Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Sunt amanta (4)


Oaspete marius

Recommended Posts

  • Răspunsuri 331
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Citat:
citat din mesajul lui Guestus
Citat:
citat din mesajul lui biricica Natasha_Pisi - draga mea, fa un pustiu de bine si scoate, te rog, link-ul catre album! nu de alta, da' de fiecare data cand il vad in fata ochilor, precum un taur furios ma duc pe el... si de fiecare data dezamagirea-i crunta! ca sa nu mai spun ca dezamagirea-i dublata de invidie pe fetele care au fost indeajuns de rapide incat sa apuce sa-ti vada pozele... si triplata de curiozitate, caci am inteles ca esti frumoasa ca o cadra.. cat despre sidney sheldoooonnn... arareori mi se intampla sa n-am replica, da' aici m-ati prins[:)]
spune biricica....e rau sa stii ca la colt este cineva care vrea sa-ti insface sotul...[:D]..una ce arata ca in reviste...asa ca natasha. da cred ca multe ori amantele astea zic.....lasa-l nene sa stea cu ce are acasa ... e..si apoi sotul are cu sa te compare...aia din reviste versus tu..sotia acra
foarte tare, jur!!! cum nu se poate mai ne-la obiect!!! si sa-ti explic de ce: 1. ca sa-mi "insface" cineva sotul, ar trebui sa si "posed" unul... which is not exactly true. eu si iubitul meu nu suntem casatoriti, "doar" ne iubim si avem un copil pe care il crestem impreuna. 2. la "reviste" am lucrat, si business-ul propriu este foarte strans legat de domeniul media. so, fetele care apar prin reviste imi sunt cunoscute. si nu reprezinta o amenintare! beside that, crede-ma, daca e sa ma insele... sky is the limit! poate sa o faca fie ca sunt eu stresata, fie ca sunt eu relaxata, fie ca "aia" e fotomodea, fie ca e "femeie normala". nu tine decat de el si de disponibilitatea lui in aceasta directie. si atunci, daca tot n-am nici o putere de decizie, de ce sa ma si stresez pe deasupra? nu mai bine stau eu frumusel linistita si ma bucur de relatia pe care o am, de prezent in sine? ca tot nu stiu ce-mi aduce ziua de maine... 3. da' jur ca m-ati facut curioasa! chiar vreau si eu sa o vad pe fata asta! c-am inteles ca-i creme de la creme a la Edgar!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Biricica, esti super - creme a la Edgar ! [:D] Mey, acum io sint una dintre fericitele care au apucat sa vaza pozele Natashei si pe cuvint de onor ca mi s-a parut o fata la locul ei !! Frumusica si tinerica ... cealalta insa era "creme de la creme", in sensul chiar propriu - ca era data cu crema peste tooot, cred, asa lucea ! Cu botic frumos si rujat si decolteu pina la pamint ![olala] Recunosc ca dupa 4 capitole am uitat cum o cheama ...[q]Ba mai mult pozele Natashei erau facute in parcul IOR, care-i colea linga mine si nu intr-un bar dupa doishpe noaptea, unde probabil micuta cealalta era in misiune - ca daca rememorez, era detectiva particolera ![pk] Alice si Andrei Poze [url="http://community.webshots.com/user/alice20041"]2004[/url] [url="http://community.webshots.com/user/maarcesa100"]2005[/url] [url="http://www.shutterfly.com/view/pictures.jsp"]2006-2007[/url][url="http://www.dropshots.com/alice2004"] Filmulete[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Am gasit si eu subiectul, in fine. N-am reust sa citesc tot dar trebuie sa-mi dau si eu cu parerea neaparat astazi.[:D] Parerea mea e ca nu e important sa cauti vinovati in afara relatiei sot/sotie cand unul dintre soti are amanta/amant. Daca exista altcineva, inseamna ca relatia dintre soti nu merge cum trebuie, ca unul din parteneri nu a inteles ce asteapta celalalt de la el/ea. Poate cel care inseala considera ca e normal sa aiba amanta. Poate asa a vazut la parintii lui, la prietenii lui, in societatea in care traieste. Daca sotii considera ca relatia merita sa fie salvata, ca pot sa gaseasca the middle of the road de dragul celuilalt, incearca sa rezolve problema. Daca relatia nu poate sa fie salvata, nu au rost lamentarile, aruncatul cu farfurii si trasul amantei/amantului de par. Poti sa fixezi efectele la infinit( s-o tragi pe noua amanta de par de ex, atunci cand apare) si sa-ti faci un job din asta. Poti sa incerci sa-l legi pe sot/sotie de calorifer si sa-i ordoni sa te iubeasca. Numai ai grija sa nu aduci vreo posibila amanta in proximitatea caloriferului. [:D] E usor sa-ti pierzi timpul cu prostii. Accepta realitatea cat de repede poti si move on.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Am uitat sa analizez si cealalta parte [:D]. Daca cineva este amanta/amant, poate sa fie in situatia asta deoarece are o problema nerezolvata din trecut sau prezent. Poate ca nu are o problema, poate chiar il iubeste genuinely pe sotul/sotia altuia si considera ca El/Ea este The One.(cum a mai zis cineva mai sus). Poate sotul/sotia altuia chiar considera ca amanta/amantul este partenerul ideal. S**t happens. [:D]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui alice2004
Biricica, esti super - creme a la Edgar ! [:D] Mey, acum io sint una dintre fericitele care au apucat sa vaza pozele Natashei si pe cuvint de onor ca mi s-a parut o fata la locul ei !! Frumusica si tinerica ... cealalta insa era "creme de la creme", in sensul chiar propriu - ca era data cu crema peste tooot, cred, asa lucea ! Cu botic frumos si rujat si decolteu pina la pamint ![olala] Recunosc ca dupa 4 capitole am uitat cum o cheama ...[q]Ba mai mult pozele Natashei erau facute in parcul IOR, care-i colea linga mine si nu intr-un bar dupa doishpe noaptea, unde probabil micuta cealalta era in misiune - ca daca rememorez, era detectiva particolera ![pk] Alice si Andrei Poze [url="http://community.webshots.com/user/alice20041"]2004[/url] [url="http://community.webshots.com/user/maarcesa100"]2005[/url] [url="http://www.shutterfly.com/view/pictures.jsp"]2006-2007[/url][url="http://www.dropshots.com/alice2004"] Filmulete[/url]
ah, macar cu zana cremoasa mi-am clatit si eu ochiii[:D] da', acu' pe bune, eu am crezut ca-i banc faza cu detectivu' particular!!! pe bune fata era detectiv?!?? sau, ma rog, ca nu stie nimeni for real, cu exceptia ei... acum, gluma gluma, bancu' banc, da' stii, cand am vazut-o nu m-am putut impiedica sa nu ma gandesc "ce Doamne iarta-ma, fac daca si fiica-mea ajunge peste niste ani o reprezentanta de succces a acestui prototip de femeie"... dupa care am incercat sa ma linistesc spunandu-mi ca o voi educa in spiritul unor valori reale, ca va invata ce e bine si ce-i rau de la noi, parintii ei... dupa care mi-am adus aminte de vorbele bunica-mii (femeie simpla, de la tara) cand venea vorba despre vara-mea (o pustoaica de 14 ani care a ramas insarcinata si nu stie cine-i tatal copilului. vara-mea care a fost crescuta de aceiasi parinti care i-au crescut si pe ceilalti doi copii, vara-mea mai mare si vara-meu - oameni la locul lor, cu familii). si cand venea vorba despre asta mica (intre timp a nascut) bunica-mea spunea: "deh maica, ce sa-i faci? soiu' rau!". si ce naiba te faci daca, oricat te-ai stradui sa-ti inveti copilul cum e cu binele si raul pe lumea asta, de el nu se lipeste nimic?
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

si eu am am citit carti scrise de Sidney Sheldon. Asa cum spunea Folmahauti intr-adevar femeiele sunt f bine conturate, descrise, in cele mai mici amanunte. Nu l-am vazut niciodata pe scriitor in nici o poza. Prima carte pe care am citit-o a fost "Conspiratia", de atunci am inceput sa-i "devorez" cartile, chiar 2 romane de a ale lui le-am vazut ecranizate, poate sunt mai multe dar eu am vazut doar 2. L-am citit pana m-am enervat la o carte, care mi s-a parut putin inspirata din "Pe aripile vantului", nu stiu poate nu eram eu intr-o forma buna[alcool] dar actiunea, din cate imi amintesc eu se intampla pe la 1800 toamna si scriitorul nu se hotara cu ce vin personajele, ba cu masina, ba cu trasura si descrirea personajelor feminine era prea malitios facuta, nu stiu, eu ma astept cand citesc o carte a carui actiune se petrece in secolul trecut, descrierea sa nu fie chiar asa malitioasa. De atunci nu l-am mai citit, dar unele carti chiar merita sa fie citite. Si ce am mai observat, in majoritatea cartilor, scriitorul are cam acelasi sablon, descrie personajul din trecutul lui pana in prezent. Bine ai revenit Natasa_Pisi, pe cealalta cum o chema, pe detectiva, bre? AURA
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

pentru poza cu Sidney Sheldon: http://www.hachettebookgroup.com/features/sidneysheldon/index.html scrie acolo ca a murit in ianuarie 2007, si fiica lui ii face un "in memoriam" daca aveti curiozitatea sa intrati pe site (dincolo de poza) sunt si citate din carti... el e sau nu e el?
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...