Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

***Prietenie la plesneala-Paste fericit!!***


Recommended Posts

Nu prea ma pricep eu, insa sper din suflet sa fie bine cu Sosonica scumpa. Multi pupicei sa fie bine [pup][pup][pup]

 

****************************************************************

 

[ruga] Drum bun, licurici iubit!id="size4">id="green"> [ruga]

 

O inimioara are nevoie de voi!id="red"> / Blogul cu ingerasiid="teal">id="Lucida Console">

POFTITI IN BAZARUL LUI MIHAITA!!!id="orange">id="Comic Sans MS">

 

 

excesul de pufuleti, bomboane si IGIENIZARE dauneaza grav sanatatii [flo](LadyJ)[flo]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 205
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

eeee, misha ! [pup] mult si eu !

 

nu stiu daca ti-au zis fetele la trusa de urgenta sa pui si batista bebelusului... treaba pare horror, da nu e chair asa... asta e salvarea noastra... singura chestie e ca S face muci extrem de lipiciosi, greu de scos... tre sa o hidratez mai bine, dar mai mult nu stiu cum sa ii dau, decat daca ii pun o palnie pe gat si dau drumu la robinet [bang]...

 

o sa ma uit si eu pe lista facuta de fete, si daca imi mai vine vreo idee mai scriu !

 

[pup] si astept cu nerabdare sa nasti [:D] pune-l si pe tati sa faca 2-3 mii de flotari, ca o sa carati la copchil in brate de va indoae de sale [:D]

 

[pup] inca odata !

 

************************************************************************************

Ajuta la construirea unei sectii de chirurgie cardio-vasculara :

 

858 - 2 euro/sms - Comote, Orange, Vodafone

 

www.inimacopiilor.roid="red">id="size4">

 

oanaid="purple"> [mamica] de [aerob] Sid="size3">id="purple">Oid="size3">id="pink">Sid="size3">id="teal">Oid="size3">id="green">Nid="size3">id="yellow">Iid="size3">id="red">Cid="size3">id="orange">Aid="size3">id="brown"> (6.06.2007id="size2">id="purple">)

 

 

[yum] "]asa creste Soniaid="red"> : intr-un an

 

 

[foto]Sid="size3">

 

www.helpsonia.com , povestea Sonieiid="purple"> , www.inocenti.org -> sponsorizeaza un copil ! id="red">

 

"When in trouble or in doubt, run in circles, scream and shout."id="green">id="size2">

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Cu "micul Sumo" o sa trebuiasca sa port briu la sale ca tataia [:D]

 

[pup][pup]

 

****************************************************************

 

[ruga] Drum bun, licurici iubit!id="size4">id="green"> [ruga]

 

O inimioara are nevoie de voi!id="red"> / Blogul cu ingerasiid="teal">id="Lucida Console">

POFTITI IN BAZARUL LUI MIHAITA!!!id="orange">id="Comic Sans MS">

 

 

excesul de pufuleti, bomboane si IGIENIZARE dauneaza grav sanatatii [flo](LadyJ)[flo]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

[pup] mult, Panamea [pup] !!!

 

************************************************************************************

Ajuta la construirea unei sectii de chirurgie cardio-vasculara :

 

858 - 2 euro/sms - Comote, Orange, Vodafone

 

www.inimacopiilor.roid="red">id="size4">

 

oanaid="purple"> [mamica] de [aerob] Sid="size3">id="purple">Oid="size3">id="pink">Sid="size3">id="teal">Oid="size3">id="green">Nid="size3">id="yellow">Iid="size3">id="red">Cid="size3">id="orange">Aid="size3">id="brown"> (6.06.2007id="size2">id="purple">)

 

 

[yum] "]asa creste Soniaid="red"> : intr-un an

 

 

[foto]Sid="size3">

 

www.helpsonia.com , povestea Sonieiid="purple"> , www.inocenti.org -> sponsorizeaza un copil ! id="red">

 

"When in trouble or in doubt, run in circles, scream and shout."id="green">id="size2">

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

[tube]http://www.youtube.com/watch?v=qneh8eJTcas[/tube]

 

dupa primele acorduri am deschis blogul lui Chirila... ehe, ce vremuri...

 

va [pup] cu drag !

 

************************************************************************************

Ajuta la construirea unei sectii de chirurgie cardio-vasculara :

 

858 - 2 euro/sms - Comote, Orange, Vodafone

 

www.inimacopiilor.roid="red">id="size4">

 

oanaid="purple"> [mamica] de [aerob] Sid="size3">id="purple">Oid="size3">id="pink">Sid="size3">id="teal">Oid="size3">id="green">Nid="size3">id="yellow">Iid="size3">id="red">Cid="size3">id="orange">Aid="size3">id="brown"> (6.06.2007id="size2">id="purple">)

 

 

[yum] "]asa creste Soniaid="red"> : intr-un an

 

 

[foto]Sid="size3">

 

www.helpsonia.com , povestea Sonieiid="purple"> , www.inocenti.org -> sponsorizeaza un copil ! id="red">

 

"When in trouble or in doubt, run in circles, scream and shout."id="green">id="size2">

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Daaa ... apropos de spate ... obiect de transportat kupilu' [:D]

Fi-mea pe la 1 an nu vroia neam in carut, ziceai ca fiebinte daca incercai s-o pui. Pe jos mergea ea, da' nu foarte mult [:D] Solutia de compromis a fost o tricileta de-aia cu maner de impins pe care statea tare mandra [:D]

Scaun de masina mai e obiect necesar.

 

Oricum spatele tot te va durea si oricum vei face muschi la maini [:D] Zau ca da, vezi tu in 6 luni ce brand ai [:D]

 

Sorana si Monica (6 ani)

"Daca oamenii sunt buni doar pentru ca se tem de o pedeapsa sii spera într-o rasplata, atunci chiar ca suntem o adunatura jalnica" - Albert Einstein

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Mi-adusei aminte - Vio as veni, zau ca da, aia (sala) de langa mine e nasolie rau, acu' sunt in cautari de sala mai de doamne-ajuta, dar sper sa gasesc totusi mai pe-aproape [:D]

 

Sorana si Monica (6 ani)

"Daca oamenii sunt buni doar pentru ca se tem de o pedeapsa sii spera într-o rasplata, atunci chiar ca suntem o adunatura jalnica" - Albert Einstein

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

vaaaaai, ce mi-am facut [bang] am deschis cutia Pandorei [bang]... am inceput sa revad filmulete si poze din tineretea mea zbuciumata... ce dor mi s-a facut !!!

 

************************************************************************************

Ajuta la construirea unei sectii de chirurgie cardio-vasculara :

 

858 - 2 euro/sms - Comote, Orange, Vodafone

 

www.inimacopiilor.roid="red">id="size4">

 

oanaid="purple"> [mamica] de [aerob] Sid="size3">id="purple">Oid="size3">id="pink">Sid="size3">id="teal">Oid="size3">id="green">Nid="size3">id="yellow">Iid="size3">id="red">Cid="size3">id="orange">Aid="size3">id="brown"> (6.06.2007id="size2">id="purple">)

 

 

[yum] "]asa creste Soniaid="red"> : intr-un an

 

 

[foto]Sid="size3">

 

www.helpsonia.com , povestea Sonieiid="purple"> , www.inocenti.org -> sponsorizeaza un copil ! id="red">

 

"When in trouble or in doubt, run in circles, scream and shout."id="green">id="size2">

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

neata plesnitelor

cate o [cafea] la fiecare sa va treziti. eu mi-s tare adormita, cred si eu dupa atatea zile de repaus. greu la munca dupa o pauza.[bang]

misha [pup] abia asteptam sa nasti...sa ne spui cat mai ai sa facem galerie. sa ai o nastere usoara [:D]

oana vazut mamica si S frimoasa foc intr-o inregistrare...[pup] [pup]

vorbiti de sala...si eu o sa ma apuc serios ca e musai.

[pup] [pup] toate fetele.

 

Povestea unui Licuriciid="red">id="size3">

 

pozeid="purple">, Just Meid="blue">

Infertilitatea este o boalaid="red">, Bazar pt Mihaitaid="blue">

[sofer] ambitioasa

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...