Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Sunt amanta (4)


Oaspete marius

Recommended Posts

[cusca], aici cu noi...pericole sociale ce sintem : ).Daca pe vremuri se vorbea de un raport 1 : 3 ,respectiv barbati :femei,ce o mai fi acum [:)] in Romania ? Edit : am gresit raportarea,rusine.E sfirsit de saptamina [:I]. ---------------------------------------------- [url="http://i41.tinypic.com/219azp5.jpg"]Tashi[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 331
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

oare GUESTUS posteaza intr-una, doar doar o atrage atentia vreuneia din amantele autoare ale subiectului? [:D][:D][:D][:D] mey, dar uite, printul CHARLES si-a luat pana la urma amanta de nevasta. si s-a luptat c-o lume intreaga, si nimeni n-a inteles cum de-a iubit-o p-aia(in comparatie cu Diana), si uite, casnicia lor dureaza. Si n-a fost doar o aventura, n-a fost vb doar de un sex ratacit.asa ca, sunt situatii si situatii, si oameni si oameni.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui dov
oare GUESTUS posteaza intr-una, doar doar o atrage atentia vreuneia din amantele autoare ale subiectului? [:D][:D][:D][:D] mey, dar uite, printul CHARLES . ... si uite, casnicia lor dureaza. Si n-a fost doar o aventura, n-a fost vb doar de un sex ratacit.asa ca, sunt situatii si situatii, si oameni si oameni.
Casnicia, ca (virgula) casnicia, dar vezi relatia ca tot tine de mai bine de 30 de ani, bravo lor, din pacate din ecuatie un personaj a iesit sifonat rau si anume sotia. >>Daruieste lumii un zambet shi toata lumea iti va zambi!<< Charlie Chaplin Corinna, Andreas Noël, Yasmin Serena
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Pentru mine sunt 2 personaje...negative, negre, ticaloase...de asta sunt impreuna. Niciodata nu vad cum o persoana buna si care stralucea efectiv ca Diana, ar fi putut fi fericita cu....Charles Oricum, ai punctat, uneori oamenii ca ei de exemplu se aduna.[alcool] "Cu cit esti mai entuziasmat de viata, cu atit mai multa bucurie vei gasi in ea." zepellina
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Of, ce ma fac!? A venit vremea calda, astia mici trag de mine sa mai stam in parc si, uite-asa, nu mai fac fata sa citesc tot....Cat despre raspuns, abia daca mai poate fi vorba... In legatura cu Anna si Natasha...Imi pare rau pentru ele, eu cred ca nu mai raspund fiindca au ramas in situatia de la "partea intai". Postarile noastre "moralizatoare" le-au pus un moment pe ganduri (ei, putin pe ganduri erau ele inca de la inceput) dar apoi au aparut EI, "minunatii", cu flori, sampanie si bomboane, dar mai ales cu discursurile lor mult mai frumoase decat postarile noastre. Si ele au aflat (din nou) ca sunt cele mai minunate femei din lume, ca fara ele viata (amantilor) nu are rost, ba, daca ele ii lasa, ei ar putea sa se si omoare... Probabil va veni momentul cand vor reveni sa ne spuna ceva nou - dar mai dureaza. Constat, cu placere, ca a aparut Guestus pe aici, dar imi este imposibil sa ii raspund la toate postarile. Multumim, Guestus, ca ne-ai "ridicat" de la sexul extraconjugal la spiritualitate, adica "inselat cu gandul". Ce-i aia? Adica, daca eu ma gandesc "Guestus asta e aproape la fel de destept ca barbatul meu." inseamna ca am inselat cu gandul? (Nu, jur, nu m-am gandit la asta si va scriu si de ce nu m-as fi putut gandi la asta. A fost doar un exemplu...) Mi-a placut treaba cu posetele. Mie chiar imi displace profund sa imi schimb poseta, nici nu am multe. Port o poseta (care nu e intotdeauna ceea ce se cheama in mod curent "poseta") pana se uzeaza atat incat sa-mi fie jena sa umblu cu ea. (Asa si barbatul, nu-i asa, sta cu nevasta pana se uzeaza - nevasta - si ii este jena sa umble cu ea. Suna oribil[bang]) Cand totusi evenimente speciale ma obliga sa schimb poseta, e jale, intotdeauna uit ceva acasa, ba uneori mai si pierd definitiv cate ceva - presupun ca atunci cand arunc numeroasele hartii inutile, ratacesc printre ele si ceva util. (Asa si barbatul, uneori "evenimente speciale" il obliga sa schimbe[bang]. Si atunci uita "ceva" si pierde "ceva"...) Si acum vine partea cu adevarat importanta a mesajului meu: (desi ideea nu e noua, nici macar la mine) GUESTUS ESTE FEMEIE. Niciun barbat nu citeste Sydney Sheldon. (De fapt, eu cred ca niciun barbat nu scrie Sydney Sheldon, eu cred ca a fost femeie. Nu, nu-mi dati link-uri cu poze, cand eram mica aveam o carte de Karl May si pe coperta din spate era o POZA cu armele lui Winnetou si ale lui Old Shatterhand, asa ca nu mai cred nimic.)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Si ati ajuns la printul Charles....Si uite ce scrie Zepellina de el... Eu cred ca printul Charles a fost o victima. Printul Charles a fost obligat sa insele. A fost obligat sa o insele pe cea pe care a iubit-o o mare parte din viata lui. A fost obligat sa se casatoareasca, nu a iubit-o pe Diana. Diana era superba, buna, desteapta, era plina de calitati dar el nu a iubit-o. Fiindca iubea alta femeie. Printul Charles este un exemplu de dragoste constanta, a trait o mare drama si cred ca acum este cu adevarat fericit. Camilla si Charles reprezinta, in viziunea mea, cu adevarat "suflete pereche". Numai ca ei traiesc intr-o lume pe care noi nu o intelegem. Probabil ne este foarte greu sa intelegem cum a fost crescut Charles, cum a fost facut sa inteleaga de cand era mic, mic cat de important este sa fii rege si cum trebuie sa faci tot ce "se cere" pentru asta...Si chiar s-a straduit sa faca ceea ce a fost educat sa creada ca este important. Nu stiu cat sunt de coerenta, dar, atunci cand ma gandesc la dragoste, asa cum o inteleg eu, la "suflete pereche", da, ma gandesc la Charles si la Camilla (da, si la Edward, care pana la urma a fost mult mai istet...).
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Si eu cred acelesi lucru : cei doi (Charles si Camilla) s-au iubit si se iubesc inca . Casatoria cu Diana , nunta ca in povesti , copii-printi mostenitori ...totul era asa cum se cade .Insa in cuplul lor , ascunsi de camerele de filmat erau doar ei . Asa ca avem exemplul concret al unei casatorii model vazuta din afara ! Si asta se-ntalneste adesea in viata de toate zilele ,la atatia oameni obisnuiti !
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui zepellina
Pentru mine, asta nu inseamna suflet pereche. Sacrificiul a fost moartea Dianei, un suflet bun , mama copiilor...sau poate suflete pereche in iad[alcool] "Cu cit esti mai entuziasmat de viata, cu atit mai multa bucurie vei gasi in ea." zepellina
asta n-am inteles-o. diana era cu un alt barbat in momentul accidentului, ce vina are charles??? diana are partea ei de vina, caci s-a maritat ca sa ajunga printesa, era notoriu ca charles o iubea pe camila de la inceput. eu nu cred ca diana l-a iubit pe sotul ei, s-a maritat ca era o uniune irezistibila. dar "clasa" si-a spus cuvantul dupa aia, adica nu mai avea pe cine sa-si ia amant decat pe grajdar si dupa aia cu fiul unui traficant de arme, huh. eu nu am vazut-o niciodata pe diana ca pe o lady - calatoriile in lumea a treia mi s-au parut strict pentru publicitate. milioanele din banii contribuabililor date pe bijuterii si haine scumpe, fitzele de victima, desi ea s-a bagat in situatie cu buna stiinta, nu stiu...dai bani la caritate cand muncesti pentru ei - asta e laudabil. nu pentru media, din banii altora, pe care, la o adica, ii risipesti fara rusine...plus spalatul rufelor in public, interviurile bine regizate in care barfea casa regala si pe sotul ei - jalnic comportament. este produsul media, imaginea de sfanta cu suflet mare, whatever. mie mereu mi s-a parut doar o pitipoanca de rand, numa cu mai multi bani, atat. si urata pe deasupra. [bibe] [url="http://madeinromanika.wordpress.com/"]made in romanika[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...