Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Sunt amanta (4)


Oaspete marius

Recommended Posts

Am deja un certificat medico-legal,am scris asta in primul sau al doilea post.Medicul de acolo m-a intrebat daca vreau sa depun plangere si i-am spus ca nu sunt hotarata inca,iar el mi-a spus ca nu voi rezolva nimic,ca vede asta zi de zi si mi-a spus sa nu cumva sa inteleg ca el sprijina "infractorul".Mi-a mai zis ca dupa ce depun plangerea politistul e obligat sa imi dea un termen de nu stiu cate zile in care sa ma hotarasc daca ma impac cu cel pe care il reclam sau ceva de genul...Eu sincer nu am idee daca e asa sau nu,va zic si eu ce mi-a spus medicul de acolo. Fomalhauti eu mi-am schimbat numarul de telefon,amenintarile imi sunt practic transmise prin prieteni.Acum oricum a lasat-o mai moale cu amenintarile,face pe victima si incearca sa ma convinga sa ma intalnesc cu el,chipurile vrea sa-si ceara scuze!!!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 331
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Anna, imi pare tare rau ca ti s-a intamplat asa ceva. De facut, o sa faci asa cum simti... eu te-as sfatui sa inregistrezi plangere la politie; nu te va intreba nimeni daca te impaci, nu sunteti casatoriti. N-ar trebui sa iti pese daca politistii mustacesc sau nu... da-le de lucru ca acesta e rolul lor! Eu am fost lasa la vremea mea... si nici macar nu sunt impacata cu decizia / lasitatea mea. Cred ca asta e cel mai important... sa te poti (re)impaca cu tine insati, indiferent ce decizie vei lua. Bafta! Si mai ales sanatate si refacere usoara.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Sa-mi fie cu iertare dar eu chiar nu pot sa cred ca un barbat poate reactiona asa . Vreau sa spun ,are o amanta , ea ii spune ca vrea sa termine povestea si el s-o bata . Pur si simplu nu pot(poate doar sa fie beat turta).Pentru ca daca l-a refuzat la vorbe frumoase si promisiuni , ce "sanse" avea s-o convinga sa stea cu el batuta ? In plus , el este casatorit ,deci relatia cu amanta era ascunsa de ochii lumii .Anna poate eventual sa-i spuna sotiei si sa-i povesteasca in plus deznodamantul cu vanatai si dorinta sotului de-a o pastra cu forta. Eu cred ca Anna a intors-o "ca la Ploiesti" si in postura de "femeie batuta" a avut parte de sustinerea multora.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

So, am reusit si eu sa citesc TOATE cele patru capitole! Cateva dintre voi, doamnelor, imi sunteti tare dragi! Cu toate ca nu ma stiti, eu am devorat deja jumatate din posturile forumului DC, dar am fost asa de captivata ca nu am reusit sa scriu aproape deloc [:I] Anna, stiu ca e usor sa dai sfaturi si ca e greu sa le aplici, dar, FA PLANGERE! Natasa_Pisi - mie mi se pare, scuze daca gresesc, ca esti cam lipsita de bun simt. Ca sa ma explic: fetele intreaba de tine de o groaza de timp si pagini, tu citesti, iar cand intr-un final raspunzi, avem ceva telegrafic, de genul: "va citesc". Felicitari celor care si-au deschis sufletul, am tras multe invataminte, dintre care, cel mai important, NIMIC NU E ALB-NEGRU, EXISTA INFINITE NUANTE! [pup] FETELE!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

si mie sa-mi fie cu iertare , dar eu nu cred o iota din ce spune anna... daca chiar vreti sa va convingeti, cititi ce scria anna la inceputurile povestii ei de amanta... si cum tot si-a schimbat trairile si povestirile, care deja au avut loc, dupa cum bate vantul ! imi pare rau ca nu pot sa iti transmit un cuvant de mangaiere, anna, dar pentru mine esti o farsa.... nu dati cu rosii, asta e parerea mea! alina
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

natasha, tu care ai deschis acest subiect, stai si citesti , pentru ca nu vrei sa te certi cu nimeni???????? eu aici n-am inteles ce ai vrut sa spui... deci: ori esti timida si ai nevoie de sfaturi concrete, ori nu esti chiar asa de timida , de iti e frica sa postezi ca sa nu te certi cu cineva?!..eu una nu am inteles duplicitatea asta a ta! sau prinzi curaj numai intr-o situatie virtuala sau si tu esti la fel de mincinoasa ca anna... dupa 4 capitole enorme ...., dintre care am avut timp si rabdare sa citesc doar 2 , eu una nu am inteles ce vor de fapt fetele astea...ma scuzati ca sunt mai grea la minte, dar poate ma lamuriti voi[:D] alina
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...