Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Sunt amanta (4)


Oaspete marius

Recommended Posts

  • Răspunsuri 331
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Citat:
citat din mesajul lui gaia.nevia
ii facem reclama lui Guestus? Vindeca amante tinere. Tratament rapid, fara dureri, in doar 3 sedinte. Asa... Guestus, n-ai raspuns la provocare. Fomalhauti ne-a explicat mai devreme ca barbatii nu citesc pe Sheldon. (who the F is Sheldon, anyway...[alcool])
Da chiar, cine-i Sheldon asta? >>Daruieste lumii un zambet shi toata lumea iti va zambi!<< Charlie Chaplin Corinna, Andreas Noël, Yasmin Serena
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Sidney Sheldon este, teoretic, un scriitor. Eu raman la parerea mea ca a fost femeie, desi am vazut pe undeva si poze si parea barbat.[:D] In romanele lui Sheldon apar femei cu totul exceptionale, in bine sau in rau. Sunt super-inteligente, unele diabolice....Starile lor sufletesti, gandurile lor sunt descrise cu lux de amanunte. In general, barbatii sunt niste personaje secundare, sunt mani****ti de femei, as spune ca sunt tratati ca niste obiecte. Pe ici pe colo mai apare si cate un barbat deosebit (maxim unul intr-un roman, cel putin din ce am citit eu; dar exista multe romane in care nu este nici macar unul deosebit) dar si acela este analizat foarte putin, apar numai actiunile lui si dialogurile, nu scrie nimic despre gandirea lor....E ca si cand femeile ar fi "pictate" ca Mona Lisa si barbatii ar fi desenati din liniute. Nu pot intelege cum un barbat ar scrie asa ceva si nici cum unul ar citi....
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

n-am intrat doua zile pe forum si iaca patru pagini necitite... da' vad ca lucrurile se activeaza... Guestus - mi-e ca nu-i nici barbat, nici femeie...mi-e ca nu exista[:D] Natasha_Pisi - draga mea, fa un pustiu de bine si scoate, te rog, link-ul catre album! nu de alta, da' de fiecare data cand il vad in fata ochilor, precum un taur furios ma duc pe el... si de fiecare data dezamagirea-i crunta! ca sa nu mai spun ca dezamagirea-i dublata de invidie pe fetele care au fost indeajuns de rapide incat sa apuce sa-ti vada pozele... si triplata de curiozitate, caci am inteles ca esti frumoasa ca o cadra.. cat despre sidney sheldoooonnn... arareori mi se intampla sa n-am replica, da' aici m-ati prins[:)]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

buna dimineata [cit] n-am avut timp de vreo 2 saptamani sa urmaresc firul povestii dar "a-ti dat-o in diverse" [8D]. deci charles, diana, camilla triunghi amoros. nici diana n-a fost usa de biserica, dar, din punctul meu de vedere, a fost traumatizata psihic de charles. wow ... femeile se urasc asa de tare intre ele?? pai si cu lesbienele ce facem? sydney sheldon este leat cu sandra brown, doar ca putin mai putin siropos. fomalhauti sa stii ca sheldon asta e chiar barbat, dar din ce am mai "auzit" eu despre el, ar fi avut latura feminina mai dezvoltata. deci votam dc guestus e barbat sau femeie? parerea mea este ca e un biju de barbat. [:-@] natasha si bosho? [url="http://dctimisoara.blogspot.com/2009/01/emma-este-iubire.html"]A fost o data o printesa ... Emma![/url] [mamica] mamica lui [copil]Matei Stefan 12.03.2007 [url="http://b2.lilypie.com/YEbgp3.png"]Varsta lui Matei[/url] Matei, mami si tati te iubesc mult ... mult ... mult de tot!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui biricica Natasha_Pisi - draga mea, fa un pustiu de bine si scoate, te rog, link-ul catre album! nu de alta, da' de fiecare data cand il vad in fata ochilor, precum un taur furios ma duc pe el... si de fiecare data dezamagirea-i crunta! ca sa nu mai spun ca dezamagirea-i dublata de invidie pe fetele care au fost indeajuns de rapide incat sa apuce sa-ti vada pozele... si triplata de curiozitate, caci am inteles ca esti frumoasa ca o cadra.. cat despre sidney sheldoooonnn... arareori mi se intampla sa n-am replica, da' aici m-ati prins[:)]
spune biricica....e rau sa stii ca la colt este cineva care vrea sa-ti insface sotul...[:D]..una ce arata ca in reviste...asa ca natasha. da cred ca multe ori amantele astea zic.....lasa-l nene sa stea cu ce are acasa ... e..si apoi sotul are cu sa te compare...aia din reviste versus tu..sotia acra
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

din pacate deseori "ce-are acasa" fiecare e chiar acru, pentru ca e atat de usor sa ne lasam coplesiti de cotidian si sa uitam sa facem un compliment, sa ne lasam ajutate chiar daca putem face singure ceva, sa lingusim un pic... sau chiar sa ne pese... De fapt e valabil si pentru femei si pentru barbati... certificatul roz, juramintele si educatia nu tin loc de ... de... relatie de fapt... nu conteaza ca esti mai grasa, mai rar epilata sau cu cearcane la ochi. Conteaza cand s-a pierdut "the wow moment" cu privire la omul de langa noi sau s-a pierdut asa de demult incat devine neplacut, obositor si complicat sa te intorci la un compliment, la un zambet... ma rog, sper ca are coerenta ce am vrut sa zic, ca sunt melancolica rau azi[flo]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...