Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Unde sa merg la mare cu copiii in Romania?


Recommended Posts

Buna, Vrem sa mergem cu copiii la mare, in Romania. Stiti vreun hotel de 3-4 stele unde ne-am putea simti bine (scrisesem 'excelent', dar nu cred ca exista [alcool]), sa fie curat, sa avem si ceva spatiu amenajat pentru joaca si unde sa nu cheltuim o avere? Cand ne-am gandit la Ro, am exclus din start Mamaia. Ultima oara cand am fost, plaja arata jalnic, erau mai multe chishtoace de tigari decat scoici.... Nu-mi recomandati, va rog, Bulgaria, Grecia, Turcia. Vom merge si in septembrie in Antalya, dar vrem in Ro o saptamana, in luna iulie. Multumesc mult si concedii placute tuturor!![pk] Mami de Ioana&Filip
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 204
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Sincer, arunci banii. Ai mei au fost vara trecuta in Eforie Nord la hotel Europa. SUper conditii, mincare, curatenie etc. CInd ieseai din hotel te izbea mizeria de pe plaja, aglomeratia, cojile de seminte, mitocania... Hotelul avea plaja lui, dar printre sezlonguri isi punea prosoapele oricine vroia si avea de mincat o saminta sau un pepene. Noua nu ne mai trebuie litoral romanesc de 7 ani. Cind nu avem bani de Grecia, Turcia, Spania mergem in Bulgaria. Nici nu gindul nu ajung serviciile noastre la nivelul celor bulgaresti.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

:)))))) Fetelor, rad de una singura...au citit deja 90 de persoane subiectul, probabil ca nu au avut ceva de recomandat, au raspuns doar doua (multumesc mult!) si tot cu recomandari de 'afara'...desi este de ras, este foarte trist...Sincer, eu am zis tot Bulgaria, ca e cea mai la indemana....dar a insistat sotul in Ro...a uitat ca acum 3 ani a facut fiica-sa enterocolita la Mamaia... Pacat de litoralul nostru....:( Mami de Ioana&Filip
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui Anuc
:)))))) ... a uitat ca acum 3 ani a facut fiica-sa enterocolita la Mamaia... Pacat de litoralul nostru....:( Mami de Ioana&Filip
stiu cateva persoane (adulti si copii, o gasca) care au facut enterocolita la bulgari, hotel de 5 stele. iar in Ro nu au facut niciodata. sejur la Majestic in Mamaia, vreo 4 ani la rand. la subiect ... nu stiu ce sa recomand, nu am mai fost pe litoralul romanesc de vreo 5 ani, iar inainte de acestia mergeam in week-end, fara copii, nu e edificator pentru subiect! mami de theo "o zi in care nu ai ras este o zi pierduta"
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Eu merg la Mangalia dar nu la hotel,am inchiriat un ap de 2 camere de la o cunostiinta,mi-e groaza de enterocolita sau alte bazdaganii mai ales ca merg cu tero. Andra ,mamica lui Robert , a Mariei si a lui Eduard Ionutz [url="http://community.webshots.com/user/ralualexandrei100"] album no1[/url][url="http://community.webshots.com/user/andraaa"] albumul no2[/url] [url="http://forum.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=139932&whichpage=1"]
Vreau sa nu mai fiu diferit!!!!
[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Eu m-am simtit bine, cu copil mic aici : http://www.hotel.majestic.mamaia.tourneo.ro/F_New/ si daca nu vrei Mamaia , acelasi compex il gasesti aici, in Jupiter : http://www.iloveromania.ro/vacanta_45/hotel_majestic.html Ambele au locuri de joaca pentru copii, verdeata, piscine, mancare buna, camere insa micute. Nu se compara cu bulgarii dar sunt ok pentru litoralul romanesc daca nu te deranjeaza sa platesti mai mult sau egal cu un sejur la vecini.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

vai fetelor, ma ingroziti![q] noi am ales pt anu asta ef. n - europa...tocmai pt k e plaja privata si ma gandeam k poate nu e asa tiganie, dar vad k din experientele voastre nu e asa..[bang] si cu enterocilita...Doamne fereste-ne! k nu avem decat mic dejun la hotel, asa ca va trebui sa mancam prin alte parti... daca mai aveti sfaturi pt hotel europa/pt mine...va rog sa-mi spuneti. va pup!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui Ramoon
vai fetelor, ma ingroziti![q] noi am ales pt anu asta ef. n - europa...tocmai pt k e plaja privata si ma gandeam k poate nu e asa tiganie, dar vad k din experientele voastre nu e asa..[bang] si cu enterocilita...Doamne fereste-ne! k nu avem decat mic dejun la hotel, asa ca va trebui sa mancam prin alte parti... daca mai aveti sfaturi pt hotel europa/pt mine...va rog sa-mi spuneti. va pup!
Hotelul e foarte frumos si curat, mincarea buna, nu e nimic rau in legatura cu hotelul. Problema e ca vara trecuta, desi avea sezlonguri pe plaja pentru clienti, plaja era extrem de aglomerata si pentru ca nu era considerata o plaja privata, erau mizeria si balamulcul de rigoare. Poate vara asta vor schimba ceva, cine stie...
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Participă la discuție

Poți posta acum și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.
Notă: postarea ta va necesita aprobarea moderatorului înainte de a fi vizibilă.

Oaspete
Răspunde la acest subiect...

×   Lipire ca text formatat.   Lipește ca text simplu în schimb

  Sunt permise doar 75 de emoji.

×   Linkul tău a fost încorporat automat..   Afișează în schimb ca link

×   Conținutul tău anterior a fost restaurat.   Șterge editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini dintr-un URL.

Se încarcă...

×
×
  • Adaugă...