Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

FIV Dr. ALBU DRAGOS 5


Recommended Posts

  • Răspunsuri 213
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Citat:
citat din mesajul lui aristica
mirelus ai PM de pe user comun[ hr][ font=Tahoma][ size=1][ teal] Mutatia 1298 A>C in gena MTHFR in stare HETEROZIGOTA [ /size=1][ /teal][ /font=Tahoma]
align="right" id="quote2">puiule nu avem user comunsubiectul e deschis de mine de pe contul meu[ruga]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Da, stiu ca subiectul asta nu are user comun, iti spuneam ca ti-am dat PM de pe un user comun, nu de pe user-ul meu, ca sa stii de la cine este. Merci ca m-ai trecut la aspirante. Tu cum esti? Tot cu greturi?

 

MUTATIA 1298 A>C IN GENA MTHFR IDENTIFICATA IN STARE HETEROZIGOTAid="teal">

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

mirelooooo,surioara,pe unde esti???

am si eu rezistenta la insulina...dar io nu am PCOS...asa ca m-am captusit cu Siofor pe 2 luni pentru inceput...cate 3 jumatati pe zi.

tu cat ai avut???il mai iei???ti-a fost rau de la el???...ca asa mi-a zis madam doftoreasa

 

te pup si sarcina usoara in continuare.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna seara fetelor,ce mai faceti?

Eu sunt inca obosita dupa pertecerea de dupa botez a nepotelului meu,incerc sa imi revin,sa reintru in normal insa este cam greu,dar cand ma gandesc ca peste trei saptamani am un alt baietel la nasit imi trece repede oboseala...

Gabi,cum sunt rezultatele la analize,ati scapat de lighioane,incepi tratamentul pt ca trebe sa scoatem majoretele la incalzit din timp....

In rest fetelor,voi sunteti bine, ce mai faceti?[pup][pup]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui samira33
mirelooooo,surioara,pe unde esti???am si eu rezistenta la insulina...dar io nu am PCOS...asa ca m-am captusit cu Siofor pe 2 luni pentru inceput...cate 3 jumatati pe zi.tu cat ai avut???il mai iei???ti-a fost rau de la el???...ca asa mi-a zis madam doftoreasate pup si sarcina usoara in continuare.
align="right" id="quote2">in pat iubitagretoasa pana la DD[:D] ma lupt cu voma, nu pot dormi ca lumea, dar in rest........ma rog de tati sa faca curat in casa ca mai un pic si ne manca viermii........restul bine [:)]ref la siofor eu l am luat asa4 zile 1/2 pastila dimineata si apoi 1/2 dimineata si 1/2 searati a dat o doza cam mare.....eu am fost la dr Bejenarutie cine ti l a dat????ar fi trebuit sa l iau pana la 12s, dar de o saptamana nu mai pot inghitii nicio pastila di dr A a spus sa nu insist daca nu le pot inghiticand am putut sa le iau nu mi a fost rau de la el, dar trebuia sa l iai dupa ce mancam 200g de paine, orez, cartof, mamaliga, mi se pare cam mare doza tapupi, suna ma daca vrei info sau pt orice, eu nu prea intru pt ca s a defectat unul din alimentatoarele la priza al unui laptop si stam cu un pai la 2 magari, daca intelegi[:D][flo][pup][ruga]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...