Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Aradence DC...! (144)


Recommended Posts

  • Răspunsuri 197
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Miha, multam de cafea! [flo]

Eu acum o beau ca dimineata am avut diaree si n-am avut curaj sa beau cafea. [:I]

 

Gabi, vad ca scapati usor cu varicela.[bis] Numa bine ca n-au fost calduri prea mari sa va "topiti" in casa.[:)]id="blue">

 


Alinaid="purple"> [vampa] cu id="Trebuchet MS"> Adelinaid="red">[pis] (31.08.2006id="Times New Roman">) & id="navy">Dragosid="blue">id="Trebuchet MS"> [bonjovi](11.04.2002id="Times New Roman">) id="navy">id="blue"> poze
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui flavia ramona
dar mia f.... nervii o tanti asa ca nu is calma chiar de tot.
align="right" id="quote2">

Dar daca era un nene ?[olala]

Eu am dus aseara pe Matia si Alex la maica-mea, Daria e la taica-meu, asa ca suntem doar intr-un pui. Vic se vaita intr-una "unde-s fratii mei?" Eu nu prea stiu ce sa fac cu atata timp liber.

Azi chiar ca am avut zi de sarbatoare. Dimineata am fost la biserica, am luat pranzul in oras cu tata Susu( la 17, sa nu credeti ca n-am muncit deloc[:D]) si apoi m-am plimbat pe centru ca o femeie lipsita de griji ce ma aflu. Doamne ajuta.

La lucru renovam biroul asa ca stau toata ziua in curent si ma doare capul si ochii.

Cam astea-s stirile de la noi.

[pup]
id="teal">

Daria- 29.01.1999id="size2">id="purple">id="Verdana">;Alex - 07.02.2003id="Verdana">id="blue">id="size2">;Matia - 31.10.2006id="Verdana">id="blue">id="size2">;Victor -28.03.2008id="blue">
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Eu inchid, eu deschid, am impresia ca vorbesc singura.

 

TREZIREAid="teal">

 

[cafea][cafea][cafea][cafea][cafea][cafea][cafea][cafea][cafea][cafea][cafea][cafea][cafea][cafea]

 

Daria- 29.01.1999id="size2">id="purple">id="Verdana">;Alex - 07.02.2003id="Verdana">id="blue">id="size2">;Matia - 31.10.2006id="Verdana">id="blue">id="size2">;Victor -28.03.2008id="blue">

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

M-am trezit, ca musai sa-i spun La multi ani la Moniid="red">! Sa ne traiesti sanatoasa si fericita mult, mult timp![flo][flo][pup]id="purple">

 

Licurici drag plecat in cer

 

 

Adaid="size3">id="red">, mami de id="purple">Iuliaid="size3">id="pink"> (10 iulie 2003)id="purple"> siid="purple"> Vladid="size3">id="blue"> (6 mai 2006)id="purple">

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

[s] Moni [s]

Sa ne traiesti [cheers]

 

 

Io's fara chef [alcool] Cred ca si de la vremea asta [bang] si as dormi non stop...si cand ma gandesc ca vreo luna n-am voie sa-l expun pe Raulica la soare imi vine sa fug...abia am asteptat sa vina vara sa mergem pe stranddddd [q][q][q] id="navy">id="Comic Sans MS">

 

id="right">id="size1">

Claudia id="red">[vampa] si Raul-Andrei id="blue">[bonjovi]id="navy">id="Comic Sans MS">

 

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...