Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Vitamine romanesti in Germania (17)


Recommended Posts

Codruta, [pup] vin si la Oradea. Mooama cat am umblat si pe acolo. Am o poveste draguta. O sa ti-.o spun la intalnire. Cat despre tort...stiu iubita ca ai vrut sa-mi faci. Nu e nici o problema ca nu aduci. oricum te [pup] de mii de ori Clau, nu am uitat de intalnirea noastra din Timisoara. Trebuie sa-mi vad neamurile si nu scapi necalcata [:D] Ioana, trezirea [:D] Si eu fac parte din categoria romanilor care se tin de cuvant. Incerc din rasputeri sa reusesc. Exemplu intalnirea de sambata [:D]. Ma opresc aici. Va doresc Paste fericit! Abia astept sa ne intalnim. [pup] pe toate [flo] Miki
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 195
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

cata suparare se citeste in unele mesaje....

Osna sunt supi pe tine[:D]ca,mi/ai dat si mie herpesul tau,dar te iert ca mi/ai dat remediul[pup]

Claudi@ ,tu iei totul prea personal poi ce treaba ai tu ca vorbesc eu urat de unii nemti?Jur ca nu am treaba cu nemtii tai[:D]

Angi nu mai fi suparata ,da/mi mie nr tau de tel si ai sa vezi ca eu is romanca parolista [:D]si apoi ai sa te plangi ca ai dat nr. de tel la o romanca si te suna prea mult[:D]

Ceska ,fata nu avea nici un an de zile anul trecut la fest,dar eu m/am dat cu ea in trenulet sau avion,oriunde ma lasau sa stau cu ea.Am fost nervoasa ca nu m/am intalnit cu CLAUDIILE[:D]dar m/am distrat cu ai mei.

 

Apropo, am primit scrisoare de la Amt,dar eu cum sunt nesi.. si nu invat germana nu stiu ce vor de la mine,stiu doar ca ii in legatura cu votarea[:D]

ati primit careva ,ca poate ma lamuriti si pe mine [alcool][alcool]eu cu cine votez....[:D]

 

teodora[mamica]de angi pangi[copil]28-10-2007 si Roberto 28-06-1999 http://community.webshots.com/album/563642807EqHYOU

teodora

 

 

http://www.onetruemedia.com/my_shared?z=28994027d3010e142ed60e&utm_source=otm&utm_medium=text_url

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

[:-@] Miki, lasa-ma sa dorm.[:D]Da apropo,cand am mai avut eu lipici la politisiti?ca doar amenda mi-am luat, de orpit nu mai m-au oprit de un an, tot asa noaptea cand mergeam la munca.

 

Candva am sa schimb si permisul, ca oricum aveam de gand, da nu am apucat sa o fac, probabil am sa-mi fac timp cand ma duc sa shimb numerele.

 

Am picat ca migul, ma enerveaza vremea naspa.Am mancat ceva si ma duc sa-mi termin treaba, sper sa apuc sa vopsesc oole.Da oare am?[:p]

 

Trebuie sa bag la spalt perdelele din dormitoare si niste paturi, sper sa se usuce pana diseara sa le pun la loc.

 

Si vorbiti cam mult, nu pot tine pasul.Cat de romani si nemti, eu ma abtin,fiinca fiecare padure are uscaturile ei.

 

Gata am vorbit prea mult, ma duc la treaba ca sa termin pana diseara tot.

 

"Rabdare!Rabdare!chiar cand ti se sfasie inima"(A.Bürger)id="red">

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui DidiAlex
Salutare vitaminelor!!!Miri, cum e azi?Celeste mi-au picat ochii pe locatia ta. io is in 68239...da de veste daca vii la Invierea de la Biserica romaneasca, cea din Rheinau, pe care io recomandam si lu' monik[:I]Spor la vorba![pup]
align="right" id="quote2">Esti aproape, asa e, si eu m-am uitat pe map24.de (55 km). Nu stiu despre ce biserica e vorba, nici macar nu stiam ca exista una romaneasca in zona... Poti sa-mi dai mai multe amanunte te rog? [pup]„Desparti drumurile, dar nu poti sa desparti si sufletele”
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui noiembrie
Ricea , am primit si eu , mult bla-bla....nici eu nu stiu asa de mult sa inteleg , tot ce scrie , dar traduce colegul [:D] Ne baga si pe noi in seama , ca si componenti de vaza(sau de varza , cum vrei[:D]) ai Uniunii Europene.
align="right" id="quote2">si colegul meu traduce ,dar si el traduce tot cum scrie acolo[:D]adica nici el nu stie ce vor de la mine....[bang]mergem astazi sa intrebam[alcool][alcool]eu cu cine votez?[alcool]teodora[mamica]de angi pangi[copil]28-10-2007 si Roberto 28-06-1999 http://community.webshots.com/album/563642807EqHYOU teodorahttp://www.onetruemedia.com/my_shared?z=28994027d3010e142ed60e&utm_source=otm&utm_medium=text_url
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Hallo, hallo, am citit din urma - ca mi s-a culcat puradelu' si am timp de calculator [:D].

 

Herpes mi-a iesit si mie ieri, insa fiind gravida nici nu ma mai chinui sa ma duc la farmacie dupa ceva remedii. Tre sa treaca el odata si-odata...

 

Motiv pt care sa faci fetei asa de devreme gauri in urechi? Ca inca e mica si nu stie sa se traga de cercei. Daca creste, se tot zgandare acolo si se infecteaza (constientizeaza altfel toata treaba).

 

Distractie placuta la intalnire [flo].

 

 

 

Mari, mami de dulceatzaid="red"> Elizaid="red"> (06.09.07)

[gravi] 29+

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

mai fetelor,ce-o fi cu Mirilut de nu a scris azi,eu sper ca ea sa fi glumit la faza cu spitalul.

Ioana spor la treaba [pup],Mariana voi ce faceti de Pasti?, Celesta te intalnesti cu Alex la biserica? [pup]

Fug iar la treburi am facut o pauza.

 

INGERASUL EMMA AIDAid="red">

 

 

Album Claudia

Timisoara Impreuna

'Roaga-te lui Dumnezeu,ca si cum totul ar depinde numai de Dumnezeu.Munceste in viata,ca si cum totul ar depinde de tine'id="red">

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...