Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Aradence DC...! (144)


Recommended Posts

Cred ca bantuie ceva viroza. Ale are febra si zice ca o doare gatul. Asta imi lipsea[bang].Nici nu am cu cine o lasa acasa[bang].La lucru ne-a taiat 25% din salariu...Am semnat azi hotararea.Anul asta tare aiurea a fost.

 

Diana R foarte frumoase rochite.[olala]

 

Ada poti invita clovni la ziua Iuliei. Era o firma parca...Acum nu prea am idei.

 

Moni trebuie sa crezi ca va fi bine.[pup]

 

Aveti ideea unde pot face o irigografie?

 

Ma duc sa fac ceva de papa si sa vad cum o mai doftoricesc pe Alexandra.

[pup]

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 197
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Io le-am facut pizza. Am scapat azi.

Alinaid="red">, si eu as putea sa-i las cu Cati, dadaca lor, poate nu chiar in fiecare zi, dar macar cateva zile pe sapt. Numai ca daca ii tin acasa tre sa fac mancare zilnic sa aiba pe a doua zi... O sa vad cum fac, tre'sa-mi iau si eu concediu candva...

Diana11id="red">, poate scapa Ale fara alte simptome.id="purple">

 

Licurici drag plecat in cer

 

 

Adaid="size3">id="red">, mami de id="purple">Iuliaid="size3">id="pink"> (10 iulie 2003)id="purple"> siid="purple"> Vladid="size3">id="blue"> (6 mai 2006)id="purple">

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Diana, cu vremea asta ciudata nici nu ma mir de Ale. [pup] Habar nu am ce e o irigografie [:)], ca atare nu stiu nici unde se face.

 

Ada, eu tot ma chinui sa vad cand imi iau concediu si musai sa imi iau, simt nevoia, sunt prea obosita si fizic si psihic. Aseara la 8:23 am plecat de la lucru, eram inghetata, unii oameni is nesimtiti de numa, parca eu nu am familie, copil, nevoie de timp liber. Asa le-as da doua palme la unii clienti ... pfuuu ...[bang]

In principiu vreau sa-mi iau concediu din 9 pana in 22 august. In 7 si 8 august mergem la Caprioara la aer curat, pescuit, piscina si relaxare. Apoi vreau sa merg 2-3 zile la Cluj, la o mamica de Bucurii cu care ma inteleg eu bine si in rest nu am program. Nu stiu cand iti iei tu concediu da poate facem ceva impreuna daca se nimereste in perioada aia.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

No seara buna! Multumesc de aprecieri. Va mirati cand ai apuc sa si croitoresc... Pai nu-i usor. Soacra mea vine f rar acum ptr ca trebuie sa stea la tara cu mama ei care e in varsta si deja nu mai poate face mare lucru... Saptamana trecuta a venit 2 zile (dupa o pauza de 3 saptamani [bang]) si atunci i-am pasat pruncii mari si toata ziua am cusut la rochita. Cand am de facut o rochita saraca Teo ramane fara tura de mers afara de dimineata... Eu fac cat fac cat doarme ea cat e treaza mare lucru nu apuc. Dupa alea 2 zile am mai muncit printre picaturi s-o termin... Deocamdata vreau o pauza, desi imi place sa fac rochite, dar imi zboara casa...[bang]

Ma dispera ca fac curat si in 5 minute nici nu se mai vede... Mi-a groaza ca vine busilatul si va trebui iara sa ridic toate sus, oooof...

 

Moni, unde iti e optimismul? SIGUR vei merge la nunta!

 

Diana11, trimite un PM la Alina.a e medic rezident de radiologie si te poate ajuta pentru irigografie. De ce nu faci colonoscopie?

 

Ada, te-ai gandit cum faci cu petrecerea surpriza?

 

[floare3] Concursul "I love DC": dr-1 si dr-2 [floare3]id="size1">


[9cer]Dianaid="red"> cu [bonjovi]Vladid="blue">(16.05.04)(bebelus, copilas)&[8**]Timeea id="red">(18.05.06) & [copil]Teodora id="red">(11.11.09)id="green">

[8)]croitoreasa cea viteaza[8)]id="green">id="size1">

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Gabiid="red">, nici io n-am vazut nici un meci, ca niciodata! Dar stiu ca finala e Olanda-Spania.

Flaviaid="red">, io in perioada aia n-am nicio sansa sa-mi iau. Probabil ultima sapt. din iul si prima din aug o sa-mi iau. Ca in rest o sa fie colega mea in concediu si n-avem voie amandoua odata... M-as duce macar o sapt cu copiii la ceva piscina pe undeva.

Dianaid="red">, e aproape tot rezolvat cu petrecerea, azi merg la cumparaturi, Iulia ramane de azi pana maine dupa-masa la Lavi. Azi dimineata m-a intrebat cand e ziua ei, ca suntem in iulie...dar am luat-o cu alte povesti si n-a mai intrebat.[:D]

Haideti la [cafea][cafea][cafea].id="purple">

 

Licurici drag plecat in cer

 

 

Adaid="size3">id="red">, mami de id="purple">Iuliaid="size3">id="pink"> (10 iulie 2003)id="purple"> siid="purple"> Vladid="size3">id="blue"> (6 mai 2006)id="purple">

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...