Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Targoviste (8)


Recommended Posts

Buna dimineata!

La mine ieri a turnat cu gleata si am avut asa o depresie din motive de zi de raha la servici... Am facut aseara o prajitura si macar am bucurat pe altii daca nu pot bucura familia mea cu ceva dulce.

Numai maine nu-i poimaine si este weekend iarasi. A trecut si saptamana asta si prea mare branza nu am realizat in afara de inca un teanc de hartoage.

Va pupic fetelor si sa aveti o zi super!

 

Cristina

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 204
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Intr-o fuga intru decat sa pun pozici. Scuze ca nu sunt comentate dar poate o sa pun in curand si comentarii. http://picasaweb.google.co.uk/tuineaeduard/Albena2009?authkey=Gv1sRgCM6x7LS70aLFQA# http://picasaweb.google.co.uk/tuineaeduard/Jupiter2009?authkey=Gv1sRgCLW1huTOpMaKnQE# http://picasaweb.google.co.uk/tuineaeduard/Munte?authkey=Gv1sRgCMGBroKw3emBHA# Pupici! Cristina
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna dimineata dar iar sunt singure...

Sa va poftesc la cafea si ceiut ca poate veniti asa.

Eu sunt un pic cu dureri peste tot ca azi am facut iar 15000m la rowing. Sunt a doua. Nu am nici o sansa sa fiu prima ca prima este una care lucreaza acolo si ieri a fost de trei ori mi-a zis instructorul si a facut 60000m... Asta este.

Va pupic fetelor si sa aveti un weekend placut!

 

 

Cristina

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna dimineata!

Mihaela ce s-a intamplat?

Sper ca nu este nimic grav...Parca m-ai pus pe jar.

La mine totul este bine: dor de casa, experimente esuate, la sala am ajuns la 96100m deci ma apropii de cei 150000. TErmin pe vineri asa.

Astept vesti!

 

Pupici!

 

Cristina

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna dimineata!

Va invit la mic dejun, ceai, cafea si mai ales taclale daca mai este cineva prin preajma...

Eu sunt hamesita dupa 20000m de rowing. Am mainile cu batai de nu pot sa tin nimic in ele. Noroc ca nu sunt la degete ca altfel nu mai puteam scrie si cum scrisul acum tine loc la mine de vorbit ce m-asi fi facut eu...[:D]

Eu fug la treaba ca zbiara dupa mine...

Va pupic!

 

Cristina

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna dimineneata!

Sa ma asez frumos la masa ca imi sta bine la masa dupa basicile din palma pe care le am.Va invit si pe voi dar vad ca nu vrea nimen... Am sa fac o poza ca sa va arat basicile dar diseara ca poate am mai mult timp.

Eh si sa ma apuc si de treaba ca ieri nu mi-a iesit nimic dein ceea ce am facut.

 

Pupici!

 

Cristina

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna dimineata!

Eu dau de mancat si de baut. Sa va dau ulster breakfast ca poate asta va va atrage mai mult...

Eu aseara am fost la niste prieteni in vizita si m-au doftoricit si au avut grija de mine ca de un copil.

Azi nu mai tusesc asa rau ceea ce este foarte bine.

La mine munca chiar daca este final de saptamana si lucrez si maine...

Va pupic fetelor si sa aveti o zi super buna!

 

Cristina

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna dimineata asa mai pe la pranz dar eu am avut de lucrus si abia acum m-am oprit din vartej. Sa stiti ca nu am uitat ca este sambata dar asa este in cercetare: nu ai sambata, nu ai duminica.

Sa va dau si de mancare ca poate treceti pe aici si nu vreau sa flamanziti.

Va pupic si sa aveti o zi superba!

 

Cristina

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...