Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Aradence DC...! (144)


Recommended Posts

Offf Ancaid="red">... Imi pare rau ca nu va este bine, dar va iesi soarele sigur candva. Asta e viata, si bune si rele. Bine ca e Alex bine! Si Vlad face alergie la orice piscaturi, i se inrosesc foarte tare si se extinde umflatura rau de tot![pup]id="purple">

 

Licurici drag plecat in cer

 

 

Adaid="size3">id="red">, mami de id="purple">Iuliaid="size3">id="pink"> (10 iulie 2003)id="purple"> siid="purple"> Vladid="size3">id="blue"> (6 mai 2006)id="purple">

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 197
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

moni am ramas fara cuvinte...adica pur si simplu nu stiu ce sa spun sa scriu...ma bucur ca esti puternica si optimista cred ca este cel mai important.pur si simplu m-am bolcat dar sunt alaturi de tine si daca te pot ajuta cu ceva oricand sa ma suni.nu stiu ce sa zic altceva...pozele si protagonistii sunt superbe!

la multi ani alex!

daca isi cauta cineva ceva de lucru dintre voi da-ti un apel,am ceva interesant si fain.

s trezit eli pupici!

 

alina mamica bulinei Elisa[zana](20 iunie 2007)

id="purple">id="Comic Sans MS">

 

 

 

povestea noastra...id="purple">id="size2">

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

La multi ani, Alex! [s]

Anca, sa va traiasca si sa va aduca numai bucurii.

Las ca o sa iasa soarele si pe strada ta...

Si ale mele au inceput sa se scarpine de la muscaturile de tintari, le-a zis o prietena sa se frece cu sare, asa ca acu sunt tot cu sarea in mina...

Moni, ma bucur ca esti optimista , asta e foarte important.

Alina.a o mai duci pe Eli la gradi? Hai zi-ne ca m-ai facut si pe mine curioasa...

Cristina si gemenele

 

 

pantofiori

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
daca isi cauta cineva ceva de lucru dintre voi da-ti un apel,am ceva interesant si fain
align="right" id="quote2">
Valabil si pentru barbati? [:I]id="blue">


Alinaid="purple"> [vampa] cu id="Trebuchet MS"> Adelinaid="red">[pis] (31.08.2006id="Times New Roman">) & id="navy">Dragosid="blue">id="Trebuchet MS"> [bonjovi](11.04.2002id="Times New Roman">) id="navy">id="blue"> poze
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

[s] Danut sot de Magda.

Magda tu ne mai citesti? Ce mai face Bia?

 

Alina.a, [pup] pe Eli.

 

Alina, ce fain de voi ca v-ati relaxat la curte. Imi place si cum se inteleg baietii si cred ca si ei is incantati cand dorm unul la altul.

 

Moni, tinem pumnii sa iara analizele ok.

 

Anca, fenistil nu functioneaza pentru muscaturile de tantari?

 

Ioi ce ploaie. Astept un client dupa niste garantii si plec la Bogdi

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

alina, e valabil si part time?[:I]

 

Eu ma uit acum la tv la Maruta si l-am vazut pe cel mai inalt om din lume, poarta marimea 60 la incaltaminte[alcool]Doamne cat e de mare[barfa]

 

Si Alexandra face bube urate la intepaturi de insecte. Noi am ajuns la urgente cu glezna foarte umflata. Eu o dau cu fenistil, pare sa o ajute, nu se mai scarpina.

 

a venit Ale si vrea si ea la calculator off

 

[pup]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

hai ca scriu repede.am aflat de curiozitate[:D].e vorba de asistent receptie la un cabinet de nutritie.program cam nasol de la 10-19 zilnic.dar misto jobul.)

alina e vorba de job de femei[:D](defapt asa cred dar intreb)

eli calareste la mine ,numai laptop viseaza[bang]

 

alina mamica bulinei Elisa[zana](20 iunie 2007)

id="purple">id="Comic Sans MS">

 

 

 

povestea noastra...id="purple">id="size2">

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

La multi ani Alex![s]

 

Ieri si alaltaieri am fost la strand, a fost cam naspa vremea, ma dispera "vara" asta [bang]

 

Alina.a ma facusesi si pe mine curioasa, am o prietena care ar cauta ceva dar programul asta sigur nu-i convine.

 

Azi i-a iesit lui Teo primul dintisor![olala] Acus face 8 luni, mama ce-a trecut timpul...

 

[floare3]Concursul "I love DC": dr-1 si dr-2[floare3]id="size1">


[9cer]Dianaid="red"> cu [bonjovi]Vladid="blue">(16.05.04)(bebelus, copilas)&[8**]Timeea id="red">(18.05.06) & [copil]Teodora id="red">(11.11.09)id="green">

[8)]croitoreasa cea viteaza[8)]id="green">id="size1">

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...