Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

FIV Dr. ALBU DRAGOS 5


Recommended Posts

ce fac fetele?

 

eu abia m am intors de la dr A

mi au iesit corpi cetonici in urina si m a chemat repede la control

bebeii au 4,5cm erau la locul lor

ne a pus o perfuzie

morala de rigoare ref la apa care nu o beau si al meu tinea cu ursu

eu as bea cu galeata, dar nu pot[bang]

acum stam in pat

 

pupici

 

[ruga]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 213
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Citat:
citat din mesajul lui mirela2
ce fac fetele?eu abia m am intors de la dr Ami au iesit corpi cetonici in urina si m a chemat repede la controlbebeii au 4,5cm erau la locul lorne a pus o perfuziemorala de rigoare ref la apa care nu o beau si al meu tinea cu ursueu as bea cu galeata, dar nu pot[bang]acum stam in patpupici[ruga]
align="right" id="quote2">Mire,ce inseamna corpi cetonici in urina?Sa stai cumintica si sa ai grija de bebeii tai,sa poata sa creasca mari si frumusei...Pupici,[pup][pup]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui lumimar
Citat:
citat din mesajul lui mirela2
ce fac fetele?eu abia m am intors de la dr Ami au iesit corpi cetonici in urina si m a chemat repede la controlbebeii au 4,5cm erau la locul lorne a pus o perfuziemorala de rigoare ref la apa care nu o beau si al meu tinea cu ursueu as bea cu galeata, dar nu pot[bang]acum stam in patpupici[ruga]
align="right" id="quote2">Mire,ce inseamna corpi cetonici in urina?Sa stai cumintica si sa ai grija de bebeii tai,sa poata sa creasca mari si frumusei...Pupici,[pup][pup]
align="right" id="quote2">Mirela,am citit si despre asta.Ai grija de tine si de bebitzii taiEu sunt de doua zile acasa in pat cu dureri de stomac de la o enterocolita sau o toxiinfectie alimentata.Am mancat niste rosii cu branza si cred ca rosiile au fost super tratate si pline de pesticide si m-au doborat.Asa ca aveti grija fetelor de unde cumparati rosiile astea...Pupici si week end placut[pup][pup]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Neataaa

Am mai scris o data o parte din mesaj si mi-a picat calculatorul :(

Reiau...

Mirelus ma gandeam daca tu ai voie sa bei ceuitz dintr-ala? Ai voie zaharuri daca ti-au iesit corpi cetonici in urina?

Saptamana asta trebuie sa faci eco sa afli ce minunini porti la ghiozdanel? Pup si aveti grija de voi.[pup]

Luminar toate belelele se tin de tine: ba cu mana, acum enterocolita asta... pupp[pup]

Eu am facut secretiile saptamana trecuta si sunt ok, acum astept maine rezultatul la spmcultura sotului. Azi termin cu progesteronul si astept uratii in cateva zile sa incep stimularea.

O sa ma tin de manuta cu Hope [:D] Au venit uratii aia? Sper ca azi sa apara ;)

 

Va pupic pe toate si sa aveti o duminica linistita

[pup][pup][pup]

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...