Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Vitamine romanesti in Germania (17)


Recommended Posts

Lumee, aici plua si maine se anunta tot vreme naspa. Ce facem? Eu m-am uitat de un parc inchis si am gasit ceva dar e destul de departe de fest si cateii nu au voie inauntru, deci cade. Clau ce propui?

Pt cele din zona, daca va intereseaza, mie mi se pare super pt vreme naspahttp://www.jolos-kinderwelt.de/

 

[mamica] de Tony 07.04.07 si Nico 23.02.09

Nunta

 

 

Poze

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 195
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Clau , eu stau mai prost cu orientarea , asa ca sotul meu a zis sa va dau un punct de reper (adica unde o sa fim noi) unde sa va uitati dupa noi .O sa ma uit si eu dupa voi , pentru ca eu va cunosc , cel putin pe tine![:D]

Am zis asa , noi o sa stam , pe linga primul chiosc , la intrarea in fest . Cum iesi de sub pasaj, sint in dreapta niste W.C-uri (scuze ca alt punct , nu am gasit , da asta e mai pitoresc[:D]).Hai ca prea multa vorba , o sa va gasesc oricum (am si nr.telefon!.Nu imi pot permite sa ratez intilnirea , ca o astept demult![:D][pup]

Astazi prea mare lucru nu am facut , o sa ies la cumparaturi , poate mai tirziu . A-si face cozonacii se asta seara , dar sa vad.

Revin.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Merg imediat sa o iau pe Miki a trimis sms ca totusi a prin trenul spre mine,yupiiiiiiiiiii,mancarea e gata.

Haloooooo Codruta iubito nu acolo,acolo a stat si Dora anul trecut si nu ne-am intalnit eu de intrarea cealalta vb dinspre S-bahn,acolo sa fii

 

 

,da!INGERASUL EMMA AIDAid="red">

 

 

Album Claudia

Timisoara Impreuna

'Roaga-te lui Dumnezeu,ca si cum totul ar depinde numai de Dumnezeu.Munceste in viata,ca si cum totul ar depinde de tine'id="red">

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Si aici ploua. Si m-au cam apucat si contractiile - azi fac 30 sapt in cap, asa ca e cam (muult) prea devreme sa vina bb [q].

 

Programul nostru de weekend suna asa: sambata - grill (inaugureaza cineva casa noua cu terasa si ne-a invitat la o friptura), iar duminica ne-a chemat cineva la K&K (o doamna nemtoaica, pensionara, f de treaba, care ne-a ajutat muult de tot cand am picat noi aici din RO, acum 6 ani de zile, si n-aveam decat geamantanul de haine cu noi [:D]).

Concluzia e ca depinde f mult de gradul de civilizatie / educatie al fiecarui individ in parte - nu se poate generaliza un popor intreg dupa niste oameni...

 

 

Mari, mami de dulceatzaid="red"> Elizaid="red"> (06.09.07)

[gravi] 30+

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Clau, acolo unde ne intalnim este statia de U-Bahn, S-Bahn este unde zice Codruta, presupun ca de asta nu ne-am intalnit nici cu Dora anul trecut[bang]. Codrutza intalnirea este exact in partea opusa de unde zici tu, la bariere.

Pun si eu nr de mobil aici, nu-mi este frica, ca oricum in 3 luni nu-l mai am, am reziliat contractul. 016094787415

 

[mamica] de Tony 07.04.07 si Nico 23.02.09

Nunta

 

 

Poze

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Hello,

 

Miki aici. Unghioasa nu poate scrie [:D] Am ajuns cu bine, am mancat bine[:D]. Ne gandim pana diseara ce facem, daca nu gasim nimic ,caut bona pt catzel [:D].

Revenim

 

INGERASUL EMMA AIDAid="red">

 

 

Album Claudia

Timisoara Impreuna

'Roaga-te lui Dumnezeu,ca si cum totul ar depinde numai de Dumnezeu.Munceste in viata,ca si cum totul ar depinde de tine'id="red">

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna fetelor!

Cam slaba activitatea astazi...presupun ca faceti pregatiri de Pasti...

 

La noi e inca soare dar bate un vant de nu-ti vine sa iesi, mi-am bagat plantele inapoi in casa....

Bine macar ca asa se usuca hainele repede a am spalat 2 masini si mai am una...murdareste piticul meu in prostie.

 

 

Intrebare: ce fel de branza folositi pentru pasca?

 

Maine intru in priza, vreau sa fac cozonac, pasca si sarmalute. Noi miel nu mancam asa ca nu fac nimic, o sa facem un gratar cu copanele de pui.

In seara asta facem ouale rosii, abia astept sa vad cum reactioneaza Vladut, numai sa nu le sparga pe toata pana Duminica...

 

Claudia74 ti-am admirat unghiile, te invidiez...eu am niste unghii de dai si fugi. Sunt mici si imi creesc si in sus asa ca nu le pot lasa niciodata lungi iar false n-am incercat niciodata, nu ma indur sa dau bani [:D]

 

Va pup pe toate!

 

 

 

Angiuta, mamica lui Vladut (8 iunie 2007)

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Deci eu am vazut stuttgart morgen 8 grade e mult prea rece,far na daca nu ploua e ok, ne italnim acolo la ora 13 mai Claudia ,Dora a stat la intrarea principala de sub gang cand vii spre fest de peste podul de fier,noi am stat la statia U si S-bahn,da? na deci acolo scheiss egal avem tel si dam noi una de alta,deci daca ploua meergem la canstatter center nu e departe de locul unde se tine festul,stam acolo si bem o cafea.

 

INGERASUL EMMA AIDAid="red">

 

 

Album Claudia

Timisoara Impreuna

'Roaga-te lui Dumnezeu,ca si cum totul ar depinde numai de Dumnezeu.Munceste in viata,ca si cum totul ar depinde de tine'id="red">

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...