Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

FIV Dr. ALBU DRAGOS 5


Recommended Posts

Aristica,este bine ca ai descoperit cauzele esecului si ca doftorasul nostru a avut rabdare sa te puna la verificat.Asa ca mergi pe mana lui si totul va fii bine,eu am incredere maxima in el, sper sa nu ma dezamageasca.Eu astept si iar astept,sotul s-a hotarat sa mai faca o luna de antibiotice pt lichioanele acelea care nu-i dau pace,deci voi intra in emotii probabil in septembrie,pana atunci mai fac si eu ceva analize sa ma verific sa nu am vreo surpriza Sambata imi botez nepotelul si finutzul de abia astept Va pup pe taote[pup][pup]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 213
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

cand voi avea putin timp am sa ma trec singurica la aspirante la voi, am sa ma scot de la unguroaice...sau nu[:D] ca poate raman sa le incurajez pe fete! Vom merge la FIV cu Dr. Albu in septembrie. Mutatia mea nu-i vreo grozavie, e chiar simpluta, se tine in frau cu Aspenter, acid folic si vitamine; nodulul nu trebuie sa ma ingrijoreze, ca se va retrage; spermograma sotului e de FIV cu ICSI, dar nu e dezastruoasa, asa ca au ramas trompele mele, pe care le "vizualizam" vineri, fix intr-o saptamana prin laparoscopie. Apoi ma voi distra copios pe la mare, ma voi muta in casuta noastra ce e aproape gata si ma voi pregati de fiv. Apropos - puteam sa fac fiv pe ciclu natural, ca-s tinerica bine de tot si ovulez de minune, dar nu e indicat, caci diferenta de bani e de vreo 20-30 milioane si sansele cu un ovul sunt prea mici. [pup] pentru toate fetele! Cand voi fi mamica, JUR sa nu-mi ranesc pruncii nici cu vorba, nici cu mana, nici cu fapta!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Aristica ai vazut ca nu-i totul asa de grav cum suna![pup][pup] Offf...termenii astia medicali! Cateodata ai impresia ca-i cine stie ce grozavie doar din cauza denumirii! Distractie placuta la mare![8D][pk] Bafta multa in septembrie! [olala] Rica ce faci?? Ne este dor de tine! Sper ca esti bine![pup] [pup][pup][pup]pentru toate fetele! Gabi - Mamica incepand cu Iulie 2010
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna fete scumpe si dragi, Ce sa fac astept sa treaca lunile. Mi-am mai revenit, dar nu complet nici nu cred ca se poate trece peste asa ceva. Astazi as fi avut 11 saptamani ... Doamne da-mi putere. Am sperat mult de tot si am avut numai esecuri. La ultimul fiv cand am avut beta pozitiv si am plans de bucurie si nu imi venea a crede ca s-a prins, sarcina s-a oprit in evolutie. Stiu si realizez ca nu sunt singura care a trecut prin asa ceva, dar regret nespus. Cateodata mai sper la o sansa, alta data sunt foarte pesimista. Sunt presata de timp din cauza varstei. Eu va urez din suflet numai bine, reusite, sarcini fara probleme si bebei sanatosi.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui aristica
cand voi avea putin timp am sa ma trec singurica la aspirante la voi, am sa ma scot de la unguroaice...sau nu[:D] ca poate raman sa le incurajez pe fete! Vom merge la FIV cu Dr. Albu in septembrie. Mutatia mea nu-i vreo grozavie, e chiar simpluta, se tine in frau cu Aspenter, acid folic si vitamine; nodulul nu trebuie sa ma ingrijoreze, ca se va retrage; spermograma sotului e de FIV cu ICSI, dar nu e dezastruoasa, asa ca au ramas trompele mele, pe care le "vizualizam" vineri, fix intr-o saptamana prin laparoscopie. Apoi ma voi distra copios pe la mare, ma voi muta in casuta noastra ce e aproape gata si ma voi pregati de fiv. Apropos - puteam sa fac fiv pe ciclu natural, ca-s tinerica bine de tot si ovulez de minune, dar nu e indicat, caci diferenta de bani e de vreo 20-30 milioane si sansele cu un ovul sunt prea mici. [pup] pentru toate fetele! Cand voi fi mamica, JUR sa nu-mi ranesc pruncii nici cu vorba, nici cu mana, nici cu fapta!
Andra,ai vazut ca nu este dracul atat de negru ! Eu cred ca se pot rezolva toate problemele insa cu foarte multa rabdare si nervi de otel.Poate in septembrie vom fii colege de fiv si mamici cu burtici, Felicitari pt casa cea noua ,sa va dea DD sanatate,si un bebic sau doi pt ca bucuria si fericirea sa fie deplina Pupici[pup][pup]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...