci nu numai in Ro gasesti nesimtiti! Merge negiobule ca ieri am lucrat la ea pana la 8.30 si am reparat-o ca sa o folosesc de dimineata!

Va pupic fetelor si sa aveti o zi usoara!

 

Cristina

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 204
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Buna la toata lumea, am intrat si noi in vacantaaa!!! O sa vedeti cand ajung copilasii la scoala ce va bucurati cand vine vacanta!

Acum ne pregatim de tabara si cei mici vor fi acasa cu mine - incepem gradi la toamna! [majoreta][majoreta][majoreta] Cristi va merge?

 

in rest totul e bine, am ratat Arenele de joaca la Targoviste pentru ca a plouat insa de la Rusalii am avut vreme excelenta! Iti trimit si tie Cristina doua raze de soare [:)]

 

Va pupam si va asteptam la balaceala la Tgv!id="blue">

 

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna dimineata fetelor! Vad ca ati mai dat si pe aici si Laura intreb si eu ca si OtiliaL: balaceala unde la Targoviste ca fiica-mea iubeste balaceala. La mine munca ca deobicei. Maine este weekend si ma duc la o nunta. Va pupic si sa aveti o zi superba! Cristina
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna dimineata fetelor! Eu sunt inca cu ochii lipiti chiar daca am facut o ora si trei sferturi de sport... Sper sa ma trezesc pe parcurs... Maine am prezentare in proiect si avem doua zile de meetinguri. sa vedeti ce ma plictisesc. Eu sunt prima la prezentare deci dupa aceea pot sa-mi iau o perna si sa dorm. La nunt a fost chiar super. Mi-a placut. Mult mai lejer decat nuntile pe la noi. Un simplu bufet si atat. Bautura si-a cumparat fiecare ce a vrut de la barul din local si dulciuri o bucatica de tort. Cred ca este super asa nu prea mult stres pentru miri, parinti, etc, etc. Va pupic si sa aveti o zi super de tot! Cristina
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna dimineta fetelor! V-am gasit pe pagina 3...

Si eu dupa multe fapte si razboiase...

Am avut prezentarea, a iesit perfect si chiar am primit si feleicitari. Ieri am avut niste discutii incomode despre bani in proiect dar ca deobicei seful nostru local s-a strecurat printre intrebari cu niste raspunsuri in coada de peste...

Asta este...

Ieri Roxy mi-a spus doua poezii superbe prin telefon si erau asa de lungi ca parca nu mi-a venit sa cred ca le turuie asa...

Pozici de la nunta or sa vina, promit.

Va pupic si sa aveti o zi super!

 

Cristina

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna la toata lumea! Cristina trebuie sa fii mandra de asa o fetita si stai sa vezi de acum incolo, ce emotii vei avea s-o vezi ca ia premii si iti face inima sa-ti bata mai tare la serbari [olala]

Pe masura ce creste veti avea mai mult de lucru dar si multe multe ocazii sa fiti mandri de ea! (a mea a terminat clasa a treia si nu mai pot de dragul ei [flo])

 

Otilia eu am dus copiii la baza de agrement ca au loc unde sa alerge, s-a renovat si au si nisip, tobogane in bazin etc. la sideco mi se pare prea inghesuiala [:D]

 

Mihaela ce mai faci? sper ca sunt bine piticii - eu i-am trimis la bunici cateva zile.

Bagati un oki si pe aici o sa va placa!

http://forum.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=138834

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna dimineata! Va poftesc la gustere, cafeluta, etc, etc. La mine ploua ca deh asa este aici. Am avut pe cineva care era prin Oman si a vrut un pachet cu ploaie si am trimis dar tot nu am scapat de ea. Laura te cred ca esti foarte mandra de ea. Stiu ca vor fi momente din ce in ce mai intense dar sa stii ca timpul pierdut nicodata nu se recupereaza din pacate dar asta este... M-am obisnuit cu ideea singura problema este ca din cand in cand sentimentele inving ratiunea. Va pupic si sa aveti o zi buna de tot! Cristina
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna dimineata fetelor! Poftiti la tratatia de dimineata. Vad ca pe aici nimeni nu a intrat. Eu am avut un weekend linistit cu niste prieteni care au venit la pranz ieri deci nimic deosebit. Eu sa plec acum la trebusoara ca am destula. Pupici! Cristina
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna dimineata!

La mine vreme frumoasa azi. Chiar cald afara. Parca nu imi vine sa cred dar sa nu deochi ca vine ploaia iarasi.

Eu sunt tare suparata ca aparatul meu de care depinde toata munca mea s-a decis sa nu mai mearga de loc. Ieri am reparat vreo 5 ore la el si tot nu am scos-o la capata... Nu stiu ce sa mai fac...

Macar daca puteam sa schimb biletul si sa plec acasa nu era asa o pierdere de timp dar pana pe 10 este cale lunga...

Va pupic fetelor si sa aveti o zi super!

 

Cristina

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...