Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Vitamine romanesti in Germania (17)


Recommended Posts

  • Răspunsuri 195
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

........vad ca voi va pregatiti intens de intalniri. eu o astept pe cea de la Bodensee[:D].

 

vreu sa fac cate ceva si eu de Paste cu toate ca noi l-am sarbatorit duminica trecuta acasa, pentru ca am fost cu totii. Maine o sa fim pe aici dar duminica probabil mergem la socrii sa o sarbatorim pe soacra. Vreau sa fac un cozonac si un tort cu capsuni. asa au dat comanda piticii.

 

Va doresc Paste fericitid="size3">id="red">[paste]

 

Mira mami de DAVIDid="blue">(15.08.2002), DARIAid="red">(20.11.2004), si SELINEid="purple">(07.02.2006)

 

Poze noi.....cu noi


Drei dinge sind uns aud dem Paradies geblieben: die Sterne der Nacht, die Blumen des Tages und die Augen der Kinderid="brown">

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Neatza buna,haideti la cafa si apoi faceti focul ca-i frig :

 

[cafea][cafea][cafea][cafea]

 

Ma mai uit la wetter imediat,mai cainele asta n-are somn [alcool].

 

INGERASUL EMMA AIDAid="red">

 

 

Album Claudia

Timisoara Impreuna

'Roaga-te lui Dumnezeu,ca si cum totul ar depinde numai de Dumnezeu.Munceste in viata,ca si cum totul ar depinde de tine'id="red">

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna de dimineata.

 

Claudia multumim de cafeluta, o servesc pe fuga si ma duc sa ma apuc de treaba.

 

O zi cu soare va doresc azi si intalneala placuta.Beti un cico[:D] si pentru cele care nu suntem acolo.

 

Nu va urez nimic, ca incerc sa mai intru pana diseara.

 

"Rabdare!Rabdare!chiar cand ti se sfasie inima"(A.Bürger)id="red">

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

TREZIREA NATURII LA VIATA, SUB MANGAIEREA RAZELOR DE SOARE GENEROS,SA VA ADUCA IN VIATA VOASTRA BUCURIA DE A TRAII ALATURI DE NOI SI TOTI CEI CARE VA IUBESC!CADOURI FRUMOASE SA VA ADUCA IEPURASUL , IAR MII DE FLORI GINGASE, SA VA FACA VIATA CA O VESNICA PRIMAVARA!!!! ACUM CAND SARBATORIM INVIEREA DOMNULUI IISUS VA DORIM SANATATE SI VISE IMPLINITE, IUBIRE SI INTELEGERE !

 

INGERASUL EMMA AIDAid="red">

 

 

Album Claudia

Timisoara Impreuna

'Roaga-te lui Dumnezeu,ca si cum totul ar depinde numai de Dumnezeu.Munceste in viata,ca si cum totul ar depinde de tine'id="red">

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

buna dimineata si de la mine!

mersi fetele de incurajari, cozonaci vom avea , aduce si mama maine seara din ro dar a facut si al meu cu baietii la vapor si deja au pus pe drum incoace ca iar nu e de munca (naspa rau, nu stiu ce-om face)

oricum mai merg la cumparaturi dupa amiaza sa fac aprovizionare pana luni ca vom fi destui

vremea e aceeasi nasoala de 3 zile, si de unde eram asa de incantata sa beau cafeaua dimineata in gradina acu ma deprima rau cand ma uit pe geam

va pup

 

poza cu noi

poze diverse

Simona, mama Antoniei (27.06.1998)

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...