Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

FIV Dr. ALBU DRAGOS 5


Recommended Posts

  • Răspunsuri 213
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Mirelutza te pupik! Tot gretoasa esti???[alcool][pup] Rica, stiu ca nimic pe lumea asta nu te poate face sa uiti, e greu....insa nu te lasa doborata! Ridica-te si mergi mai departe oricat de greu ti s-ar parea...nu uita ca nu esti singura! Noi suntem aici, langa tine! Sunt sigura ca DD are pregatit ceva bun si pentru tine! Nu-ti pierde speranta! [pup][pup][pup][pup][pup][pup][pup][pup][pup][pup][pup][pup][pup] Gabi - Mamica incepand cu Iulie 2010
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Lumi inca nu stiu. Abia ieri am facut analizele si eu si sotul......si tocmai marti aflam cum stam. Eu sper sa fi scapat de lighioane....ca doar am dat cu atatea medicamente in ele! Daca DD imi ajuta, joi sau vineri incep stimularea! Tu cand incepi? Gabi - Mamica incepand cu Iulie 2010
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui hopefull
Lumi inca nu stiu. Abia ieri am facut analizele si eu si sotul......si tocmai marti aflam cum stam. Eu sper sa fi scapat de lighioane....ca doar am dat cu atatea medicamente in ele! Daca DD imi ajuta, joi sau vineri incep stimularea! Tu cand incepi? Gabi - Mamica incepand cu Iulie 2010
Gabi,eu cred ca in septembrie,pt ca sotul meu trebuie sa mai ia inca o luna antibiotice,a vb cu dr si trebe sa continue tratamentul ,asa ca mai am de asteptat,asta este... Sper sa iasa bine analizele si sa poti incepe linistita fiv cel norocos[bibe][bibe] [pup][pup]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui hopefull
Lumi inca nu stiu. Abia ieri am facut analizele si eu si sotul......si tocmai marti aflam cum stam. Eu sper sa fi scapat de lighioane....ca doar am dat cu atatea medicamente in ele! Daca DD imi ajuta, joi sau vineri incep stimularea! Tu cand incepi? Gabi - Mamica incepand cu Iulie 2010
Faci protocolul scurt sau cel lung?
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui hopefull
Protocol scurt. Sper sa iasa 2[bibe][bibe]! Manutza ce-ti mai face?? Gabi - Mamica incepand cu Iulie 2010
Doamne ajuta sa iasa doi din prima Manutza este bine,insa cand e vremea urata ma doare si ma junghie,parca imi rasuceste cineva un cutit in rana ,asa este de enervanta.Dr a zic ca ar trebui intr-o luna sa se vindece complet ,vom vedea
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui lumimar
Tie ce analize ti-a dat sa faci?Doar sectrtia vaginala?si sotului?
Acum eu am repetat doar secretii col si sotul spermocultura......la inceput am facut aproape toate analizele alea de pe lista! Gabi - Mamica incepand cu Iulie 2010
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...