Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Condica Salajencelor [90]


Recommended Posts

Salutare! [:D] Intalneala placuta va doresc! [:-@][flo][pup] Noi plecam vineri dimineata la Stockholm, avem we lung si ne pregatim demult sa mai vizitam capitala. Avem un card inclus in pretul hotelului cu care avem transport in comun gratuit si intrare gratis la 65 de muzee(toti 4). Daca reusim sa vedem 2 muzee si zoo(mai mult pentru asta mergem) ma declar multumita. Eu va citesc zilnic, de scris nu mai am timp sa scriu in mai multe parti, asa ca daca vreti sa stiti ce am mai facut, aveti adresa [:D]. [pup] fug sa fac supica de pranz...azi Silvia e acasa ca s-a trezit dimineata cu o glezna umflata si nu poate sa umble. Probabil de la role i se trage, ca 3 zile le-a dat jos din picioare numai cand s-a urcat in pat [:D]. Nu stiu daca mai apuc sa scriu, va doresc un we lung si placut. [pk] [url="http://vorbele.blogspot.com/"] vorbe de copil...[/url] [url="http://salmi-foto.blogspot.com/"] Hobby[/url]
[url="http://www.nazdravani.ro/"]nazdravanii[/url],[url="http://site.neogen.ro/alinasabau/index.html"]Alina [/url]
[url="http://salmi-ladrum.blogspot.com/"] calator de profesie[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 201
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Salutare ! Eu tot pe fuga ... azi a fost o zi mai trista pentru familia noastra , adica din partea mamei, Dumnezeu sa o ierte. Mama are o sora in Germania si azi si-a inmormantat soacra, iar sora mamei di Zalau azi a avut operatie in Cluj la spitalul Oncologic. Operatia a decurs bine si daca nu apar complicatii intr-o saptamana o va lasa acasa . Despre intalneala .... maine dupa ora 16 sunt disponibila , daca vreti sa ne vedem la un ceai ... Astept raspuns din partea voastra ca sa stiu cum ma organizez, deoarece Paula iar a facut o bronsita si nu o duc la camin ci la soacra mea. Merg sa mai fac una-alta prin casa dar mai trec pe aici mai tarziu .
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

[pup] si io. Noi pe aci cu program, amu am venit de afara, m-am jucat cu mingea cu Andrei vreo ora cred. Tare bine fu, parca m-am intors in timp, pe vremea cand eram copii. [:D] io azi fusei la Zalau cu niste trebi, maine nu mai pot [:D], asa ca va doresc intalneala placuta. [pup] Dar totusi ce faceti de nu va mai vede omu???? Pun neste poze in album minten si vreau sa imi ziceti ce flori credeti ca sunt. Hai ca nu multi si-au dat seama, semn ca nu prea seamanaaaa? [q]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui anacezara
Salutare ! Eu tot pe fuga ... azi a fost o zi mai trista pentru familia noastra , adica din partea mamei, Dumnezeu sa o ierte. Mama are o sora in Germania si azi si-a inmormantat soacra, iar sora mamei di Zalau azi a avut operatie in Cluj la spitalul Oncologic. Operatia a decurs bine si daca nu apar complicatii intr-o saptamana o va lasa acasa . Despre intalneala .... maine dupa ora 16 sunt disponibila , daca vreti sa ne vedem la un ceai ... Astept raspuns din partea voastra ca sa stiu cum ma organizez, deoarece Paula iar a facut o bronsita si nu o duc la camin ci la soacra mea. Merg sa mai fac una-alta prin casa dar mai trec pe aici mai tarziu .
trista zi adriana.condoleante lui mimi si mii de pupici[pup]. doamne ajuta sa fie ok matusa ta dupa intervenita de azi.[ruga] io-s de acord sa ne vedem maine[olala].astept locatia si ora[pk]. sanatate paulei[pup].tu fata, de nu ar semana asa bine cu tine si luci,as intra la idei[:D].colegul meu e alergic[bang] si paula are aceleasi simtope cu el.doamne ajuta sa scapati usor.[pup][flo] Bimilit - soacra cu DOUA nurori[bang]!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui silvana_salajan io azi fusei la Zalau cu niste trebi, maine nu mai pot [:D] Dar totusi ce faceti de nu va mai vede omu????
ia si tu neste praf de putut[:D]. nu zau, nu ma vazui azi?ha[:D]? Peseu:bey,aia de nu recunoscura florile tale nu cunosc nici florile reale[:D].parol. Bimilit - soacra cu DOUA nurori[bang]!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Bia, mai astept sa vaz ce or zice fetili. Zau ca nu trebuia sa le spui. [:D] Vlad o zis ca bobocii is clar trandafiri, aia deschisa nu stie[:D] Da de la el nu ma astept la alceva, ca mereu ma amuz ca o zis de un cais incarcat cu caise coapte ca e nuc! [:-)))] Si nu glumea. Pur si simplu habar nu are. E crescut la oras intre betoane deci ce sa stie??? E ca si Maria fata de 4 ani a nasilor. Privind o poza in care ursuletul Winie culege mere din mar, o intreaba masa: Maria, ce face Winie??? La care fata serioasa: Winie, pune merele in pom!!! Pai de un' sa stie fata unde cresc merele cand ea le vede doar la supermarket in raft????? [:-)))] [q] [pup] is in zona. peseu: zau daca te vazui. Unde ai fost? Ne-am intersectat privirile ??? [:-)))]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...