Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Condica Salajencelor [90]


Recommended Posts

[iepu][paste] mihaela si Dennis 20.09.2005 [url="http://www.onetruemedia.com/shared?p=23f95f74bca9bef4cfc0fa&skin_id=5&&utm_source=otm&utm_medium=text_urlurl"]dennis[/url][copil] [url="http://good-times.webshots.com/album/558084958gOFXOI?vhost=good-times"]Dennis-puiu [/url][bibe] [url="http://www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=243eebabe6e91c82714dd9"]simleu silvaniei[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 201
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

[hop] moama m-o lovit creca o viroza, asa ma simt zici ca o dat marfaru peste mine... [q] Am beut un coldrex amu astept sa isi faca efectul. Diana nu ies ouale cu orice hartie creponata. Am mai avut tentative anii trecuti si nu au iesit. Fetelor, sarbatori fericite! [flo][pup] [url="http://community.webshots.com/album/570575613Jjtdro?start=0"]Dulciuri[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Sarbatori fericite! Am venit si eu sa-mi beau cafeluta aici cu voi, is treaza de la 6,30 si acuma e 8 fara 20, colegu a plecat la lucru(sper ca nu toata ziua azi, ca e tare frumos afara si sint libera, si e pacat sa pierdem ziua asa, ca si oricare alta zi lucratoare). Oti, da fa-te si tu bine o data, ce-o fi cu tine ca tot dai dintr-una-n alta?[flo] Stii ca musafirii mei vin aici la tratament, nu la odihna.Daca ar vrea ar putea sa mearga si pe coasta cealalta ca ar avea la cine.Nu stiu ce sa mai cer de-acasa, si mama si soacra-mea ma tot intreaba, d-apoi ce sa le zic...?Ca nu am nici o idee. Lucruri de-ale mele nu prea mai am pe-acolo, anu trecut cind am fost le-am mai triat, am scos de pe la mama din dulapuri vreo 3 saci de haine si le-am dat la soacra-mea(si ea le da pe la nevoiasi), plus o gramada de papuci, cizme, sandale, slapi(ca numai eu am 36 la picior, is cea mai mica din familie la asta).Am costume care nu mi-s mai bune si aici, ca le-am cerut acu 2 ani cind au venit aceiasi musafiri, si mi le-a trimis mama...no, ce sa fac cu ele, ca is aproape noi noute si nu ma cuprind...?M-am latit ca o placinta, si in umeri si in talie. Ar mai fi niste carti care mi-ar placea sa le am aici cu mine, dar nu ma pot hotari care dintre ele si nici nu stiu daca are rost sa le insir pe-aici, ca rafturi nu vrea colegu sa-mi puna pe pereti - zice ca peretii astia nu sint facuti pentru lucruri grele agatate, hm!) ...Asa ca...cu astea imi bat capul acuma. In baie aproape ca am terminat cu remodelatul, ieri o cumparat colegu chiuveta si partea de sub chiuveta(masca, "cabinet" ii zice aici), o facut rosturile si arata super! Cind e gata o sa fac poze. Dupa ce e gata baia o sa vina agentul sa faca poze, iara am de lucru, ca trebuie sa cam golesc peretii, frigiderul(de poze si magneti), cam tot ce e in plus fatza de mobila, covoare, veioze... Deci, cam astea is noutatile in momentul de fatza. Ma gindesc ce sa maninc, pe urma o sa string un pic pe-aici.Dupa aia cred ca ma duc la o plimbare pe-afara, ca tare e frumos(deocamdata[:D]) [pup] Be who you are and say what you feel because those who mind don't matter and those who matter don't mind. - Dr. Seuss
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

[paste] Sarbatori fericite [paste]. Patru lumanari ardeau incetisor, si daca ascultai cu atentie puteai chiar sa le auzi vorbind: Prima a spus: -Eu sunt Linistea. In ziua de astazi oamenii au uitat ca pot face parte din viata lor… Flacara s-a micsorat din ce in ce mai mult si s-a stins. Apoi a vorbit cea de a doua: -Eu sunt Credinta. Oamenii spun ca pot sa traiasca foarte bine si fara mine, nu cred ca mai are vreun rost sa ard… Cand a terminat de vorbit, si aceasta s-a stins. -Eu sunt Iubirea, a spus cea de a treia. Nu mai am putere sa ard, oamenii ma dau la o parte ca pe un lucru fara valoare, ei uita sa-i iubeasca chiar si pe cei mai apropiati oameni din viata lor… O adiere blanda care trecea pe langa ea a stins-o fara sa vrea. Un copil a intrat in incaperea unde mai ardea o singura lumanare, si vazandu-le pe celelalte trei stinse, a inceput sa planga. -Voi ar trebui sa fiti mereu aprinse… Cea de a patra lumanare i-a soptit usor: -Nu-ti fie frica, atat timp cat eu ard, le putem reaprinde pe celelalte. Eu sunt Speranta! Cu ajutorul ei, copilul le-a reaprins si pe celelalte. Flacara Sperantei sa arda mereu in sufletul tau,al meu si al lor… pentru o viata plina de Liniste, Credinta si Iubire! Bimilit - soacra cu DOUA nurori[bang]!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Intru si eu sa va urez PASTE FERICIT ALATURI DE CEI DRAGI Eu acum am terminat de vopsit ouale si de facut maioneza la salata mea cea cu ceapa verde si salata verde. De 2 zile bolesc in pat cu simptome de gripa. Ma durea carnea pe mine , nu puteam sa stau in sus , amigdalele sunt umflate si ma ustuta si doare gatul de mor. Am avut si frisoane. Simt ca tampesc de atata boala cata am tras in anul asta, am recuperat de 10 ani incoace ca nu prea am fost asa de bolnava. In alta ordine de idei , dimineatza am fost la spovedit , apoi colegu a mers in oras cu fetele si la Dea i-a cumparat trotineta , iar la Paula i-a cumparat bicicleta. Am facut o ciorbita de perisoare, pulpe la cuptor, vinete, snitele din piept de pui, salata , un tort cu visine si un chec cu stafide si nuca. Va doresc SARBATORI FERICITE !!! [paste][paste][paste][paste][paste]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

mda,nu-i a buna treaba. acu io cesa va zic? am coleg cu simtome identice ca a lui oti si adriana.io ce sa mai crez[bang]?sa bag scenarita [:D]sau sa o iau ca e ceva in admosfera? fetelor refacere rapida .[pup][flo]aveti grija de puii vostri sa nu ia si ei. Bimilit - soacra cu DOUA nurori[bang]!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui Bimilit
mda,nu-i a buna treaba. acu io cesa va zic? am coleg cu simtome identice ca a lui oti si adriana.io ce sa mai crez[bang]?sa bag scenarita [:D]sau sa o iau ca e ceva in admosfera? fetelor refacere rapida .[pup][flo]aveti grija de puii vostri sa nu ia si ei. Bimilit - soacra cu DOUA nurori[bang]!
Da fuse si colegu tau la spovedit si acolo om fi schimbat virusi [:D] ??? Ai gatat drobul ? Abia astept sa-l gust maine ca prea laudat a fost ca e mai altfel decat cel normal [pofta]. Mergeti la Inviere ?
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...