Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Condica Salajencelor [90]


Recommended Posts

  • Răspunsuri 201
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

La mine a trecut perioada critica si amu incep sa-mi revin. Joi seara a inceput , vineri a fost apogeul , iar azi m-am simtit mai bine. Vineri am plecat la ora 14 de la munca k nu mai putea sta in sus. Am dat o tura cu colegu in Careefour si in piata si apoi m-am bagat in pat pana azi dimi la 6 cand m-am apucat de cocalit.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui anacezara
Citat:
citat din mesajul lui Bimilit
mda,nu-i a buna treaba. acu io cesa va zic? am coleg cu simtome identice ca a lui oti si adriana.io ce sa mai crez[bang]?sa bag scenarita [:D]sau sa o iau ca e ceva in admosfera? fetelor refacere rapida .[pup][flo]aveti grija de puii vostri sa nu ia si ei. Bimilit - soacra cu DOUA nurori[bang]!
Da fuse si colegu tau la spovedit si acolo om fi schimbat virusi [:D] ??? Ai gatat drobul ? Abia astept sa-l gust maine ca prea laudat a fost ca e mai altfel decat cel normal [pofta]. Mergeti la Inviere ?
nu fuse la spovedit,da fuse la tine[:D] la job.acum am lamurit cum o contactat virusii tai,da a lui oti? de unde? l-am terminat azi dimineata.iesi bun de tot[pofta]. eu stau de paza langa Matei si colegu doarme dus.e frant.om lua lumina de la vecinii care au mers. Bimilit - soacra cu DOUA nurori[bang]!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Hristos a Inviat! Eu cu Andrei am fost la Inviere si am adus Pasti. Am ramas cu un gust amar in gura slujba nu mai e ce a fost odata. Asa am perceput-o acum, nu stiu chiar asa sucita sunt? Imi pare rau ca nu am stat acasa sa o urmaresc la Tv. Sincer. Doamne iarta-ma! [q] Bia, io nu stiu de unde luai gripa, bag sama ca se ia din taste. Tu mi-ai transmis-o ieri nuapte [:D] [pup] si [nani] [url="http://community.webshots.com/album/570575613Jjtdro?start=0"]Dulciuri[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...