Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Sunt amanta (4)


Oaspete marius

Recommended Posts

  • Răspunsuri 331
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Pai, daca s-a fasait subiectul, ce sa facem??? Il mai tinem treaz, asa...pe ultima suta de metri. Gaia.nevia, chiar! Am mai zis-o si acu cateva pagini, mi-ar placea si mie sa citesc macar concluziile la lucrarea aia [:D] Violeta, mami de Laurentiu Cristian 15.08.2007 [url="http://good-times.webshots.com/album/569518781LhGjKx"]poze Laurash[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Concluziile cui??? Fiecare asteapta....[:D] Nu exista concluzii clare, fiecare percepe din punctul lui de vedere concluzia. Cert este ca a fi amanta nu este cel mai corect lucru dar asa cum am vazut dar se poate intampla: ori prea tanara cu minte putina, o perioada proastain viata fetei, sau nestiinta ca omul e insurat. Fiecare face cum crede, dupa fapta si rasplata[hippi] "Cu cit esti mai entuziasmat de viata, cu atit mai multa bucurie vei gasi in ea." zepellina
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Zepellina, eu ma refeream la concluziile lucrarii de diploma/disertatie [:D] pe care presupuneam eu (si altii, precis!) ca o sustin "amantele" respective (inscrise in aceeasi perioada pe forum, recent si intrate- culmea! amandoua in acelasi timp pe acest subiect)care au deschis subiectul si l-au parasit. Editez ca sa mai spun ca ar fi culmea sa ma astept la niste concluzii legate de subiect: sunt amanta. concluzii. e bine. keep up the good work! Ha?????? [alcool] Violeta, mami de Laurentiu Cristian 15.08.2007 [url="http://good-times.webshots.com/album/569518781LhGjKx"]poze Laurash[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui gaia.nevia
gata? nu mai sunt intamplari cu amante? dar amantele, unde-s? daca si-au scris lucrarea de semestru, sa ne delecteze nene si pe noi... cine trage usa dupa el, stinge lumina, si trage si neste concluzii?
amantele nu sint aici si nici nu stii unde sint... dar unde este sotul tau stii?
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui Guestus
Citat:
citat din mesajul lui gaia.nevia
gata? nu mai sunt intamplari cu amante? dar amantele, unde-s? daca si-au scris lucrarea de semestru, sa ne delecteze nene si pe noi... cine trage usa dupa el, stinge lumina, si trage si neste concluzii?
amantele nu sint aici si nici nu stii unde sint... dar unde este sotul tau stii?
[:-)))][:-)))][:-)))] DA. Trage pe nas la Amsterdam... Asa ca eu sunt frustrata, ca raman acasa singura cu copiii si nu am timp sa ma intalnesc cu amantul. Totul este sex pur, si cand ne spunem ca ne iubim, n-o crede niciunul, da-i asa de frumos. Da' trebuie sa ma las, ca am aflat la acest topic, ca dupa fapta si rasplata, si mi-e frica....[:D]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...