Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Sunt amanta (4)


Oaspete marius

Recommended Posts

  • Răspunsuri 331
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Citat:
citat din mesajul lui alsa ...
Te rog sa stergi postarea, nu se pun pe forum, lucruri scrise pe PM. O sa-ti iei avertisment! Daca gresesc, scuze, dar nu mi se pare corect sa punem pe subiect ceea ce ni se scrie pe PM, fara acordul celui care a scris. Poti sa-i spui sa activeze PM, si sa va spuneti acolo ce aveti de impartit. >>Daruieste lumii un zambet shi toata lumea iti va zambi!<< Charlie Chaplin Corinna, Andreas Noël, Yasmin Serena
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui gaia.nevia
hello? ce se intampla? prea multa pace de sarbatori face rau la icter? zau ca nu merita sa va consumati asa. mai ales la frumosul nostru subiect murdar. paaaaceeee, paaaaceeee, paaaaceeeee.... [asia][asia][asia]
nu, ca e on topic, conform zicalei batranesti "cine n-are amant, sa-si cumpere!". [8D]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui alsa
Draga Lisaelisa, nu inteleg de ce a trebuit sa-mi trimiti PM, cand poti sa ma tragi de urechi aici!? In fine, ...vad ca nu ai PM activat, asa ca iti voi raspunde aici, desi voi fi off topic. Si o voi lua pe rand: Este cel putin ciudat tonul tau de fiecare data cand mi te adresezi : niciodata pt o simpla parere, doar sfada. Nu cred ca noi doua am avut sa ne spunem prea multe, cu exceptia subiectului tau referitor la bone. De unde tragi tu concluzia ca ma adresez eu tie cu vreun ton anume!? Sincer, nu stiu... Acel de fiecare data presupune un anumit dialog, iar eu, cum spuneam, nu-mi amintesc sa fi avut asa ceva. Ca ne-am mai intalnit pe la anumite subiecte, asta e altceva, dar nu tin minte sa fi vorbit. Daca nu are importanta corectitudinea impresiilor despre mine, de ce ma ataci de fiecare data ?! Repet ce am spus mai sus, nu te atac de fiecare data, fiindca nu am comunicat. Legat de corectitudinea impresiilor despre tine...e discutabil. Logic ca mi-am facut o parere despre tine, cum mi-am facut si despre alte persoane, nu spun ca e corecta sau nu,... dar e parerea mea... Probabil, te deranjeaza stilul meu aparte... Eu propun sa incetezi, ca deja seamana a hartuire obida cu care mi te adresezi de fiecare data. hartuire!? Tu chiar realizezi ce spui!? Si te rog, nu mai specifica acel de fiecare data, fiindca nu e cazul, am mai spus asta. In afara de subiectul tau, cel cu bonele, si de acest subiect, nu cred ca am vorbit noi doua. Chiar si la subiectul despre bone, desi ai recunoscut ca nu este prioritar pt tine sa ai o bona, ai inceput sa tii isonul celor doua care dadusera tonul la discutii fara rost. Eu spun sa recitesti subiectul si probabil ca iti vei schimba optica. Daca stau si ma gandesc bine, tu m-ai atacat pe mine, fiindca nu am fost de acord cu parerile tale. Nu tineam isonul nimanui, eram proaspat venita pe forum si nu cunosteam pe nimeni, deci nu aveam cum sa tin partea cuiva. Mi-am exprimat o parere pe care tu mi-ai terfelit-o, m-ai ironizat, si alte d-alea. Deci nu te mai victimiza atat, ca nu e cazul. (uite inca o dovada ca vrei scandal cu orice pret, din punctul meu de vedere). Spui ca eu nu am nimic de spus. Dar...eu nu ti-am citit nici-un gand care sa exprime prea multa profunzime. Asa ca, inainte de a face afirmatii jignitoare, priveste-te pe tine insati. Nu am spus ca ai sau n-ai nimic de spus, am spus sa nu te umfli in pene ca te urmaresc asiduu pe tine, fiindca nu e cazul. E dreptul meu sa-mi placa cineva sau nu. Nici nu ma intereseaza daca din punctul tau de vedere am sau nu profunzime in exprimari. Sincer, nu conteaza. Nu urmaresc sa-ti plac tie. Sper ca lucrurile sunt mai clare acum. Ca tocmai, nu te-am atacat pe tine ca persoana, ci modul cum pui problemele. alsa Am facut anumite modificari de litere.
Mey, alsa, ti-am trimis pm tocmai pt a nu se mai bate campii la topic. Da' vaz ca iti place asha. [bibe] Sa te dai putin in spectacol.[bis] Tu procedezi astfel : in momentul in care cineva ma contrazice, daca esti prin apropiere, incepi sa ma certi de parca ai fi mama.[alcool] Si asta s-a intamplat de doo ori, cel putin. Iote ca nu te-am luat in seama si nu am tinut evidenta.[:D] Eu nu aveam cum sa incep atacul, din moment ce tu ai inceput sa canti in tonalitatea celor care nu sunt de acord cu parerile mele.Bineinteles ca am ripostat...[^] Stilul meu deranjeaza mai multe persoane fiindca este unul direct. Spun lucrurilor pe nume. Nu ai decat sa ma ignori. Altfel, nu prea inteleg ce vrei. Ca doar nu ti-oi inchipui ca ma sperii de tine si imi schimb stilu'...[biz] Daca vrei sa te mai certi cu mine, trimite-mi mail. Pe forum, nu iti voi mai raspunde. lisaelisa mami de Ancuta [aerob] ingeras iubit si dragalas
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui conchita
Citat:
citat din mesajul lui gaia.nevia
hello? ce se intampla? prea multa pace de sarbatori face rau la icter? zau ca nu merita sa va consumati asa. mai ales la frumosul nostru subiect murdar. paaaaceeee, paaaaceeee, paaaaceeeee.... [asia][asia][asia]
nu, ca e on topic, conform zicalei batranesti "cine n-are amant, sa-si cumpere!". [8D]
In stilul meu caracteristic : [:-)))] [pup] lisaelisa mami de Ancuta [aerob] ingeras iubit si dragalas
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui lisaelisa
Citat:
citat din mesajul lui conchita
Citat:
citat din mesajul lui gaia.nevia
hello? ce se intampla? prea multa pace de sarbatori face rau la icter? zau ca nu merita sa va consumati asa. mai ales la frumosul nostru subiect murdar. paaaaceeee, paaaaceeee, paaaaceeeee.... [asia][asia][asia]
nu, ca e on topic, conform zicalei batranesti "cine n-are amant, sa-si cumpere!". [8D]
In stilul meu caracteristic : [:-)))] [pup] lisaelisa mami de Ancuta [aerob] ingeras iubit si dragalas
Pai si eu nu asta tzi-am spus ca faci! Ma rog,aici se discuta despre cu totul si cu totul altceva nu despre lisaelisa! Gaia.nevia exact acelasi lucru l-am afirmat si eu pe alat subiect e drept,dar ai observat si tu "armonia forumistica"[:D]din saptamina mare si de paste?[:D] Dana
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui oocristina
"in viata de zi cu zi sint suflete pereche 1 an..2 ani...3 ani...da totul are o limita" "e ca la posete...voi nu aveti 20 genti in dulap.....daca aveti numai una da buna de 10 000 euroi nu era plicticos." Guestus, traiesti in secolul Consumerismului. Esti un exponent e vaza. Totul se consuma si se arunca la gunoi. Haine, papuci, posete, neveste, amante. Nu mai exista "una si buna", "a mea", "pentru totdeauna". Brrr ... chiar avem mereu nevoie de altii / altele pentru a fi satisfacuti? Dar oare ne mai satisface ceva? Chiar nu ne mai satisface "o" poseta/ masina/ amanta/ nevasta? E musai sa avem alta si alta? De fapt, daca am ajuns sa ne mutilam propriile trupuri pentru a deveni "altii"... daca noi pe noi nu ne acceptam si incercam mereu sa fim altfel, nu este de mirare ca vrem si o "alta" dupa un timp.
pai vezi ooooocristina ca viata nu este asa roz [:D] yo sint un fel de antrenor [:D]...te pregatesc ca pe trupele speciale SEAL sa faci fata la orice....deci te pregatesc pt 5 divorturi intr-o viata ...si daca ai parte doar de 3 o sa spui ca viata e frumoasa si barbatii sint niste domni [:D]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui MissParker
Guestus, m-ai terminat. Eu ma declar de bunavoie camionul uzat.[:D] Cu toate astea, am incredere ca nu m-ar insela chiar daca i-ar aparea in fata un bmw5 rosu proaspat lacuit si cu garnitura de piele noua. [balcon] Pur si simplu nu e genul.
pur si simplu nu e genu" ...hehehehe tu nu intelegi nimic..la fel si restul care baga mina in foc [:D] yo iti spun ca un complex de factori te imping sa faci lucruri diavolicesti....adica depinde de moment, de continutul de alcool in singe, de anturaj, de doamna...de conditiile de acasa....de gargaunii din capul lui..... am yo un program matematic de vinzare...bagi niste date si vezi exact [:D] cu 20% deviatie cind se aproprie EL de momentul XXX. si asa poti sa faci ceva [:D]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui Guestus
Citat:
citat din mesajul lui MissParker
Guestus, m-ai terminat. Eu ma declar de bunavoie camionul uzat.[:D] Cu toate astea, am incredere ca nu m-ar insela chiar daca i-ar aparea in fata un bmw5 rosu proaspat lacuit si cu garnitura de piele noua. [balcon] Pur si simplu nu e genul.
pur si simplu nu e genu" ...hehehehe tu nu intelegi nimic..la fel si restul care baga mina in foc [:D] yo iti spun ca un complex de factori te imping sa faci lucruri diavolicesti....adica depinde de moment, de continutul de alcool in singe, de anturaj, de doamna...de conditiile de acasa....de gargaunii din capul lui..... am yo un program matematic de vinzare...bagi niste date si vezi exact [:D] cu 20% deviatie cind se aproprie EL de momentul XXX. si asa poti sa faci ceva [:D]
ai facut proba si functioneaza?!(adica programu'[:D]) sau te-ai nimerit in alea 20 %? [url="http:helpsonia.com/povestea-soniei/"]Alaturi de SONIA[floare3][/url] [url="http://paul-mihaita.blogspot.com/"]si MIHAITA are nevoie de noi,BLOGUL LUI MIHAITA[floare3][/url] [url="http://bogdan-andrei.blogspot.com/"] si nu in ultimul rand donu'Bodo[floare3][/url] Vio [trombon],mamica lui MIHNEA [avion] viitor "descoperitor" de infinit __________________________________________________ Tot ce se intampla, se intampla intotdeauna cu un motiv!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...