Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Aradence DC...! (144)


Recommended Posts

[cor][s] Moni!

 

Eu am inceput lucru de luni si deja sunt foarte obosita.

 

Am invatat-o pe Ale sa mearga pe bicicleta fara roti ajutatoare. Merge binisor, mai trebuie lucrat la directie[:D]. In doua zile a invatat.

Ea merge la o alta gradinita ca acum in vacanta i-a comasat si nu-i place deloc. In fiecare zi zice ca nu vrea...[q]

Astept vremuri mai bune!

 

[pup]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 197
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Flavia id="red">[pup]. Imi pare rau...

Diana 11id="red">, si eu astept vremuri mai bune![:)]

Clauid="red">, hai sa dormim impreuna ca nici eu nu ma mai satur de somn. Eu care eram o matinala inraita si nu-mi trebuia prea mult somn. Imbatranim??????[:D]id="purple">

 

Licurici drag plecat in cer

 

 

Adaid="size3">id="red">, mami de id="purple">Iuliaid="size3">id="pink"> (10 iulie 2003)id="purple"> siid="purple"> Vladid="size3">id="blue"> (6 mai 2006)id="purple">

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

[pup] la toate.

 

Gabi, cateodata mai cad prada gandurilor de genu"ce ar fi fost daca?".

Cum sunt copii?

 

Diana11, ce repede a trecut concediul tau. Felicitari lui Ale pt mersul pe 2 roti.

 

Clau, Ada, dorm si eu cu voi. Parca nu ma mai satur de somn si parca nu am energie pt nimic.

 

Eu astept sa intru la o evaluare, a venit un nene la noi sa vada ce stim, cum ne prezentam si alte cele, iar eu nu am chef de nimic [:(].

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

la multi ani moni!

la muti ani tuturor sarbatoritilor zilelor trecute!

flavia eu am un an de cand am intrerupt sarcina.nici nu stiu cum a trecut timpul...poate de aia am luat-o razna cu eli amandoi...ne invartim in jurul ei non-stop....sincer nu stiu daca mai fac unul pur si simplu nu mai am curaj...nici sa ma mai caut de sanatate nu mai am chef.m-am cautat acum 2 saptamani si mai bine nu o faceam[:D][bang]...

lui eli nu i-am tinut ziua ca a fost praf de virusata,chemasem tot poporul si am anulat-o chiar in dimineata aia.am ramas cu un tort de 5 kg [bang]dar a fost bucuroasa ca nu a trecut ziua ei fara tort.[8D]ii mai facem noi cred zilele astea...

am reusit si am tras o fuga prin budapesta(cadou pt sot cu schimbarea prefixului)si desi nu a tinut vremea cu noi a fost tare fain asa in 3.oricum am fata mare deja ne intelegem super bine.

miha sincere condolenate pt bunica ta.

clau mama ce ati avut de tras.super nasol sa va refaceti repede.

in rest pupici tuturor!

 

alina mamica bulinei Elisa[zana](20 iunie 2007)

id="purple">id="Comic Sans MS">

 

 

 

povestea noastra...id="purple">id="size2">

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Alina.a, sa stii ca ma gandesc mereu si la tine. Cum e sotul tau cu piciorul?

Ma bucur ca v-ati relaxat in Budapesta si imi pare rau ca nu ati putut-o serba le Eli, dar va revansati voi, sunt sigura.

La tortul ala de 5 kg nu puteai si tu sa ceri ajutoare [:D]?!

De ce mai bine nu te cautai amu 2 saptamani, care e baiul?

 

Gabi, esti in concediu???

 

Mi-au venit uratii si asa tare ametesc...

 

Avusai intalnirea cu nenea ala, m-a surprins ca a fost o discutie lejera, da mai vedem noi ce raport face el de fapt [:)].

 

Am vorbit cu Cristina_rubi si e tare rau cu spatele, e suspecta de hernie de disc cervicala (daca am inteles bine) si e programata la RMN. Fetele sunt bine.

 

Cred ca am uitat sa va zic, se pare ca varul meu are intr-adevar boala Crohn si e tare deprimat [q].

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Ceau fetele vin si eu la o cafea si va rog sa nu va suparati prea tare ca vin cu o veste prasta rau.Cititi aici:

http://forum.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=153854

Stiam cam din 2 iunie care e treaba,dar mi-a fost groaza sa va zic.Doar lui Nico si lui Clau le-am indrugat ceva la Timisoara la zoo ...

Revin mai incolo sa va pun poze de la Felix si sa va mai raspund [pup]

 

MONI cu DIANA id="red">(01.01.2006) si TUDORid="blue"> (14.08.2009)

POZE id="green">

 

10% din viata este rezultatul a ceea ce ni se intampla, 90% din viata noastra este decisa de modul in care reactionam la ceea ce ni se intampla

id="size1">
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...