Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

cum poate un barbat sa+i faca rau FEMEII LUI?


Recommended Posts

draga mea... sunt cam confuza [:D] supararea ta e ca a plecat dupa alta?! sau esti suparata doar ca ii da dreptate unei individe cu care tu ai avut de-a lungul vietii tot felul de 'dispute?! individa asta se pare ca ii este ruda si, in acelasi timp, 'pitzipoanca'?! ajuta-ma te rog, ca-s blonda si singurul meu neuron e tare obosiiiitttt [alcool] oricum, daca am dreptate si am priceput bine, de fapt stimabilul nu te-a parasit si nici inselat - cel putin nu in sensul clasic al cuvantului. ceea ce este de bine... ce povestesti tu e o chestiune care evident nu-ti pica bine, dar sincer nu mi se pare situatia atat de grava! sa fim serioase, cate dintre noi nu au procedat, pentru pastrarea unui ambient conjugal linistit, la solutii asemanatoare cu ce povestesti tu despre sotul tau? il scoate din pepeni soacra (adica maica-mea), in mod sistematic?! evident sunt in mare de partea lui, dar in suflet poate ca nu e chiar asa [:D] insa cata vreme FAMILIA MEA = eu, sotul + cei 2 copii, cred ca asta este atitudinea corecta, asta este 'diplomatia'... [:I] [url="http://razvan-glinta.piczo.com/?g=36969912&cr=1&nsrc=slh"]Ajutati-l pe Razvan sa lupte cu o boala necunoscuta![/url] ________________________ ANAMARIA, mami de 2 baieti ca in filme: [bonjovi] Nascut pe 4 iulie (2000) si [cri] Vineri, 13 (iunie, 2003) [url="http://community.webshots.com/user/miremirion"]poze cu frumosii mei (si nu numai [;)] )[/url] ************************ Doar pentru ca cineva nu te iubeste asa cum vrei tu, nu inseamna ca nu te iubeste cu toata fiinta sa!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 29
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Citat:
citat din mesajul lui violeta69 eu nu-s barbat [:D]asa ca nu pot raspunde in locul lor... si nici nu cred ca absolut toti barbatii dau cu piciorul la familie si la niste ani si amintiri (si ce s-o mai fi strans )pt o "pitzipoanca"! __________________________________________________
Nu, altii dau cu piciorul unei casnicii pt. o femeie mai in varsta decat ei :( Mire-mama de fetita frumoasa http://community.webshots.com/user/Papucica
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

mai intai a fost Nu mai merge nimic....in care te plangeai ca sunteti ca niste colegi de apartament si nu sot-sotie, comunicarea lipsea, sexul la fel, conflicte, etc. au urmat mai generalele Sotul, un personaj trecator si Real love- in viziunea voastra, in care-ti exprimai parerea cum ca nu te vezi traind fara sot, iar mai apareau niste suparari si conflicte in prim plan, etc. acum e treaba cu pitzipoanca/ ruda de sange impotriva...aparuta dupa o excursie in care totul a mers PERFECT... banuiesc ca exista un fond cu probleme iar tu acum ne prezinti doar forma.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

eu nu mai inteleg nimik...din ultima postare sa inteleg ca a avut mai multe topicuri deschise, cu diferite probleme/aspecte ale vietii lor de cuplu? in fine, DACA problema ta e ca el a preferat ca doar in fatza ta sa-ti tina partea, convingerile lui fiind altele...POATE nici tu nu reactionezi prea bine in cazul in care altcineva isi permite sa simta/gandeasca altfel decat tine, si atunci, ca sa evite discutii, a preferat ca macar de suprafata sa zica ccc ca tine. de undeva a plecat dorinta lui de a-si ascunde parerea proprie.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

si la subiectul despre Soacre, mai sunt niste comentarii acide si despre mama sotului tau, care nu te place, vorbeste in absenta ta, etc. Ea e pitipoanca [:D]? hellene, te rog sa spui clar care sunt de fapt problemele, ca sa putem sari cu ceva sfaturi ajutatoare[:D]...altfel ne dam cu parerea pe aici si nu cred ca ajutam.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

dov, ideea e ca hellene tot initiaza subiecte la sectiunea asta, unele, ca acesta ultimul, in care singura problema este pitipoanca, in rest ea avand o viata extrem de fericita cu sotul ei, cu excursii si alte surprize placute, si alte subiecte, ca cele mentionate de mine, in care sunt zeci de alte probleme adiacente. ori hellene iubeste sa deschida noi subiecte, ori nu se concentreaza prea bine si in fiecare zi mai descopera cate o fateta a cuplului in care fericita traieste, ori sunt n probleme...dar nasul meu sustine in continuare ca ceva e putred si ca sfaturile care sa o ajute in vreun fel, sau gandurile bune, nu pot sosi daca ea insasi nu e clara si corecta. eu nu o fac de obicei pe cainele politist, dar m-a intrigat titlul subiectului, si atunci mi-am adus aminte de cele din trecut.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

era in tineretea mea un banc: e adevarat ca lui Ivan Ivanovici i s-a dat o masina din partea partidului, in semn de recunostinta? e perfect adevarat, tovarase, numai ca nu era partidul, ci kgb-ul, nu era masina, ci bicicleta, si nu i s-a dat, ci i s-a luat. [:)] (daca vi se pare ca-s off topic aratati-mi va rog cine cu cine a plecat. nu in excursie [:)] ) "it's nice to be important, but it's more important to be nice"
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

ok, am inteles! atat eram de suparata cand v-am scris primul mesaj incat nu mi-am dat seama cum se poate interpreta. poate aveti dreptate. nu stiu cum sa va cer ajutorul , desi am nevoie de parerea voastra. ca sa ne lamurim. da, soacra nu ma suporta, acum nici eu pe ea, dar.....ma gandesc tot mai mult sa intrerup orice legatura cu ea, ptr. ca viata asta e prea scurta si nu mai vreau sa ma complic cu oameni de la care sa ma astept la ceva naspa.probabil trebuia sa-mi aleg sotul in functie de familia din care provenea. ca daca-mi placeau parintii si ei pe mine.....era o alta treaba. ruda de sange de care v-am zis....este o verisoara cu care nu tine legatura de multa vreme, doar ea il suna sa-i zica uneori - de ziua lui - la multi ani. tipa m-a deranjat cu multe faze, nu e deloc pe gustul meu , iar el mi-a spus ca intelege de ce nu o plac. ca acum...dupa atatia ani.....sa-i tina partea. sa-mi zica faptul ca intelege de ce aia nu vorbeste cu mine!!! in fine....daca mai aveti nelamuriri, va rog intrebati-ma!!!!! faza cu pitipoanca este ipotetica!!! dupa cate aud si eu de la latii....nu inteleg cum de familia nu mai este asa cum am perceput-o eu. adica....ptr. totdeauna!!!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Participă la discuție

Poți posta acum și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.
Notă: postarea ta va necesita aprobarea moderatorului înainte de a fi vizibilă.

Oaspete
Răspunde la acest subiect...

×   Lipire ca text formatat.   Lipește ca text simplu în schimb

  Sunt permise doar 75 de emoji.

×   Linkul tău a fost încorporat automat..   Afișează în schimb ca link

×   Conținutul tău anterior a fost restaurat.   Șterge editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini dintr-un URL.

Se încarcă...

×
×
  • Adaugă...