Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Sunt amanta (4)


Oaspete marius

Recommended Posts

Citat:
citat din mesajul lui alice2004
Wow, Lisa ... ma simt nustiucum, eu ca mama de baiat !! Asa ai indreptat degetul catre noi, mamele de baieti, ca eu ma simt deja pusa la zid ! Si baietelul meu are doar 4 ani juma ! Lasind la o parte complexitatea gindirii feminine, eu nu pot sa ii explic lui Andrei decit cum gindesc eu ! Asadar, ce o sa se faca el cind va da peste o femeie care are alte expectatii de la viata decit am eu ?? Violeta, heheee, acu apare Guestus sa iti spuna cum e cu matematica !! [:D]
Alice, E perfect daca ii explici baietelului tau cum gandesti tu. Dar nu de pe-acum [:D], mai pe la varsta adolescentei sau a pubertatii... Daca va intalni o femeie care are alte crezuri decat ale lui, o va lasa sa treaca mai departe...[:)] lisaelisa mami de Ancuta [aerob] ingeras iubit si dragalas
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 331
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Paaaai, Guestus dear, stiu si eu ?? Programul tau ce zice, ca eu sint cam in incurcatura ...[:D] Either way, cred ca matematiceste e cam la fel, doar sa nu treaca la mahomedanism !! Alice si Andrei Poze [url="http://community.webshots.com/user/alice20041"]2004[/url] [url="http://community.webshots.com/user/maarcesa100"]2005[/url] [url="http://www.shutterfly.com/view/pictures.jsp"]2006-2007[/url][url="http://www.dropshots.com/alice2004"] Filmulete[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

In mod cert educatia nu rezolva totul, dar e cazul sa se schimbe ceva din mentalitate. Daca am face asta in mod constant, TOTI, ceva schimbari tot s-ar vedea. Normal ca are si natura cuvantul ei greu de spus. eu nu inteleg nici chestia asta cu femeia la cratita, el ca barbat...mai putin, asa, sa ajute etc. ei uite, chiar si ca mama de baiat, tot nu gasesc normal. nu zic sa-si faca un tel din viata din a face mancare sau a bate covoarele, dar nici sa depinda de femeile din viata lui, doar ca nu face de-astea, ca e barbat! ca sa fii independent tre sa fii in stare sa suplinesti si functiile celorlalti din viata ta. as mai lucra mult, dar mult si la self estimul femeilor/fetelor. daca ati sti ce-mi e mie dat sa aud prin autobuze...din gura fetelor astea tinere...si tin sa precizez ca nu ma mai socheaza inceperea activitatii sexuale ink din scoala generala...dar accepta sa fie tratate ca niste carpe, doar pt ca un "domn"[vom]le face onoarea sa fie cu ele, chiar si pt perioade scurte. si lasa, ca am vazut destule, super elegant imbracate...si ce puteau vb la telefon...sau cum erau tratate de parteneri...oare fetele astea nu se iubesc deloc pe ele, nu le-o iubi nimeni in familie, sa se simta si ele valoroase ca persoane? sa inteleaga ca asta nu e succes.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui Guestus
Da ce paradox...pe forum auzi ca "barbatii e magari"...si cind e acasa 99% spun copilului "vezi-ti draga de drumul tau ...ai ghinion de o nebuna da-i un sut in fund ca uite cite sint " [:D]...
Cine zice ca to(n)ti barbatii "e" magari? Io am cunoscut cel putin unu care nu era. Si mai scria si mai sus de cel care a fost amant 15 ani ... de el ce sa mai zicem? >>Daruieste lumii un zambet shi toata lumea iti va zambi!<< Charlie Chaplin Corinna, Andreas Noël, Yasmin Serena
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui Guestus
Da ce paradox...pe forum auzi ca "barbatii e magari"...si cind e acasa 99% spun copilului "vezi-ti draga de drumul tau ...ai ghinion de o nebuna da-i un sut in fund ca uite cite sint " [:D]...
Intotdeauna depinde de pe ce parte a baricadei privesti[alcool] e exact invatatura dupa care se ghideaza"tie mama sa iti fie bine, restul/..."[alcool] "Cu cit esti mai entuziasmat de viata, cu atit mai multa bucurie vei gasi in ea." zepellina
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...