Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

***Prietenie la plesneala-Paste fericit!!***


Recommended Posts

  • Răspunsuri 205
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Citat:
citat din mesajul lui MadameBovary
Eu pentru deprimari si alte cele cu nori negri deasupra va recomand o portie de ROZ si niste sex. La mine intotdeauna functioneaza [:D]. Cu barbatu', fara... un orgasm nu strica niciodata la casa omului [:D]. Imediat te pune pe picioare! [:D]
I love you in the way I understand love.I love you in my own peculiar wayid="purple">
align="right" id="quote2">roz nu am dar sex mai merge[:D]anca [mamica] de [bibe] Maria Alexandra (4 noiembrie 2007)poze si filmuletepovestea nasteriieu sunt MariaMontaje MariucaSA IL AJUTAM PE ANDREIid="red">
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui Delphinas
iubita noastra kokiy era inaintea unui eveniment foarte important din viata unei femei...CM[:D]Povestea unui Licuriciid="red">id="size3">pozeid="purple">, Just Meid="blue">Infertilitatea este o boalaid="red">, Bazar pt Mihaitaid="blue"> [sofer] ambitioasa
align="right" id="quote2">eu sunt dupa...[bang]tantzo,roz nici eu nu prea am,dar sex...am avut azi noapte....si inca ce...si degeaba....tot starea naspa o am....ma duc sa bag kupilu hiperactiv la somn,poate trag si eu un pui de somn si ma trezesc mai bine dispusa!MIHAELA MAMI DE ANDREEA(03.04.1997)SI MIHAITA(25.09.2003)Blogul lui MihaitaDespre noi,aici!A&MBAZARUL LUI MIHAITA
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui MadameBovary
Eu pentru deprimari si alte cele cu nori negri deasupra va recomand o portie de ROZ si niste sex. La mine intotdeauna functioneaza [:D]. Cu barbatu', fara... un orgasm nu strica niciodata la casa omului [:D]. Imediat te pune pe picioare! [:D]
I love you in the way I understand love.I love you in my own peculiar wayid="purple">
align="right" id="quote2">[:-)))][:-)))][:-)))]Foarte tare[:-)))][:-)))][:-)))]Ana-Maria,mami deAlex&Luana Album pi casa Pi casa nouAmalgam de ganduri
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buey, da' ziceti asa, ca n-aveti, ca va baga baba la traista una bucata de ROZ si v-o expediaza ca sa nu va mai aud ca sunteti pleostite! Sex nu dau ca si asa si la mine e la limita iarasi dupa o perioada infloritoare... daca va dau asta, vin eu si ma tai cu lama aici in direct [:D].

 

Miha, daca ai incercat sexu' si nu a avut efect inseamna ca nu a fost suficient [:D]. Ia mai baga o portie, doua, trei, sa vezi cum se ridica nivelu' de trai!

 

Pupam Sasha, ma bucur mult ca a fost bine pana la urma! Pupam si copchii fericiti si pe Mihaitza incurajam pentru terapie! SA FIE BINE!! [pup]

 


I love you in the way I understand love.

I love you in my own peculiar wayid="purple">

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Tantzo, glumesti! Asa-i?????

Rooooz, roooooooz, roooooooz e un cosmar, sa ma trezeasca cineva pls[help] si SEX??? Ce-i ala? Ce spuneti voi aici? Hmmmm...suna interesant.... pot sa-mi trag un amant? Dati-mi binecuvantarea voastra[:D]

 

[ruga]Ramane in suflet id="red">Povestea unui Licurici!id="black">[ruga]

 

mandrele mele D(29 sept 91) & D (18 iul 05)

 

pozne-npoze

 

Nu mor caii cand vor cainii, nici cainii cand vor stapanii!id="size2">id="blue">

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Cum sa raceasca? a luat un virus... ce sa facem... asta e. abia astept sa ii treaca, deja e mai bine, mucii sunt mai putini, sau macar mai adunati. am aspirat-o cu Alex, mai sa planga... asta da barbat [bang]...

 

am facut paste, a mancat tot poporu, inclusiv S. si chiar i-au placut...

 

revin, ca am dormit si nu stiu pe ce lume sunt. inca.

 

************************************************************************************

Ajuta la construirea unei sectii de chirurgie cardio-vasculara :

 

858 - 2 euro/sms - Comote, Orange, Vodafone

 

www.inimacopiilor.roid="red">id="size4">

 

oanaid="purple"> [mamica] de [aerob] Sid="size3">id="purple">Oid="size3">id="pink">Sid="size3">id="teal">Oid="size3">id="green">Nid="size3">id="yellow">Iid="size3">id="red">Cid="size3">id="orange">Aid="size3">id="brown"> (6.06.2007id="size2">id="purple">)

 

 

[yum] "]asa creste Soniaid="red"> : intr-un an

 

 

[foto]Sid="size3">

 

www.helpsonia.com , povestea Sonieiid="purple"> , www.inocenti.org -> sponsorizeaza un copil ! id="red">

 

"When in trouble or in doubt, run in circles, scream and shout."id="green">id="size2">

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

mey ,la mine nervozeala era de la prea multe orgasme [:D]...ma supsei precum Olive a lu' Popeye si eram fara vlaga ...la mine rozu' nu functioneaza ,desi am neste bashcheti de la lollipops de moare lumea [:D]

 

Marami, eu ma ofer sa-l pestesc pe'al meu sot ...hai ca'l dau ieftin,ca ne cunostem ...nu e dotat cu furtunul de la hidrant,da' poate duce doua ore fara pauze [:D]

 

**************************************

Si Mihaita are nevoie de voi!Bazar [loveyou]

Bazar pentru Sonia si Andrei [comoara]

Si ingerii au nevoie de ajutor ! [il]

**************************************

Iulia, mami de [zana]Claudia (12.12.01) si [bonjovi]Razvan (08.06.07)

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Bai, asta cu rozu' nu-i de pus la indoiala. E de facut si gata!! [:D]

 

Marami, lasa amantu', scoate manutza din dotare intr-o prima faza si vezi cum e si asa [:D].

 

Kokiy, fatoooo, doo ore?? Pai eu ma si culc in timpul asta!! Eu dupa o ora - in zilele lui bune - si deja ma simt terminata ca-s luata si contorsionata pe toate partile, d-apoi dupa doo! Pai ce facem aici? Sex sau antrenamente pentru jocurile olimpice?? [:D] [:D]

 


I love you in the way I understand love.

I love you in my own peculiar wayid="purple">

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

ce ziceti voi aci? 2 ore fara pauza? pai nu mai pot eu atata... deocamdata. mi-e asa de soooomn... se trezise S si am zis ca o adorm la loc... si am adormit eu [:D] si m-a lasat sa dorm, inchise in dormitor, nu avea pe unde sa iasa, acolo are plusurile si s-a jucat pana m-am trezit. copil bun [:D] acu a mancat 200gr de gris cu lapte si cioco, neste nutela cu lingura si acu baga niste cereale cu cioco... mi-e sooomn [:(] ma duc sa mai stau nitel in pat.

 

[pup] plesnitele !

 

************************************************************************************

Ajuta la construirea unei sectii de chirurgie cardio-vasculara :

 

858 - 2 euro/sms - Comote, Orange, Vodafone

 

www.inimacopiilor.roid="red">id="size4">

 

oanaid="purple"> [mamica] de [aerob] Sid="size3">id="purple">Oid="size3">id="pink">Sid="size3">id="teal">Oid="size3">id="green">Nid="size3">id="yellow">Iid="size3">id="red">Cid="size3">id="orange">Aid="size3">id="brown"> (6.06.2007id="size2">id="purple">)

 

 

[yum] "]asa creste Soniaid="red"> : intr-un an

 

 

[foto]Sid="size3">

 

www.helpsonia.com , povestea Sonieiid="purple"> , www.inocenti.org -> sponsorizeaza un copil ! id="red">

 

"When in trouble or in doubt, run in circles, scream and shout."id="green">id="size2">

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...