Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

***Prietenie la plesneala-Paste fericit!!***


Recommended Posts

[hia]

 

Miha apoi la tine/voi nasterea/travaliul e fff lung[pup][flo]bine ca se apropie ....

Oana cat costa "batistutza bebelusului"-poate-mi fac mila de mine si ea si cumpar pt Isabella

Delfi,Panamea,Devo,Sorana,Poeata[:D],MB,Iuliana,tizo,Vio.....un mare [pup] si[flo]

 


Blogul lui Bogdan-Andrei

Varsta lui Donu' Bodoid="blue">

Varsta Isabella-Elenaid="red">

goblenuri-relatii pe blogul Donului

Credinta vede invizibilul, crede incredibilul si primeste de la

Dumnezeu imposibilul!id="red">

[ruga]Doamne ajuta!id="size1">

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 205
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Cristos a inviat!!

Facem lista pentru Misha?

Citesc din urma si vad exact ce se intampla[:D]

Dodo vreo 40 de lei este batista dar merita investitia

Revin

 

anca [mamica] de [bibe] Maria Alexandra (4 noiembrie 2007)

poze si filmuletepovestea nasterii

eu sunt Maria

Montaje Mariuca

SA IL AJUTAM PE ANDREIid="red">

 

 

 

 

 

UN VOT VA RUGAM

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui kokiy
[:D] http://ecou.biz/wp-content/uploads/2009/04/10575.jpg ...apropo ,era un magazin in Bucuresti cu hartie igienica decorativa [:D] ...stie cineva unde??? eu trecui candva prin el,da' m-a lasat neuronu' ala de femeie cu multi kopchi [alcool]edit : uitai sa spun ca vreau sa imprim poza soacra'mi pe hartia ignica ,poate'mi da o nota de optimism cand merg la baie [:D]**************************************Si Mihaita are nevoie de voi!Bazar [loveyou]Bazar pentru Sonia si Andrei [comoara]Si ingerii au nevoie de ajutor ! [il]**************************************Iulia, mami de [zana]Claudia (12.12.01) si [bonjovi]Razvan (08.06.07)
align="right" id="quote2">sau poate te constipi[:D]anca [mamica] de [bibe] Maria Alexandra (4 noiembrie 2007)poze si filmuletepovestea nasteriieu sunt MariaMontaje MariucaSA IL AJUTAM PE ANDREIid="red">UN VOT VA RUGAM
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui kay
ANAAAA, hug mare mare de tot ![pup] cu drag si te asteptam la plesnite, promit sa te sar eud e teste, sa nu-ti faci griji [:D]************************************************************************************Ajuta la construirea unei sectii de chirurgie cardio-vasculara :858 - 2 euro/sms - Comote, Orange, Vodafone www.inimacopiilor.roid="red">id="size4">oanaid="purple"> [mamica] de [aerob] Sid="size3">id="purple">Oid="size3">id="pink">Sid="size3">id="teal">Oid="size3">id="green">Nid="size3">id="yellow">Iid="size3">id="red">Cid="size3">id="orange">Aid="size3">id="brown"> (6.06.2007id="size2">id="purple">) [yum] "]asa creste Soniaid="red"> : intr-un an[foto]Sid="size3"> www.helpsonia.com , povestea Sonieiid="purple"> , www.inocenti.org -> sponsorizeaza un copil ! id="red">"When in trouble or in doubt, run in circles, scream and shout."id="green">id="size2">
align="right" id="quote2">nuuuuuuuuuuu neneeeee...numai eu sa bag matanii si sa sar intr-un picior?[bang]anca [mamica] de [bibe] Maria Alexandra (4 noiembrie 2007)poze si filmuletepovestea nasteriieu sunt MariaMontaje MariucaSA IL AJUTAM PE ANDREIid="red">UN VOT VA RUGAM
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui kay
http://www.gandul.info/actualitatea/de-ce-nu-mai-aude-sonia-cand-ii-bate-inima.html?3927;4220320************************************************************************************Ajuta la construirea unei sectii de chirurgie cardio-vasculara :858 - 2 euro/sms - Comote, Orange, Vodafone www.inimacopiilor.roid="red">id="size4">oanaid="purple"> [mamica] de [aerob] Sid="size3">id="purple">Oid="size3">id="pink">Sid="size3">id="teal">Oid="size3">id="green">Nid="size3">id="yellow">Iid="size3">id="red">Cid="size3">id="orange">Aid="size3">id="brown"> (6.06.2007id="size2">id="purple">) [yum] "]asa creste Soniaid="red"> : intr-un an[foto]Sid="size3"> www.helpsonia.com , povestea Sonieiid="purple"> , www.inocenti.org -> sponsorizeaza un copil ! id="red">"When in trouble or in doubt, run in circles, scream and shout."id="green">id="size2">
align="right" id="quote2">Oana sunt sigura ca Sonia o sa se faca bine cat de curand,noi suntem alaturi de voi ...si apropo de campanie am mediatizat si eu cat am putut,am dat sms-uri si am dat cei 2% atat eu cat si multi cunoscuti de-ai mei[pup]anca [mamica] de [bibe] Maria Alexandra (4 noiembrie 2007)poze si filmuletepovestea nasteriieu sunt MariaMontaje MariucaSA IL AJUTAM PE ANDREIid="red">UN VOT VA RUGAM
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui MadameBovary
Bai, mahalaaaaa, dar unde va preumblati trupurile cele mladioase???
I love you in the way I understand love.I love you in my own peculiar wayid="purple">
align="right" id="quote2">Asta m-a uns la suflet[ispita][ispita]anca [mamica] de [bibe] Maria Alexandra (4 noiembrie 2007)poze si filmuletepovestea nasteriieu sunt MariaMontaje MariucaSA IL AJUTAM PE ANDREIid="red">UN VOT VA RUGAM
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui Delphinas
anca [pup] pai tu esti mai mica si tb sa prestezi "pedepsele"Povestea unui Licuriciid="red">id="size3">pozeid="purple">, Just Meid="blue">Infertilitatea este o boalaid="red">, Bazar pt Mihaitaid="blue"> [sofer] ambitioasa
align="right" id="quote2">nu e nene corect si sa stii ca totusi am si eu o varsta[:D]anca [mamica] de [bibe] Maria Alexandra (4 noiembrie 2007)poze si filmuletepovestea nasteriieu sunt MariaMontaje MariucaSA IL AJUTAM PE ANDREIid="red">
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

anca, tu esti de-a casei... cine te mai pune sa sari intr-un picior?

 

Neatzaaaaa plesnitelor [:D] am aspirat la copil de mi-au iesit mucii pe urechi, a fost ok cam... 15 minute si a facut altii noi nouti la loc... tre sa astept sa vina hombre acasa ca sa o aspir iar... dar mai am de stat...

 

va [pup], am de strans prin casa... mama , mama ce-i aici.

 

************************************************************************************

Ajuta la construirea unei sectii de chirurgie cardio-vasculara :

 

858 - 2 euro/sms - Comote, Orange, Vodafone

 

www.inimacopiilor.roid="red">id="size4">

 

oanaid="purple"> [mamica] de [aerob] Sid="size3">id="purple">Oid="size3">id="pink">Sid="size3">id="teal">Oid="size3">id="green">Nid="size3">id="yellow">Iid="size3">id="red">Cid="size3">id="orange">Aid="size3">id="brown"> (6.06.2007id="size2">id="purple">)

 

 

[yum] "]asa creste Soniaid="red"> : intr-un an

 

 

[foto]Sid="size3">

 

www.helpsonia.com , povestea Sonieiid="purple"> , www.inocenti.org -> sponsorizeaza un copil ! id="red">

 

"When in trouble or in doubt, run in circles, scream and shout."id="green">id="size2">

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...