Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Aradence DC...! (144)


Recommended Posts

  • Răspunsuri 197
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Buna dimineata!

Haideti la cafea! [cafea][cafea][cafea][cafea][cafea][cafea]

 

DianaR, superba rochita! [olala]

Iti i-a mult timp pana faci o rochita?

Felicitari pentru primul dintisor! [bis]

 

Flavia, ce s-a intamplat? [pup]

 

Ma pregatesc sa merg la lucru, mai repede azi ca-i ziua d-nei dr. si chefuim. [pk]id="blue">

 


Alinaid="purple"> [vampa] cu id="Trebuchet MS"> Adelinaid="red">[pis] (31.08.2006id="Times New Roman">) & id="navy">Dragosid="blue">id="Trebuchet MS"> [bonjovi](11.04.2002id="Times New Roman">) id="navy">id="blue"> poze
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Alina, probleme de servici, doar ca eu is de-aia care ma agit si imi place sa fie lucrurile bine facute nu pe sistemul romanesc "lasa ca e bine si asa". M-am calmat pana la urma si incerc sa ma invat sa nu ma mai stresez asa.

 

Diana, te pricepi, arata foarte bine rochita. Felicitari lui Teo pentru primul dintisor.

 

Anca, sa stii ca si eu ma gandesc ce voi face de ziua lui Bogdi. O sa vad cum stau cu finantele atunci.

 

Ce frig e afara... am fost nevoita sa merg pana acasa sa ma schimb, ca eu eram cu haine subtiri si sandale, da ma luat un frig pe santier de nu am mai stiut de mine.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Fetelor, sambata e ziua Iuliei si ii pregatesc petrecere surpriza. E o dorinta veche si mare de-a ei si acum o sa i-o indeplinesc. As vrea sa-mi dati ceva idei despre cum as putea sa fac mai speciala ziua de sambata, mai ales ca pica exact atunci data nasterii. Multu'.id="purple">

 

Licurici drag plecat in cer

 

 

Adaid="size3">id="red">, mami de id="purple">Iuliaid="size3">id="pink"> (10 iulie 2003)id="purple"> siid="purple"> Vladid="size3">id="blue"> (6 mai 2006)id="purple">

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

V-ati uitat la meci? A fost super!!Ma bucur pentru spanioli ca au jucat de-a dreptul superb si imi pare rau de nemti ca au avut cele mai bune meciuri pana aici.

 

Diana R superba rochita, poti linistita sa te lasi de medicina si sa incepi o afacere cu asa ceva.Ma mir sincer cand ai timp si te croitorie.

 

Eu sunt bocna de racita. Nu stiu cum naiba am reusit asa ceva.Si tocmai de maine am zis ca merg dimineata la piscina[bang].

 

Niko ce mai faci? Nu mai am numarul tau, daca poti suna-ma.

 

Eu sunt la a doua cana de vin fiert.Ma retrag incet spre zona de siguranta[:D]id="teal">

 

Daria- 29.01.1999id="size2">id="purple">id="Verdana">;Alex - 07.02.2003id="Verdana">id="blue">id="size2">;Matia - 31.10.2006id="Verdana">id="blue">id="size2">;Victor -28.03.2008id="blue">

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

[pup][pup]La multi ani Moni si Alex[pup][pup]!

Moni ma bucur ca esti optimista, si ca v-a priit balaceala;ce fain pozeaza fotomodeloaica ta;[:)]

[ruga][ruga] si eu sa iasa analizele bine.[pup]

[pup][pup]Flavia si Alina a, sa va treaca gandurile negre!

Miha[pup]multa sanatate; te sun maine si iti las si nr pe PM .

Noi suntem binisor.Maia are dermatita de contact cica.O dau cu fenistil si ii dau calciu si aerius, de ieri , dar tot mai multe bubite ii apar.Daca o sa fie cat de cat bine ma duc cu copiii la Valcea un weekend, ca merge fratemiu;ne tinem si noi dupa el ca n-am mai fost de o gramada de vreme. Cu ea plina de bubitze nu ma pot duce ca nici nu am la ce medic sa apelez in caz ca se agraveaza starea ei.[pup][pup]

Diana super faina si printesica si rochia!Nici eu nu stiu cum mai ai timp si de croitoreala cu trei copii.

Felicitari Teodorei pentru dintisori![pup]

 

 

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Hello fete,va dau io cafeaua azi.

Niko mersi [pup] Sanantate Maiei si distractie placuta la tara!

DIANA si mie mi-au placut mult rochitele,mai ales aia albastra.Nici n-am avut curaj sa i le arat Dianei ca n-ar mai tacea ca vrea si ea ! Mai chiar asa in 21 august avem o nunta la tara,nu i-ar strica o rochita de-aia [olala].Asta daca cumva am noroc si pot merge ...

MIHA imi pare rau ca trebuie sa luati o pauza cu casa,asta e.

ADA n-am nicio idee in cap [:I]

Si pe restul va pup [pup]

 

MONI cu DIANA id="red">(01.01.2006) si TUDORid="blue"> (14.08.2009)

POZE id="green">

 

10% din viata este rezultatul a ceea ce ni se intampla, 90% din viata noastra este decisa de modul in care reactionam la ceea ce ni se intampla

id="size1">
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Moniid="red">, multam' de cofee!

Eu abia astept sa-i vad mutrita la Iulia sambata![olala]

In rest...pe la lucru si acasa. Mai in parc cu piticii dupa masa, si cam atat. Nu stiu cand sa-mi iau concediu.

Flavid="red">ia, ti-ai mai revenit sau tot zile de-alea nasoale ai?[pup]

Alina mid="red">, ce faci cu copiii de nu-i mai duci la gradi?id="purple">

 

Licurici drag plecat in cer

 

 

Adaid="size3">id="red">, mami de id="purple">Iuliaid="size3">id="pink"> (10 iulie 2003)id="purple"> siid="purple"> Vladid="size3">id="blue"> (6 mai 2006)id="purple">

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui adablackcat
Alina mid="red">, ce faci cu copiii de nu-i mai duci la gradi?id="purple">Adaid="size3">id="red">, mami de id="purple">Iuliaid="size3">id="pink"> (10 iulie 2003)id="purple"> siid="purple"> Vladid="size3">id="blue"> (6 mai 2006)id="purple">
align="right" id="quote2">Ada, nu i-am mai dus la gradi ca sta buni cu ei (tanti care-a avut grija de Ade) si o platesc pe ea, tot atata platesc (aprox.) si daca-i duc pe amandoi la gradi. Am ales varianta cu buni ca abia se trezeau dimineata, se culca f tarziu ca stam mult pe-afara sau suntem plecati. Saptamana viitoare Dragos pleaca in tabara o saptamana, apoi sper ca sta si la maica-mea o saptamana si in august am eu concediu 3 saptamani. Am zis sa "beneficieze" si ei de un pic de vacanta, sa nu se trezeasca tot dimineata. [:)]id="blue">
Alinaid="purple"> [vampa] cu id="Trebuchet MS"> Adelinaid="red">[pis] (31.08.2006id="Times New Roman">) & id="navy">Dragosid="blue">id="Trebuchet MS"> [bonjovi](11.04.2002id="Times New Roman">) id="navy">id="blue"> poze
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...