Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Sezatoarea canadiana (183)


Recommended Posts

Doloress, felicitari! Sa ai o sarcina usoara.

 

Dragaica, aseara le-am citit baietilor povestea "FLOAREA INTELEPCIUNII SI IARBA PUTERII" si am gasit ca ziceau despre tine [:)] "...indrepta spre Campia cea parfumata, unde crestea floarea intelepciunii[...]plapanda floare de dragaica..."

Felicitari pentru ca ai ajuns la 30 de saptamani.

 

Pitilache, asa am fost si eu acum vreo 2 sapt si s-a dovedit a fi streptococ. Ne-am tratat toti 4 cu antib ca sa o pazim pe Sabina.

 

o seara frumoasa tuturor

 

Ioanaid="red">,

id="Script MT Bold">

Philipid="blue">, Yannid="green">, id="Script MT Bold"> Sabinaid="purple"> id="Script MT Bold">

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 196
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

doloress felicitari! sarcina usoara si la termen!

 

delphin multe inainte fericite[flo] la multi ani!

 

am cules o parte din cirese si am facut un fel de gem[pofta]

am vorbit cu vecina sa iau o scara mai mare de la ea sa le putem culege pe toate sa mai fac ca anul trecut cand a fost sa le culegem a venit o ploie mare si s-au stricat toate

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Fetelor, multumesc mult de sfaturi si de urari. Numai bine si la pruncii vostri.

O sa imi iau notite si o sa fac topul distractiilor din Bucuresti, dar maine ca acum mai mult dorm decat sunt treaza. Am avut o super zi cu baiatul meu. [pk]

Va multumesc mult inca o data.[flo]

 

Carmen & Ericutz (15.06.2004)

 

Ajutati-o pe Diana!id="red">

 

Povestea nasterii!id="blue">

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Ziua buna, dragelor!Evident ca sunt la zi cu cititul si mult in urma la scris. Dar recuperez eu pe taram canadian. Sa ma vedeti atunci ce-o sa mai scriu! [:D]Doloress, felicitari pentru samburel si sa ai o sarcina usoara si bebic sanatos! Carmen, cu intarziere, la multi ani si din partea mea pentru baietelul tau!Muzeul Antipa, asa cum ti-au spus si fetele, este in continuare inchis pentru renovari. Abia asteptam si noi sa fie redeschis. Luca este mare pasionat de mumii, schelete si alte de-astea! Ba mai deunazi imi spunea ca vrea sa mergem la "muzeul de medicina" si (spre groaza sotului meu) i-am promis ca-l duc la muzeul IML-ului. [:D] Asa mama, asa fiu! [:I]O alta sugestie ar fi Muzeul Militar National. Lui Luca ii place f mult, e posibil sa-i placa si lui Eric. Pe langa ce ti-a mai spus Anca...nu mai stiu altceva. Daca-mi amintesc dau de veste.Vad ca la voi e perioada racelilor.. Va doresc multa sanatate si voua si pruncilor vostri! [pup]Zavalita, multa bafta cu trimisul CV-urilor pe francofone! Asa m-ai amuzat!! Imi place spiritul asta optimist! Bravo!Cfelinar multa sanatate si tie! Ma bucur foarte mult cand vad oameni cu gandire pozitiva si cu credinta in Dumnezeu! Reteta imbatabila pentru succes! Delphin, spor la cartoane! Ma bucur pentru tine! Am vazut cat iti doresti sa revii in Franta! Si la multi ani sotului!Arturicii ce citat frumos din poveste! O voi cauta si eu sa le-o citesc copiilor! Sa aveti o zi frumoasa azi![pup]Alina, mami de Ana Antonia [zana] (06 Dec 2007) si Luca nazdravanul [hagi] (14 Feb 2003)Ana, minunea mea iubita [hippi] Luca, iubitul mamei drag! [roker]Povestea nasterii Anei [bibe]**************************

Ajutati-l pe Cata, un baietel de 5 ani, sa traiasca!!!id="size4"> id="red">

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui pitilache
Pe mine ma doare-n gat de numai pot, nici macar apa nu pot sa inghit si capul parca-i o minge cu sageti [bang] Or veni si vremuri mai bune...

align="right" id="quote2">

Noi am descoperit recent neste supozitoare de le cheam NeoLaryngobis si ne tratam cu ele big time. Ajuta bine. Sanatate!
S.

http://forum.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=72985
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Simonna, multumim ptr info cu supozitoarele.

 

Noi le dam copiilor bomboane Sucrets pentru dureri de gat, tuse.

Si vitamina C, exista comprimate ca in Ro, cu gust de portocale.

 

O zi buna,

 

Cristina,

mama lui Victor 07.01.2000 si a Ancai 16.09.2005

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

NeoLaryngobisid="red"> au si pentru copii de doi ani jumatate? La noi Lisandru este cu gitul in pioneze.

 

Cgeid="red">, la bomboanele alea Sucret sa te uiti la lista de ingrediente si sa cauti pe internet ce efecte adverse cunoscute dau... am citit ca si cele de plante sint contraindicate la copii pentru ca... intelegi tu, ca poti ajunge lejer sa nu mai pui nimic in gura, ca toate au ceva[bang]... si ca, oricum, nu trebuie depasita doza, ca sint ele bomboane, dar au ingrediente care actioneaza ca medicamente.

 

CORNELIAid="green">, mami de AGATAid="red">, TUDORAid="limegreen"> si LISANDRUid="blue">id="Century Gothic">id="size1">

 

Life is just what happens to you, while you're busy making other plans. (John Lennon)id="size1">
id="right">id="Times New Roman">id="purple">

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...