Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Vitamine romanesti in Germania (17)


Recommended Posts

  • Răspunsuri 195
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Buna dimineata , multumim de cafea , nu stiu a citea este![alcool]

Sint gata cu cozonacii , in rest nu prea mai am chef sa fac nimic. Asta pina dupa amiaza , cind preconizez sa imi cumpar foi de vita de la turci , sa invirt niste sarmalute . Hai ca mai vorbim .

Daca nu gasesc locul , te sun Clau ![:)]

Aici toarna cu galeata.....

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui ramonaiani
Si aici ploua. Si m-au cam apucat si contractiile - azi fac 30 sapt in cap, asa ca e cam (muult) prea devreme sa vina bb [q].
align="right" id="quote2">NeaztaMultumim de cafea , si aici ploua deja de joi seara si e foarte cald [q][q].Si eu am contractii de 4 zile [q][q] , la mine ar fi si mai devreme sa vina bebe.[q][q] De 2 zile am inceput sa iau mai multe magneziu ( 5 buc pe zi )si vad ca au mai incetinit , vom vedea marti ce zice medicul , sper ca pana atuncia sa fie totul ok .Eu azi nu prea o sa fac nimica , nu am chef ,dar mai tarziu o sa mai intru.[pup]Monik 27+ [gravi] Poze Monik
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

halli hallo!

 

ce faceti fetelor pe vremea asta? eu am dormit la greu, sunt racita cobza, copilul are diaree, ma duc sa-mi fac o cafea irlandeza [alcool]

 

monik, ai grija de tine si de bebe. [pup] sa fie totul bine!

 

intalnitelor, sper ca faceti o tona de poze, sa ne bucuram si noi cu voi.

 

o zi mai buna in continuare![flo]

 

Iuliaid="red">, mama lui Iris Maria id="red"> (7.8.2007)

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna fetelor!

 

 

Acum am terminat si eu de copt cozonacii si impaturit sarmalele...sunt terminata, de la 8 diminieata trebaluiesc prin bucatarie [bang]

 

Noiembrie daca iei frunza de la turci sigur o sa-i injuri cat te tine gura, ca si mine [:D]. Frunza mai proasta n-am vazut, si se rupe imediat, nici nu am putut sa le strang un pic, sper sa nu se desfaca.

 

Am mai injurat o tura turcii si ieri ca nu aveau rahat, am gasit la rusi numai ca expira peste 5 zile, cam aproape termenul de valabilitate dar altceva n-am gasit.

Pt. pasca am folosit o cutie de speisequarq si o branza de vaci pe care am gasit-o la rusi, seamana foarte mult cu branza noastra, romaneasca, de vaci.

 

Oare ce fac fetele la intanlire? Astept sa ne povesteasca!

 

 

va pup!

 

Angiuta, mamica lui Vladut (8 iunie 2007)

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Seara buna

 

Nu am putut intra pe seit [bang][bang].Eu azi nu prea am facut multe [:D][:D] sincer nici chef nu am avut , la noi si acuma ploua si e frig .

Abia astept sa ajunga fetele ca sa ne povesteaca cum a fost , sper ca au facut multe poze.

Ma-am uitat la pasca Osna - [pofta][pofta] arata super , eu nu sunt asa de experta in facut de torte [:D][:D], mai mult imi place sa gatesc .

I-ulia - multa sanatate tie si copilei [pup][pup]. [pup]

 

 

Monik 27+ [gravi] Poze Monik

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...