Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

***Prietenie la plesneala-Paste fericit!!***


Recommended Posts

Gabitza [pup] si nu se poate stopa? Nu prea cred.

Daca sunteti 100% siguri ca asta e diagnosticul apucati-va sa cautati tratament.

Scutura-te fato (Vero da-i tu una in cap te rog) si actioneaza.

Cautati doctori, spitale, tratamente. Trebuie sa existe ceva.

Nu e usor, sigur nu-i placut, dar nici nu cred ca e cazul sa ajunga in scaun cu rotile, precis se poate stopa mancatul de articulatii ...

Hai, ca ai treaba - raportezi cand ai gasit ce si cum si-apoi om vedea noi

[pup][pup]

 

Da, Anca, facem lista pentru Misha, lista de sfaturi pretioase de la babe [:D] Io-s prima.

Sa vada si ea cum e ca fiecare din noi am primit sfaturi tembele cand eram gravide sau aveam bebe mic ... asa ca eu ma razbun pe cine pot si acu' am prins-o pe Misha [:D]

 

 

Chiar asa: Ce face Sasha? Dar Mihaita?

 

Oana da' cum racirati maica in halu ' asta?

[pup] sa va treaca repede-repede ca s-a facut frumos afara [:D] si poate vreti sa va plimbati ...

 

Sorana si Monica (6 ani)

"Daca oamenii sunt buni doar pentru ca se tem de o pedeapsa sii spera într-o rasplata, atunci chiar ca suntem o adunatura jalnica" - Albert Einstein

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 205
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

pai maine il externeaza de la reumatologie-recuperare-Iasi. Va face tratament, normal, dar fiind degenerativa NU se vindeca niciodata. Pricepi?!

va avea CM dar asta nu tine o vesnicie, si iar va bate drumurile pe jos. Ca la servici ezista doar o masina ptr "sectoru' " investigatii criminale si pe aia au casat-o ca le-o cazut portiera.

Da' cum o vrea Dumnezeu ca io vad ca le primesc si le duc. [bang][bang][bang][bang]

 

Gabriela

 

"Prietenia este confortul inexprimabil de a te simti in siguranta cu niste persoane, fara a trebui sa-ti cantaresti gandurile, nici sa-ti masori cuvintele.

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Gabi eu zic sa mai cereti o parere si sa incepeti documentarea,trebuie sa existe ceva sa opreasca asta[bang]

Pai atunci vin si eu cu sfaturi ca nu ma doare gura[:D] asa ca Miho daca ai nelamuriri sunt in zona[:D]

 

anca [mamica] de [bibe] Maria Alexandra (4 noiembrie 2007)

poze si filmuletepovestea nasterii

eu sunt Maria

Montaje Mariuca

SA IL AJUTAM PE ANDREIid="red">

 

 

 

 

 

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui Delphinas
auzi Tantzo da tu ai vaca??? cat dai litra de lapce??esti precupeata? mergi la piata cu devanzare???
align="right" id="quote2">Da, bre, e o Milka in varianta alb-negru, o tin pe balcon si o trimit la pascut la tiganii din spatele blocului [:-)))]. Acusi, de Paste, a primit o talanga noua, e tare mandra de ea!Delphi, pot sa insemne ce vrei tu sa insemne! Cu cat crezi mai tare intr-o chestie, cu atat ai sanse mai mari sa ti se intample. Eu stau marturie!! [:)]Gabi, subscriu la ce au scris cucoanele inaintea mea. Baga o documentare, ajutam si noi daac vrei si neaparat mai cere o parere, ca nu se stie niciodata ce si cum.
I love you in the way I understand love.I love you in my own peculiar wayid="purple">
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

gabi asa cum ai zis si fetele...mai mergeti si la alt doctor, vedeti ce spune si el si apoi faceti planul de bataie cum se zice. tratamente le greu, recuperare.

mama a facut recuperare la iasi si a fost multumita. dar s-a lasat din lipsa de timp si se resimte.

sa o mutare ceva nu se poate in cazul lui...adica sa nu mai faca atatat teren. o munca de birou ceva, nu se poate. eu cred ca da, ca doar traim in Romania, tara tuturor posibilitatilor

 

Povestea unui Licuriciid="red">id="size3">

 

pozeid="purple">, Just Meid="blue">

Infertilitatea este o boalaid="red">, Bazar pt Mihaitaid="blue">

[sofer] ambitioasa

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui MadameBovary
Da, bre, e o Milka in varianta alb-negru, o tin pe balcon si o trimit la pascut la tiganii din spatele blocului [:-)))]. Acusi, de Paste, a primit o talanga noua, e tare mandra de ea!
align="right" id="quote2">
cica acusi de Paste....auzi...tu in ce data esti? La noi a trecut pastele...si la catolici...sau tu il tii pe rit vechi? sau iti place sa iesi pe imas cu Milka la pascut
si sa nu zici ca dormi cu Milka in pat...ar fi durerea sufletului.
si laptele cum e? alb sau negru? sau gri asa ca mine?
legat de berzili mele, multe ce le vazui, max mi-a zis ca o sa pic closca....da cum PanaMea si Puii Tantei sa pic eu closca, cand am trimis toate ouale de acasa? ce sa mai clocesc??

Povestea unui Licuriciid="red">id="size3">

pozeid="purple">, Just Meid="blue">
Infertilitatea este o boalaid="red">, Bazar pt Mihaitaid="blue">
[sofer] ambitioasa
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui Delphinas
gabi asa cum ai zis si fetele...mai mergeti si la alt doctor, vedeti ce spune si el si apoi faceti planul de bataie cum se zice. tratamente le greu, recuperare.mama a facut recuperare la iasi si a fost multumita. dar s-a lasat din lipsa de timp si se resimte.sa o mutare ceva nu se poate in cazul lui...adica sa nu mai faca atatat teren. o munca de birou ceva, nu se poate. eu cred ca da, ca doar traim in Romania, tara tuturor posibilitatilorPovestea unui Licuriciid="red">id="size3">pozeid="purple">, Just Meid="blue">Infertilitatea este o boalaid="red">, Bazar pt Mihaitaid="blue"> [sofer] ambitioasa
align="right" id="quote2">da' tu crezi ca sefu' politiei e frate cu tata?Gabriela"Prietenia este confortul inexprimabil de a te simti in siguranta cu niste persoane, fara a trebui sa-ti cantaresti gandurile, nici sa-ti masori cuvintele.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui Delphinas
gabi asa cum ai zis si fetele...mai mergeti si la alt doctor, vedeti ce spune si el si apoi faceti planul de bataie cum se zice. tratamente le greu, recuperare.mama a facut recuperare la iasi si a fost multumita. dar s-a lasat din lipsa de timp si se resimte.sa o mutare ceva nu se poate in cazul lui...adica sa nu mai faca atatat teren. o munca de birou ceva, nu se poate. eu cred ca da, ca doar traim in Romania, tara tuturor posibilitatilorPovestea unui Licuriciid="red">id="size3">pozeid="purple">, Just Meid="blue">Infertilitatea este o boalaid="red">, Bazar pt Mihaitaid="blue"> [sofer] ambitioasa
align="right" id="quote2">[:D]io li am da' cica nu-s bune... tot de la romantismul cronic se trage! asa ca .... imi caut loc la azil. Miane ma duc sa-mi caut loc de veci... asa ... sa fie [:D]Gabriela"Prietenia este confortul inexprimabil de a te simti in siguranta cu niste persoane, fara a trebui sa-ti cantaresti gandurile, nici sa-ti masori cuvintele.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui Delphinas
Citat:
citat din mesajul lui MadameBovaryDa, bre, e o Milka in varianta alb-negru, o tin pe balcon si o trimit la pascut la tiganii din spatele blocului [:-)))]. Acusi, de Paste, a primit o talanga noua, e tare mandra de ea!
align="right" id="quote2">sa nu zici ca dormi cu Milka in pat...ar fi durerea sufletului.si laptele cum e? alb sau negru? sau gri asa ca mine?legat de berzili mele, multe ce le vazui, max mi-a zis ca o sa pic closca....da cum PanaMea si Puii Tantei sa pic eu closca, cand am trimis toate ouale de acasa? ce sa mai clocesc??Povestea unui Licuriciid="red">id="size3">pozeid="purple">, Just Meid="blue">Infertilitatea este o boalaid="red">, Bazar pt Mihaitaid="blue"> [sofer] ambitioasa
align="right" id="quote2">treci pe la mine pe la servici daca ai timp. intru acu'..la 2!daca nu, stii unde stau [:D]Gabriela"Prietenia este confortul inexprimabil de a te simti in siguranta cu niste persoane, fara a trebui sa-ti cantaresti gandurile, nici sa-ti masori cuvintele.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...