Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Aradence DC...! (144)


Recommended Posts

Moni, [s] La multi ani!id="green"> [s]! Sa fii sanatoasa (ai nevoie acum [pup]) si fericita alaturi de cei dragi! [flo][flo][flo] [bis]

Imi pare rau si m-am intristat tare de vestea rea, dar ne rugam sa treci cu bine si sa fie totul ok pana la urma. [ruga] [pup]

 

alina.a, sper ca nu ai si tu probleme cu sanatatea. [pup]

 

Flavia, [pup].

Si eu as dormi non stop, dimineata abia ma trezesc, seara deschid calculatorul si adorm in fotoliu...simt nevoia de un concediu. [q]

 

Gabi, cum sunt copiii, mai au varicela?

 

Merg sa ma uit la poze...id="blue">

 


Alinaid="purple"> [vampa] cu id="Trebuchet MS"> Adelinaid="red">[pis] (31.08.2006id="Times New Roman">) & id="navy">Dragosid="blue">id="Trebuchet MS"> [bonjovi](11.04.2002id="Times New Roman">) id="navy">id="blue"> poze
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 197
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Moni, mi-a picat fata cand am citit, ma bucur sa vad optimismul care razbate din postarile tale, iti tin pumnii sa fie bine bine la analiza! Si La multi ani cu intarziere! [s]

 

Flavia, [grup]

 

Alina.a ma bucur sa mai aud vesti de la voi!

 

[9cer]Dianaid="red"> cu [bonjovi]Vladid="blue">(16.05.04)(bebelus, copilas)&[8**]Timeea id="red">(18.05.06) & [copil]Teodora id="red">(11.11.09)id="green">

Filmuleteid="size1">

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Am scris mai devreme un mesaj dar vad ca nu e...probabil nu am fost logata cum trebuie...

Moni ma rog si eu sa iasa bine analizele. Faine pozele de la Felix. Diana vad ca s-a relaxat maxim.

Alina ma au inca varicela. Tudor are cruste, dar nu i-au cauzut inca. Ioana e plina de bubite, incep sa se usuce si ale ei, dar multe sunt inca rosii. Azi le-am facut dus, mie mi se pare aiurea sa nu speli deloc copilul cat are varicela.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Moni ma bucur sa vad atata optimism(debordant, in situatia data) in mesajele tale!Esti extraordinara![pup] Doamne ajuta sa treci cu bine peste incercarea asta cumplita si sa joci la nunta nepotilor![pup]

 

Gabi nasol cu varicela asta(stiu din proprie experienta...). Sanatate multa piticilor cu bube![pup]

 

Flavia [pup] si capul sus!

 

Ada, Alinush v-au spus Iulia cu Dragos si cu Ade cu cine se joaca ei la gradi?[:)] Cu Nicolas(in cazul in care nu stiati deja)[:)], pe care au navalit toti 3 odata azi-dimineata cand l-au vazut! Atata il dragalesc si-l pupa fetele(gagicile cum le zice el)! Da' si lui ii place....[:)].

 

Clau cum sunteti?Cum e Raul?Banuiesc ca e ok acum...[pup]

 

Va [pup] pe toate....mai intru si eu pe aici cand ma trage Flavia de maneca, ca in rest nu mai am nici putere si nici timp s-o fac....

 

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
Alina ma au inca varicela. Tudor are cruste, dar nu i-au cauzut inca. Ioana e plina de bubite, incep sa se usuce si ale ei, dar multe sunt inca rosii. Azi le-am facut dus, mie mi se pare aiurea sa nu speli deloc copilul cat are varicela.
align="right" id="quote2">

Gabi, poti sa le faci dus zilnic cu apa calduta. Sa-i stergi mai usor, prin tamponare sa nu se rupa veziculele. Numai in RO nu se recomanda baia sau dusul in varicela. [:I] id="blue">

 


Alinaid="purple"> [vampa] cu id="Trebuchet MS"> Adelinaid="red">[pis] (31.08.2006id="Times New Roman">) & id="navy">Dragosid="blue">id="Trebuchet MS"> [bonjovi](11.04.2002id="Times New Roman">) id="navy">id="blue"> poze
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Ioana, da, mi-au povestit Ade si Dragos. I-am intrebat ca sigur ii Nicolas si nu-l confunda? [:D] Dragos mi-a zis ca-i sigur, ca l-a dus Ovi la gradi. Mi-au povestit ca s-au jucat cu el si Dragos era impresionat ca Nicolas cunoaste literele. [olala]

Il duci in continuare la grupa engleza? id="blue">

 


Alinaid="purple"> [vampa] cu id="Trebuchet MS"> Adelinaid="red">[pis] (31.08.2006id="Times New Roman">) & id="navy">Dragosid="blue">id="Trebuchet MS"> [bonjovi](11.04.2002id="Times New Roman">) id="navy">id="blue"> poze
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Tot io! [:D]

Azi am fost eu dupa copii la gradi (azi a fost ultima zi ca de luni vine buni si sta cu ei in luna iulie, apoi am concediu in august), apoi am mers la Mc (noi 3), apoi ne-am plimbat pe centru (am cautat-o pe Flavia la lucru, dar era plecata) si apoi am mers in parcul copiilor si ne-am plimbat pe mal.id="blue">[olala]

 


Alinaid="purple"> [vampa] cu id="Trebuchet MS"> Adelinaid="red">[pis] (31.08.2006id="Times New Roman">) & id="navy">Dragosid="blue">id="Trebuchet MS"> [bonjovi](11.04.2002id="Times New Roman">) id="navy">id="blue"> poze
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Gabi, poti sa-i scoti afara, sa-i duci la bunici la curte. Important e sa nu fie in contact cu alti copii. Cam 2 saptamani ar trebuit sa fie izolati. Nu-i musai sa stea inchisi in casa. [:)] id="blue">

 


Alinaid="purple"> [vampa] cu id="Trebuchet MS"> Adelinaid="red">[pis] (31.08.2006id="Times New Roman">) & id="navy">Dragosid="blue">id="Trebuchet MS"> [bonjovi](11.04.2002id="Times New Roman">) id="navy">id="blue"> poze
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...