Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Vitamine romanesti in Germania (17)


Recommended Posts

Gata, vorbit cu sotul, convins sotul, deci venim.

SAMBATA; ORA 13 LA INTRARE IN FEST.CLAU, TOT ACOLO UNDE A FOST SI ANUL TRECUT?id="red"> trageti-ma de urechi daca nu e corect, caci eu in ultimul timp nu incurc doar numele copiilor ci uit si sa merg la toaleta, asa de aiurita sunt.

Da Doraid="red"> le iau f personal[q][bang], mai ales in ultimul timp. Am avut de tras si inca mai am de pe urma nemtilor din fam, dar am intalnit si nemti care m-au ajutat sa ies cat de cat din necaz. Nu aveau nimic de castigat sa ma ajute, dar au facut-o cu toate ca-s ausländer. De asta zic ca nu exista padure fara uscaturi. Fiecare tara isi are bune si rele.

 

Trischa, ma refeream la faza cu [pathot] [sex] [xinpat] ca nu ma sustii.[:D][pup]

 

[mamica] de Tony 07.04.07 si Nico 23.02.09

Nunta

 

 

Poze

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 195
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Citat:
citat din mesajul lui trischa
Celesta,am inteles eu bine,tu ai stat in Brasov?? daca-i asa spune repede tot,unde ,ce si cum?
align="right" id="quote2">Da, ai inteles f bine :) Am studiat in Brasov si apoi am ramas acolo si m-am stabilit. Ultima adresa din Brasov a fost pe Traian, colt cu Lunii, langa Univ.Baritiu [:)] De ce intrebi? Nu-mi spune ca mi-am gasit pe cineva din Brasovul meu drag [pup]„Desparti drumurile, dar nu poti sa desparti si sufletele”
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui claudia74
mai fetelor,ce-o fi cu Mirilut de nu a scris azi,eu sper ca ea sa fi glumit la faza cu spitalul.Ioana spor la treaba [pup],Mariana voi ce faceti de Pasti?, Celesta te intalnesti cu Alex la biserica? [pup]Fug iar la treburi am facut o pauza.INGERASUL EMMA AIDAid="red">Album ClaudiaTimisoara Impreuna'Roaga-te lui Dumnezeu,ca si cum totul ar depinde numai de Dumnezeu.Munceste in viata,ca si cum totul ar depinde de tine'id="red">
align="right" id="quote2">Claudia inca nu stiu, studiez problema. Eu m-as vedea si cu voi sambata, dar nu stiu inca ce program avem. Astept barbatul de la munca sa vad ce stabilim. De biserica nu stiu cat de incantat e, el nu o viziteaza nici pe aia a lui, catolica [:D]„Desparti drumurile, dar nu poti sa desparti si sufletele”
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Si eu m-am gandit la ea azi,nu lipsea fara motiv de pe aici.

Acum sa ma plang la voi,de dimineata copila a facut pipi si un caca mic la olita.apoi am plecat la gradi cu teoria facuta sa spuna cand face si sa ceara olita.

si[q][q][q][q][q]cand am luat-o[q][q][q] de 4 ori facu-se pe ea.vai mie am venit acasa cu un sac de boarfe.imi zice educatoarea ca poate ii mai trebui timp.asa o fi dar eu inapoi nu dau,maine e o sapt fara scutec si mergem inainte,offfffff.

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui celesta
Citat:
citat din mesajul lui claudia74
mai fetelor,ce-o fi cu Mirilut de nu a scris azi,eu sper ca ea sa fi glumit la faza cu spitalul.Ioana spor la treaba [pup],Mariana voi ce faceti de Pasti?, Celesta te intalnesti cu Alex la biserica? [pup]Fug iar la treburi am facut o pauza.INGERASUL EMMA AIDAid="red">Album ClaudiaTimisoara Impreuna'Roaga-te lui Dumnezeu,ca si cum totul ar depinde numai de Dumnezeu.Munceste in viata,ca si cum totul ar depinde de tine'id="red">
align="right" id="quote2">Claudia inca nu stiu, studiez problema. Eu m-as vedea si cu voi sambata, dar nu stiu inca ce program avem. Astept barbatul de la munca sa vad ce stabilim. De biserica nu stiu cat de incantat e, el nu o viziteaza nici pe aia a lui, catolica [:D]„Desparti drumurile, dar nu poti sa desparti si sufletele”
align="right" id="quote2">yupiiiiiiii ar fi fain daca mai ai ceva nelamuriri cu time and place strigi pe aici,iti trimit si tie nr.de tel daca vrei,etc si da asta cu biserica sotilor,nu vrei sa stii cum l-am tarat efectiv pe sot duminica trecuta pana la biserica [:D] si e doar a lui catolica,wow si acuma a fost de acord sa mergem si la biserica ortodoxa,deci noi duminica vom fi in Baden Baden la capela ortodoxa a lui Mihail Sturza,o luam si pe ardeleanca cu noi [:D].Claudia deci adjudecat veniti tot acolo,unde ne-am intalnit anul trecut,declar inchisa discutia despre uscaturile celor 2 paduri numeroase [:D].INGERASUL EMMA AIDAid="red">Album ClaudiaTimisoara Impreuna'Roaga-te lui Dumnezeu,ca si cum totul ar depinde numai de Dumnezeu.Munceste in viata,ca si cum totul ar depinde de tine'id="red">
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Adina nu da inapoi,nu-i pune pampi ca e fata de maritat deja [:)][:)] lasa ca se va oboisnui,precis ii va fi rusinica de pe face in bugigai si nu va mai face si daca educatoarele nu [:-@] prea mult,lasa fata fara pampi,auzi dar io nu pot sa cred ca tu vii cu olitza dupe tine sambata.

 

INGERASUL EMMA AIDAid="red">

 

 

Album Claudia

Timisoara Impreuna

'Roaga-te lui Dumnezeu,ca si cum totul ar depinde numai de Dumnezeu.Munceste in viata,ca si cum totul ar depinde de tine'id="red">

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui noiembrie
Miki , aduc si eu palinca , de la Oradea , in septembrie , daca mai punem de o intilnire!
align="right" id="quote2">La cine mergi in Oradea ? si pe unde , ce zona ? ohhh ce dor imi este de Oradea , de prietenii mei etc ...., sa faci poze multe .[pup]Monik 27+ [gravi] Poze Monik
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui mikiriki
Codruta, [pup] vin si la Oradea. Mooama cat am umblat si pe acolo. Am o poveste draguta. Si eu fac parte din categoria romanilor care se tin de cuvant. Incerc din rasputeri sa reusesc. Exemplu intalnirea de sambata [:D]. Ma opresc aici.
align="right" id="quote2"> Si eu ma consider ca fac parte din categoria romanilor care se tin de cuvant ( si nu numai ce si foarte sufletista ceea ce nu e bine ), si am facut tot posibilul sa vin si la intalnire , dar nu pot schimba nimica ( asta e,acuma depind de altii), si nici nu ma risc sa ma pun pe tren singura cu problemele pe care le-am avut si le mai am ( dar ma riscam sa vin cu cumnata , ea conducea si daca " se intampla ceva cu mine" atunci aveam pe cineva din familie ) , desi sotu m-a intrebat nu este nimeni cine trece prin orasul nostru , sa ma ia si pe mine ? dar eu am zis ca asa ceva nu pot sa cer de la nimeni , in primul rand poate pers respectiva vrea /vor sa ramana mai mult , sau daca eu nu ma simt bine le pun pe drum ?Imi pare rau , desi m-am bucurat ca pot sa va cunosc si pers , dar uite au decis altii in locul meu( exista un proverb la asa ceva dar nu imi aduc aminte ), poate asa a trebuit as fie .Nah gata cu filozofia , sa nu ma trimiteti in locuri mai frumoase [:D][:D], dar mi-am zis si eu parerea.Monik 27+ [gravi] Poze Monik
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...