Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Vitamine romanesti in Germania (17)


Recommended Posts

  • Răspunsuri 195
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Trischa pai atunci ne intalnim in gara si mergem impreuna,trenul nostru ajunge la 12,20 ne intalnim in fata la mcdonalds sa zicem la 12 si 25 da si mergem impreuna in Bad Cannstadt acolo unde se tine festul,e ok asa, ai tel meu daca e ceva ma suni maine.

 

INGERASUL EMMA AIDAid="red">

 

 

Album Claudia

Timisoara Impreuna

'Roaga-te lui Dumnezeu,ca si cum totul ar depinde numai de Dumnezeu.Munceste in viata,ca si cum totul ar depinde de tine'id="red">

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui noiembrie
Daca stateai in drumul meu , cu cea mai mare placere te luam !Da nu bai ca tot ne intilnim , si daca nu aici poate la Oradea , nu-i asa ?[:D]Mama este de acolo , mai am ceva rude .Sora mamei (din pacate nu mai traieste!)a avut o casa pe stada Bega , pe linga vechea fabrica de caramida (unde s-a filmat Pistruiatul![:D])si una pe Stefan cel Mare , linga gara . Pe stada Bega si imprejurimi mi-am petrecut vacantele ! Ce timpuri:..!!!
Cumnata mamei mele mai sta pe Vasile Alecsandri , in centru , si mai am niste verisoare in Rogerius.
align="right" id="quote2">

Neazta

Eu deja am fost la cump [:D] , am fost harnicuta , vreau sa fac clatite si aveam nevoie de cateceva .
Codruta si eu am stat in Rogerius , parintii mei mai satu , pe Stefan cel Mare stau niste prietene, iar in spatele garii in Oncea sta bunica si sora [:D][:D] , eiii poate ne vedem la anu in Oradea[pup].
Va doresc pe maine distractie placuta si Paste Fericit .

Monik 27+ [gravi] Poze Monik
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

eu am facut o pasca in 2 culori,reteta este de pe culinar scrisa de nico-vya si acum am scos-o pe balcon sa se raceasca.daca o incercati sa mariti putin cantitatea de faina la aluat,mai vreo 2-3 linguri in plus ca mie mi-a iesit cam lichid.si neaparat o forma mai mica,de 24 ar fi excelenta,de 26 e cam mare si abia am reusit sa intind aluatul de deasupra ca sa-mi acopere toata branza.

 

oua nu am mai vopsit,am cumparat gata vopsite din penny,de fapt le luasem saptamana trecuta si pt ca expira in 22 am zis sa nu ma mai chinui.

 

fiu-miu pina eu am facut aluatul si-a scos saure sahne din frigider si s-a bagat sub masa,am crezut ca se pune sa manance,el se dadea cica cu "chema" pe fata,a fost plin pina la coate si in par tot.acum il imbaiaza ta-su.mergem apoi la cumparaturi.vreau sa-mi iau neaparat niste balerini.

 

mamica fluturasului Matei

 

va invit in bucataria mea

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

 

Mai fetelor,chiar ca nu mai poate tine omul pasul cu voi...

David e in vacanta sapt asta,acu doarme ,si am vrut sa intru repede sa va urez o zi super faina maine.

Poate data viitoare ma prezint si io....as fi venit si acum DACA era alta sambata,nu asta...[q]

 

Aaaa...cu atatea Mihaele nu stiu daca si cand vb de mine...ziceti (scrieti) Mihaelaaaid="red"> c-apai stiu ca-s io[:D]...claudia74id="red">,io eram miha de la Sibiu?

 

Mihaela [mamica] de [bonjovi] DAVID-29 martie 2007id="blue">

 

[gravi] 11+

 

DAVID...cat sunt de maricel...id="maroon">

 

Poze cu Davidid="green">

 

Sarcina si continuarea...David (filmulet)id="navy">

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

aci-s

eu citesc deocamdata nu scriu nik nu vreau sa ma bag unde nu imi fierbe oala,am vazutz ca discutati despre intalnire si na [8D]

mi-ar fi placut si mie sa ma intalnesc cu voi dar poate o alta intalnire mai aproape de köln ?

da nasol cu atatea mihaele ca nu mai stim care pe care:)[:D]

io o sa fiu miha-ha id="red">

 

simonel draga de ce nu mai scri nimic pe unde navigheziß[pup]

 

va pup pe toate si va doresc Sarbatori fericite

 

mihaelaid="orange"> si Dennisid="limegreen"> 20.09.2005

dennis[copil]

 

Dennis-puiu id="red">[bibe]

 

simleu silvanieiid="orange">

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Da tu erai aia va iau dupa regiuni [:D],eu am pus in sfarsit mancarea la fiert,am vb cu Miki va avea intarziere,o vom lua e a 4 de la gara,in rest frig si ploua [q][q] si Andi imi face parul cret [q][q].

 

INGERASUL EMMA AIDAid="red">

 

 

Album Claudia

Timisoara Impreuna

'Roaga-te lui Dumnezeu,ca si cum totul ar depinde numai de Dumnezeu.Munceste in viata,ca si cum totul ar depinde de tine'id="red">

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

buna fetele

 

nu am nici o sansa sa citesc din urma prea curand, era sa nu va gasesc ca e si alt titlu...

 

noi tot in renovari la Traben, acu am ramas eu la bataie, iustin a trebuit sa plece la vapor si mai am doar fata si 2 oameni, pana ieri au mai fost inca 2 si al meu...

 

sau numai pe drumuri dupa cumparaturi, fac mancare ce apuc si pe unde, nu am frigider, am doar o plita, spal vase in baie...ce mai m-am saturat dar mai am de suportat destul

 

duminica vine mama tre s-o iau de la dortmund, va dati seama ca Pastele trece pe langa noi, o sa ne aduca ea cozonac si oua, eu aici nu am ce face...

 

imi pare tare rau ca nu pot ajunge maine dar chiar sa fie al meu aici si sa nu fie nevoie mare de mine tot nu m-as simti ok cand stiu ce e acasa

 

acu mai si ploua si sapatul pt. terasa a ramas balta, fac ce pot baietii pe interior, oricum mai e muuuuuuuuuuuult, nu credeam pana nu ne-am apucat

 

sa va spun ca am condus si cu remorca plina ieri de la koln....singura, si am si incarcat eu materialele ca cine sa ma ajute? si gresia abia miscam pachetul...da-s barbata, nu?

 

si duminica o sa duc mama si fata la casa dincolo, car si saltele si mai cate ca acolo am devastat profitand ca nu sta nimeni dar tre sa populez la loc ca incepe mandra scoala luni si apoi o sa fac naveta cred la 2 zile si sunt 50 km dus

 

am uitat sa mai spun ca suntem toti raciti, am fost cu fata la doctor ca a facut temperatura

si ca avenit un mos duminica sa nu mai facem treaba ca e pastele....

si multe dar nu am cand sa mai spun, nu mai stiu ce sa fac mancare azi [q]

 

deci va spun intalneala super, vreme asemenea si un paste cat mai linistit

 

va pup

 

poza cu noi

poze diverse

Simona, mama Antoniei (27.06.1998)

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Offffffffff Simonelu [flo][flo][flo][pup][pup][pup] imi are rau ca nu esti mai aproape sa te ajut,macar un cozonac sa va fac sa simtiti si voi ca e Pastele,femeia-barbat ce esti! te pupacesc si abia astept sa ne revedem,sanatate multa si putere.

 

INGERASUL EMMA AIDAid="red">

 

 

Album Claudia

Timisoara Impreuna

'Roaga-te lui Dumnezeu,ca si cum totul ar depinde numai de Dumnezeu.Munceste in viata,ca si cum totul ar depinde de tine'id="red">

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...